4:9
    Tomáš JANEK
    ()

Aligators Klobouky - FBC Vikings Kopřivnice 4:9
branky: 33. Roman Chovan, 34. Adam Doupovec, 47. Adam Doupovec, 50. Tomáš Líznar - 6. Tomáš Janek, 16. Vojtěch Zátopek, 22. Lukáš Michna, 27. Robert Socha, 30. Tomáš Janek, 31. Jakub Kostelník, 44. Ondřej Holaň, 47. Ondřej Holaň, 50. Tomáš Janek; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 4:2; využití: 1:4; diváků: 11; zásahy brankářů: Vojtěch Dvořák 15, Samuel Polák 3 - Adam Strážnický 15; po třetinách: 0:2, 2:4, 2:3
60:00 Střely ve 3. části: 7:9
53:16 Dan Vaverka na place
53:15 Domácí jedou na doraz, ale nemohou se golově prosadit
49:41 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:9
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek z trestného střílení (4:9)
49:41 Janek nasadil Polákovi gajdy a Kopřivnice znovu odskakuje
49:11 GÓL Aligators Klobouky! 4:8
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #40 Pavel Zbořil (4:8)
49:11 A to se také stává, Líznar snižuje a dává naději na zdramatizování
49:09 Vyloučen hráč #20 Lukáš Michna družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
49:09 Hoste dávají Aligators šanci na snížení
46:57 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:8
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Holaň, asistoval #21 Jan Monsport (3:8)
46:57 Střídání brankáře. Nový brankář #17 Samuel Polák družstva Aligators Klobouky
46:57 Holaň z uhlu prostřeluje Dvořáka a posíla ho na lavičku
46:15 GÓL Aligators Klobouky! 3:7
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #47 Adam Doupovec, asistoval #40 Pavel Zbořil (3:7)
46:15 Doupovec tečoval Zbořilovu ranu a snizuje
44:14 Zbořil překvapil golmana ránou z půlky, hostujici golman si i s problemy poradil
43:56 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:7
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Holaň, asistoval #8 Jakub Kresta (2:7)
43:56 Další branka Kopřivnice v přesilovce znamená stav 2:7
43:32 Vyloučen hráč #74 Lukáš Jelínek družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:32 Obrovská šance Kopřivnice končí na tyči
40:01 Úvodní buly 3.třetiny získávají domácí
40:00 Střely ve 2. části: 7:11
36:08 Vyloučen hráč #8 Jakub Kresta družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
36:08 První přesilovka i pro domácí
33:34 GÓL Aligators Klobouky! 2:6
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #47 Adam Doupovec z trestného střílení (2:6)
33:34 Doupovec s přehledem proměňuje a stav je tak 2:6
32:32 GÓL Aligators Klobouky! 1:6
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #87 Roman Chovan, asistoval #99 Martin Karpíšek (1:6)
32:32 Chovan propálil z půlky golmana Kopřivnice a dává domácím naději
30:58 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:6
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #15 Tomáš Janek (0:6)
30:58 Kostelník a Janek znovu úřadují a zvyšují na rozdíl 6 branek
30:06 Vyloučen hráč #22 Daniel Vaverka družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za špatné střídání
29:11 Timeout Aligators Klobouky
29:11 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:5
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek, asistoval #5 Jakub Kostelník (0:5)
29:11 Kopřivnice dává 5. Branku a s domácím týmem to nevypadá dobře
28:41 Dvořák vychytal samostatný únik Kopřivnice
28:12 Zmatek v brankovišti řeší Dvořák
26:48 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #9 Robert Socha, asistoval #10 Ondřej Holaň (0:4)
26:48 Kopřivnice využívá i 2.přesilovku v zápase a vede 4:0
26:05 Vyloučen hráč #33 František Chmela družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost
26:05 Chmela srazil hráče Kopřivnice za mantinel a dává hostům 2. Přesilovku
23:25 Domácí znovu v tlaku, ale chybí přesné zakončení
21:51 Michna šel z pravé strany sám na Dvořáka a propálil ho na bližší tyč
21:50 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Lukáš Michna, asistoval #9 Robert Socha (0:3)
20:01 Úvodní buly 2. Třetiny pro domácí
20:00 Střely v 1. části: 5:8
18:54 Jelínek ted tváří v tvář s hostujícím golmanem neproměnil
17:11 Aligators mají šanci za šancí, ale chybí přesnost
15:15 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #3 Vojtěch Zátopek, asistoval #5 Jakub Kostelník (0:2)
15:15 Kopřivnice ustála tlak domácích a z protiútoku zvyšují svůj náskok na 2 branky
12:32 Kopřivnici nevyšla standartka, z následující dorážky trefil hostující hráč pouze břevno
11:44 Zbořil vysunul Dlouhého do úniku, tomu nevyšlo zpracování
09:45 Černovický si obhodil 2 beky, ale klička do backhandu mu nevyšla
08:49 Zbořil výborně zablokoval ránu hostujícího beka
06:52 Kopřivnici jeden gol nestačí a melou teď domácí obranu
05:36 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:1
05:36 Kostelník našel na zadní tyčce volného Janeka a ten bez problému trefil odkrytou branku
04:21 Vyloučen hráč #82 Adam Klimeš družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za blokování florbalky
04:21 Klimeš zablokoval hostujícímu obránci hokejku a dává Kopřivnici přesilovku
03:37 Dlouhý skvěle vybojoval míček a standartku pro svůj tým
01:50 Zouhar našel před bránou Galajdu ten šanci nevyužil
00:54 Útočný výpad Karpíška skončil ztrátou na středu
00:01 Úvodní buly 1. Třetiny získávají hosté
00:01 Sledujte zápas přes VIDEOSTREAM