• 57 56:10
    2
    Filip SIKORA

TJ Slovan Havířov - FBC Intevo Třinec  4:5
branky: 13. Matěj Erbs, 48. Petr Vítovec, 51. Michal Kozelský, 54. František Kyc - 10. Jan Mieszek, 18. Jan Mieszek, 19. Adam Szkandera, 37. Jakub Szkandera, 47. Jan Kyselý; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 125; zásahy brankářů: Ivo Sikora 28 - Jan Gawryš Piško 46; po třetinách: 1:3, 0:1, 3:1
60:00 Komentář domácích Erbs Matěj (Trenér): Opět težký, vyrovnaný zápas, můžu však říct, že krom brejků soupeře, jsme byli v zápase tím lepším týmem, bohužel ale na to se nehraje a díky své střelecké produktivitě Třinec získal tři body. Gratulace a my musíme dál bojovat, nehádat se, trénovat a pokusit se vítězit, už se to musí přece zlomit.
60:00 Komentář hostů Kajfosz Jiří (Trenér): Těžký zápas, který soupeř zdramatizoval v poslední třetině díky svému důrazu v předbrankovém prostoru. Díky divákům za supr atmosféru, především těm, kterých z Třince přijelo pár desítek. Jste skvělí.
60:00 Střely ve 3. části: 20:11
56:10 Vyloučen hráč #87 Filip Sikora družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:03 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #27 František Kyc, asistoval #87 Matěj Erbs (4:5)
53:00 Slovan pomalu dorovnává skóre třince
50:09 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #19 Jiří Gregor (3:5)
47:36 Slovan po dlouhém snažení se dal konečně nádhernou branku
47:15 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #33 Petr Vítovec, asistoval #56 Patrik Charvát (2:5)
46:29 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #9 Jan Kyselý, asistoval #35 Jan Mieszek (1:5)
36:33 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Jakub Szkandera bez asistence (1:4)
35:20 Domácí se dostávají do přesilovky
34:18 Domácí si také zahrají přesilovku
34:16 Vyloučen hráč #22 Dominik Kupczak družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
33:25 Hra se přiostřuje
32:56 Vyloučen hráč #33 Petr Vítovec družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:01 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #56 Adam Szkandera, asistoval #23 Michał Martynek (1:3)
17:24 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek, asistoval #22 Dominik Kupczak (1:2)
15:29 Vyloučen hráč #73 Dominik Vinárek družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:26 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #87 Matěj Erbs, asistoval #27 František Kyc (1:1)
09:55 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek, asistoval #9 Jan Kyselý (0:1)
09:35 Slovan zakládá útočnou akci na své půlce.
08:20 Řezáč málem neudržel svoje nervy.
07:50 Erps trefuje tyčku
06:30 Vyloučen hráč #27 František Kyc družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
06:15 Hromadka čistě odebral míček na obranné polovině a zaklada útok
05:00 Třinec zakladá utočnou šanci. Domací jim anedají prostor
03:00 První přesilovku si zahrají domací
01:50 Vyloučen hráč #13 Ondřej Bajtek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání