5:8
    Adam PETŘIVALSKÝ
    ()

S.K. P.E.M.A. OPAVA - Aligators Klobouky 5:8
branky: 9. Jan Rabinský, 22. Vojtěch Repček, 25. Vojtěch Repček, 44. Matěj Krušberský, 58. Marek Klečka - 7. Pavel Zbořil, 10. Pavel Zbořil, 28. Matyáš Zouhar, 28. Pavel Zbořil, 31. Adam Klimeš, 37. Martin Karpíšek, 58. Matyáš Zouhar, 60. Adam Petřivalský; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 2:5; využití: 2:2; diváků: 65; zásahy brankářů: Tadeáš Beil 17 - Samuel Polák 38; po třetinách: 1:2, 2:4, 2:2
60:00 Komentář hostů Procházka Patrik (Trenér): Do Opavy jezdí Aligators vyhrávat to jsme dnes splnily. První výhra za 3 body, i přesto, že našim obráncům zápas příliš nevyšel, ale v bráně jsme měli dnes zeď.Držíme venkovní neporazitelnost, musíme na to navázat i doma. Dnes konečně zlepšené souboje 1v1 i 2v1, zlepšená předbranková hra a konečně oslabení. Hloupé a přísné vyloučení nás mohly stát zápas, sporné situace všechny proti nám, i přesto jsme se nenechaly rozhodit. Za 3 body a zlepšení v těchto aspektech hry děkuji svým hráčům. Hou Hou ALI Pulap, zachráněný Michal nám přinesl štěstí. n n
60:00 Komentář domácích Kružel Daniel (Trenér): Zápas byl náročný proti běhavému, útočně naladěnému soupeři. V první třetině mi přišlo, že to byl neřízený chaos z obou stran. Ve druhé jsme si zápas prohráli zbytečnými propady, které soupeř trestal. Ve třetí jsme se dostali na dostřel, ale soupeř si to pohlídal. Tímto mu gratuluji, zároveň děkuji divákům, věříme v lepší zítřky. Ahoj, čau.
60:00 Střely ve 3. části: 19:10
59:56 GÓL Aligators Klobouky! 5:8
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #21 Adam Petřivalský bez asistence (5:8)
59:56 Gól v přesilovce do prázdné branky.
59:50 Další zákrok Repčeka.
59:33 Klečka posunul míček ještě lépe postaveného Stejskala, který to prodal.
59:20 Vojta Repček dvakrát vychytal hráče hostů!
58:14 Vyloučen hráč #14 Jan Mazur družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:52 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 5:7
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka, asistoval #72 Petr Pavelek (5:7)
57:52 Drama, využitá přesilovka!
57:40 GÓL Aligators Klobouky! 4:7
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #3 Matyáš Zouhar, asistoval #88 Jakub Hladký (4:7)
57:40 Zouhar získal míček z modré to poslal nějak pod nohu Beila, který seděl v malém brankovišti.
57:15 Mazur z první a hosté se ubránli.
57:00 Čas se krátí...
56:10 Vyloučen hráč #87 Roman Chovan družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání
56:00 Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
56:00 Opava hraje v 6.
55:37 Beil byl úspěšný proti střele Zbořila!
53:50 Pěkná kombinace Kuřbyho se Stejkem a gól z toho není!
53:05 Repček do bloku.
52:40 Nic z toho.
51:50 Kombinace....
51:25 Vyloučen hráč #9 Jan Černovický družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost
50:09 Boželník se dostal k odraženému míčku, ale ze vzduchu ho poslal vedle.
48:14 Kružberského bombu tak tak chytá Polák.
47:22 Mazur obstřelil hráče i branku hostů, těsně :(
46:31 Jeden z hráčů hostů hrál bez jedné boty(poctivě ji držel v ruce), rozhodčí zvedají ruku, ale nakonec se vylučovat nebude. :D :D :D
45:45 Zbořil na středu z otočky do Beila, ten v leže chytá!
44:48 Stejskal ani na dvakrát nebyl úspěšný.
43:25 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:6
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #8 Matěj Krušberský, asistoval #64 Jiří Šebesta (4:6)
43:25 Akce na jeden dotek. Šebesta posunul na střed a Kružberský se nemýlil!
42:34 Repček nabil na střed pro Mazura, ten netrefuje zařízení.
40:50 Gólovka pro Repčeka, ale míček nekončí v brance.
40:36 Trestné střílení družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA neproměnil #88 Vojtěch Repček.
40:36 Vojta si jel pomalu k brance, rychlým pohybem doleva a střelou zapěstím trefuje ruku Poláka.
40:36 Závar na brankovišti hostů a bude trestné srtřílení pro Opavu.
40:00 Střely ve 2. části: 12:9
39:50 Zdravíme prodavače Chozého! Ňach Ňach.
39:20 Zbořil v gólovce promáchnul... hi hi hi.
36:35 GÓL Aligators Klobouky! 3:6
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #99 Martin Karpíšek, asistoval #82 Adam Klimeš (3:6)
36:35 Akce 3 na 2 a z nulového úhlu se prosazuje Karpíšek.
35:15 Zwingerův bekhend reflexivně vyrazil Polák.
33:59 Božátko krásně si ho tam poslal :D
31:47 Raba st. vybojoval míček na hostující modré, posunul ho na Mazura, který střílí do připraveného Poláka.
30:23 GÓL Aligators Klobouky! 3:5
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #82 Adam Klimeš, asistoval #40 Pavel Zbořil (3:5)
30:23 Zbořil byl úspěšnější v souboji o míček a krosem poslal do brejku Klimeše, který si položil Beila a míček zavěsil pod břevno.
29:57 Repček si vyjel oblouk, ale střela byla zblokována hráči hostů.
27:40 GÓL Aligators Klobouky! 3:4
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #82 Adam Klimeš (3:4)
27:40 Zbořil s Klimešem obrali na půlce o míček Šebestu a tak tak se prosazuje Zbořil, kdy do míčku plásnul bekhendem. Míček se dokutálel k tyčce a hosté obrací vývoj utkání.
27:21 GÓL Aligators Klobouky! 3:3
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #3 Matyáš Zouhar, asistoval #42 Jakub Repka (3:3)
27:21 Repka propasíroval míček přes Pavelka na střed, kde Zouhar poslal míček na vzdálenější víko. Beil bez šance, jelikož před střelou již seděl.
26:54 Šebesta opět výborný s vyvezením míčku, hosté byli nuceni jej faulovat.
26:15 Domácí mají problém rozehrát, hosté tvrdě napadají...
25:40 Hra nahoru dolů a já mám už normální noťas :)
24:47 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #88 Vojtěch Repček, asistoval #64 Jiří Šebesta (3:2)
23:18 Vyloučen hráč #9 Jan Černovický družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání
22:55 Šebesta vybojoval míček!
21:50 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #88 Vojtěch Repček, asistoval #14 Jan Mazur (2:2)
20:38 Tadeáš Beil si připisuje zákrok.
20:00 Střely v 1. části: 12:6
19:15 Repček z první trestuhodně netrefuje zařízení.
18:41 Chmelova střela končí na břevně.
16:00 Přesilovky fuč, ale jedeme dál...
14:30 Mazur ani Boželník neprocedili míček do branky.
14:00 Šebestu vychytal Polák.
13:46 Vyloučen hráč #46 Filip Konstant družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za opakované přestupky
13:05 Výborný zákrok Poláka!
12:56 Vyloučen hráč #88 Jakub Hladký družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:30 Odložené vyloučení...
12:00 Kocur se prodral středem, ale při střele byl zablokován.
10:30 Repček v úniku, ale nakonec ho obral jeden aligátor.
09:24 GÓL Aligators Klobouky! 1:2
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #19 Martin Dlouhý (1:2)
09:24 Po souboji na brankovišti míček vyplaval k volnému Zbořilovi, ten ze vzduchu poslal Beila na párek.
08:30 Chovan z otočky jen do nohou Beila.
08:11 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #91 Jan Rabinský, asistoval #21 Karel Boželník (1:1)
06:20 GÓL Aligators Klobouky! 0:1
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #42 Jakub Repka (0:1)
06:20 Rozehrávka od mantinelu a Zbořil zavěsil míček pod břevno na přední tyč.
06:12 Vyloučen hráč #91 Jan Rabinský družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání
05:39 Raba st. poslal do brejku Mazura, toho vychytal Polák.
05:00 Domácí dobře kombinovali na polovině hostů, ale bez střely...
03:20 Střílený centr nestihl tečovat Repček...
02:20 Odražený míček se odrazil od břevna ven.
01:30 Zouhar z rozehrávky střílí gól, ale neplatí. Hráč rozehrával ze špatného místa.
00:50 Zouharův pokus do boční síťky.
00:01 Buly pro domácí, ale prodali to hned hostům.