• 60 59:32
    5:4
    (Pavliš)

Zlín Lions - FBC Přerov 5:4
branky: 11. Michal Kundrata, 26. Daniel Pankuch, 28. Michal Kundrata, 34. Lukáš Chalabala, 47. Lukáš Chalabala - 11. Matěj Ševčík, 20. Tomáš Hořecký, 59. Jonáš Pavliš, 60. Matěj Ševčík; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 5 + Vladimír Blažek OS:1; využití: 0:2; diváků: 173; zásahy brankářů: Miroslav Steiger 22 - Michael Hruška 26; po třetinách: 1:2, 3:0, 1:2
60:00 Komentář domácích Blažek Vladimír (Trenér): V první třetině přemotivovanost vyústila ve zbytečná vyloučení. Druhá třetina zodpovědně a ve třetí jsme hráli hospodárně. Každopádně to bylo težké utkání, plné emocí a muselo se líbit. Oba brankáři pochvala. Děkuji všem zúčastněným!
60:00 Komentář hostů Kořený Michal (Trenér): Soupeř výrazně motivovanější, ve všem lepší. Gratuluji... My v teplíčku na třetím místě, bez týmového výkonu po sobotním obědě u babičky. Výsledek je hodně milosrdný, dnes jsme si koledovali o větší výprask... Budeme na tom pracovat.
60:00 Střely ve 3. části: 7:11
59:32 GÓL FBC Přerov! 5:4
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #12 Jonáš Pavliš (5:4)
59:32 Máme tu drama
59:09 Přerov zkouší v šesti
58:41 Timeout FBC Přerov
58:41 GÓL FBC Přerov! 5:3
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #12 Jonáš Pavliš, asistoval #86 Maxim Šefčík (5:3)
50:40 Steiger skvěle vychytal únik hostů
46:18 Vyloučen hráč #71 Martin Kubalík družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
46:16 GÓL Zlín Lions! 5:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #34 Lukáš Chalabala, asistoval #84 Michal Samohýl (5:2)
46:16 Vyloučen hráč #31 Vladimír Blažek družstva Zlín Lions - osobní trest
46:16 Vyloučen hráč #31 Vladimír Blažek družstva Zlín Lions na 2 minuty za nesportovní chování
33:43 Souboje se začínají přiostřovat
30:30 Rád bych ocenil dnešní výkon rozhodčích, kteří si nenechají nic líbit a dokáží si srovnat pořádek
29:40 Hruška ho hned následoval
29:25 Steiger teď famózně
28:58 Rozhodčí odvolávají vyloučení pro Zlín
27:53 GÓL Zlín Lions! 3:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #81 Adam Javořík (3:2)
27:53 Zlín jde po šťastném odrazu do vedení
25:30 Po delší odmlce tu máme krásný gól domácích
25:29 GÓL Zlín Lions! 2:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #44 Daniel Pankuch, asistoval #87 Adam Jiříček (2:2)
20:00 Střely v 1. části: 13:6
19:15 GÓL FBC Přerov! 1:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #77 Tomáš Hořecký, asistoval #27 Petr Graclík (1:2)
19:05 Zbytečné vyloučení pro Zlín
18:31 Vyloučen hráč #44 Daniel Pankuch družstva Zlín Lions na 2 minuty za zdržování hry
16:44 Zlín v pěti
16:35 Zlín sportovně odevzdal
15:44 Tak toto byla paráda v podání domácích, které chyběl už jen gól
14:44 Vyloučen hráč #81 Adam Javořík družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:25 Na utkání přišli i hráči otrokovických Panthers, který tímto přeje hodně štěstí v zítřejším zápase s Bulldogs
11:10 Jiříček trefuje tyč
10:21 GÓL Zlín Lions! 1:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #71 Jakub Haša (1:1)
10:01 GÓL FBC Přerov! 0:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #24 Michal Hrabica (0:1)
02:17 A sám ho také neproměli
02:15 Trestné střílení družstva Zlín Lions neproměnil #27 Ondřej Balner.
02:15 Balner skvěle vybojoval nájezd pro domácí
01:55 Balner sám na bránu ale minul
00:53 A hned tu máme první vyloučení
00:52 Vyloučen hráč #31 Vladimír Blažek družstva Zlín Lions na 2 minuty za hra na zemi
00:01 Úvodní buly pro domácí
00:00 Dnešní zápas bude po domluvě obou týmů opožděn o 30 minut
00:00 Dámy a pánové, milí příznivci florbalu, rád bych vás přivítal na dalším kole Národní ligy