55
  • 55 54:32
    Slovan

FBC Přerov - TJ Slovan Havířov 8:7
branky: 12. Noel Gavaller, 15. Matěj Ševčík, 20. Michal Hrabica, 28. Matěj Ševčík, 41. Tobiáš Pavliš, 42. Michal Hrabica, 43. František Šamořil, 54. Matěj Ševčík - 7. František Kyc, 19. Kryštof Malina, 23. Jakub Molin, 25. Matěj Erbs, 38. Kryštof Malina, 42. Kryštof Malina, 51. Denis Kukla; rozhodčí: Jan Frýdek - Michal Havelka; vyloučení: 2 + Maxim Šefčík OS:1; využití: 0:1; diváků: 121; zásahy brankářů: Zdeněk Raška 20 - Ivo Sikora 21; po třetinách: 3:2, 1:3, 4:2
60:00 Komentář hostů Erbs Matěj (Trenér): Úvod zápasu v řežii hostů, pak bych řekl že až do konce zápasu jsme měli navrch, avšak bohužel, opravdu 7 individuálních chyb 1v1, kdy jsme si nepohlídali odskakujícícho hráče. Tohle opravdu nejde. Super zápas dopředu, branky začli padat a naše největší síla obrana, spadla na dno. Týmu věřím, ale potřebuji aby se kousky dali dohromady a začli dávat branky všichni, vyhrávat za 3 body a nedělat chyby. Přerov už minulý rok v závěru měl sňůru, velký potenciál, budou hrát vysoko, my však na odvetu se těšíme. Díky
60:00 Komentář domácích Kořený Michal (Trenér): pozitivní jsou tři body a odmakaný závěr zápasu. Průběh zápasu nebyl z naší strany vůbec dobrý. Dnes jsme to odflákli v hlavách a to neodpouštím. Nesmí a nebude se takový přístup k zápasu opakovat.
60:00 Střely ve 3. části: 13:8
59:10 V posledních chvílích zápasu hrají hosté bez brankáře.
57:46 Hosté mají převahu a pravidelně atakují.
55:30 Střely a šance se střídají, nikomu se ale nedaří proměnit.
54:32 Timeout TJ Slovan Havířov
53:09 GÓL FBC Přerov! 8:7
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #23 Filip Hrabal (8:7)
50:40 Hra je v posledních minutách podstatně agresivnější.
50:09 GÓL TJ Slovan Havířov! 7:7
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #65 Denis Kukla, asistoval #59 Boleslav Moudrý (7:7)
47:35 Osobní trest Maxima Šefčíka právě skončil.
46:40 Hráči obou týmů mají energie jako na začátku zápasu. Hra je velmi rychlá a vypjatá.
42:53 GÓL FBC Přerov! 7:6
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #32 František Šamořil, asistoval #69 Tobiáš Pavliš (7:6)
42:53 Vysoké tempo pokračuje. Tentokrát krásná střela z téměř poloviny hřiště.
41:38 GÓL FBC Přerov! 6:6
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #69 Tobiáš Pavliš (6:6)
41:12 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:6
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #35 Kryštof Malina, asistoval #87 Matěj Erbs (5:6)
41:12 Hosté obratem oplácejí a berou si zpět vedení.
40:29 GÓL FBC Přerov! 5:5
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #69 Tobiáš Pavliš bez asistence (5:5)
40:00 Střely ve 2. části: 6:11
37:41 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #35 Kryštof Malina, asistoval #64 Kryštof Fusek (4:5)
37:41 Z trestné lavice už běžela pomoc, k bráně ale nestihla dorazit. Gól hostů.
37:10 Brankář domácích nataženou rukou vyráží míč. Pěkný zákrok.
35:35 Vyloučen hráč #86 Maxim Šefčík družstva FBC Přerov - osobní trest
35:35 Vyloučen hráč #86 Maxim Šefčík družstva FBC Přerov na 2 minuty za nesportovní chování
29:40 Domácí se snaží využít přesily. I tak se hostům povedly dva breaky.
27:52 Vyloučen hráč #65 Denis Kukla družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
27:34 GÓL FBC Přerov! 4:4
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #10 Ondřej Kowalik (4:4)
27:34 Jedna střela nestačila, druhá už brankáře obešla.
24:19 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #87 Matěj Erbs, asistoval #13 Filip Hromádka (3:4)
23:30 Brána domácích je v obklíčení. Spousta nahrávek, střela ale míjí.
22:33 Vyloučen hráč #12 Jonáš Pavliš družstva FBC Přerov na 2 minuty za bránění ve hře
22:21 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #18 Jakub Molin, asistoval #20 Jan Drong (3:3)
20:00 Střely v 1. části: 10:8
19:49 GÓL FBC Přerov! 3:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #32 František Šamořil (3:2)
18:40 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:2
18:10 4 střely domácích v jedné minutě. Šancí není málo.
14:31 GÓL FBC Přerov! 2:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #71 Martin Kubalík (2:1)
14:31 To byla rychlá akce! Jedna příhrávka a gól. 2:1
11:31 GÓL FBC Přerov! 1:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #61 Noel Gavaller, asistoval #27 Petr Graclík (1:1)
10:09 Otočka, střela a... těsně vedle. Hosté po chybě málem proměnili.
07:41 Začíná přibývat příležitostí pro oba týmy.
06:09 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #27 František Kyc, asistoval #87 Matěj Erbs (0:1)
04:12 Hraje se opatrně, po čtyřech minutách je tu první přerušní hry.
01:20 V začátku zápasu drží míč převážně hosté.