11:6
    Jakub VILÍM
    (Vilím)

Torpedo Havířov - Zlín Lions 11:6
branky: 1. Matěj Černý, 3. Radim Kahánek, 18. Jakub Vilím, 32. Marián Kloza, 40. Jakub Vilím, 42. Marián Kloza, 45. Jakub Vilím, 46. Matěj Černý, 47. Jakub Mikulok, 60. Matěj Černý, 60. Jakub Vilím - 13. Jakub Holiš, 25. Vojtěch Blažek, 39. František Tvrdoň, 41. Vladimír Blažek, 52. Michal Kundrata, 55. Vladimír Blažek; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 139; zásahy brankářů: Vojtěch Vilím 21 - Matěj Kubíček 16; po třetinách: 3:1, 2:2, 6:3
60:00 Komentář domácích Kohút Rostislav (Trenér): Dneska asi nejlepší výkon z hlediska kontroly hry. Soupeř byl nepříjemný, kdy poměrně dlouhou dobu nám trvalo odskočit na klíčový rozdíl tří branek. Jsem rád, že jsme zápas zvládli velice dobře fyzicky proti soupeři, který hraje hodně aktivně. Děkujeme naším fanouškům za skvělou atmosféru. Věřím, že dnes se jím zápas líbil. My jdeme makat dále. Čeká nás i přes zlepšený výkon spousta práce, protože musíme hrát ještě o dost lépe. Děkujeme soupeři za atraktivní hru a přejeme mu hodně štěstí do další části soutěže.
60:00 Komentář hostů Blažek Vladimír (Trenér): Do Havířova jsme přijeli doplnění juniory, kteří už měli svoje dva špíly v nohách. Svoji práci odvedli nad očekávání. nDostali jsme dva hloupé gôly v první třetině, nicméně se tým nepoložil a zabojoval. Ve druhé třetině jsme drželi krok a v jistých pasážích jsme byli i o kousek lepší, jenže zkušený soupeř vždy dokázal kontrovat. Ve třetí třetině jsme hru otevřeli, abychom srovnali skóre, ale opak byl pravdou. Hru v šesti jsme odehráli spíš ve zmatku. Zlepšíme obranu a produktivitu. Další příležitost máme doma příští týden.
60:00 Střely ve 3. části: 14:9
59:55 GÓL Torpedo Havířov! 11:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #94 Vojtěch Vilím (11:6)
59:07 GÓL Torpedo Havířov! 10:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #66 Marián Kloza (10:6)
58:50 Timeout Zlín Lions
58:20 Poslední dvě minuty utkání.
57:30 Vlach těsně vedle.
56:06 Jurdzin po nahození Černého jen do Kubíčka.
54:34 GÓL Zlín Lions! 9:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Vladimír Blažek, asistoval #69 Lukáš Ondroušek (9:6)
54:34 Protiútok Lions 3 na 1 využívá Blažek a Zlín je znovu ve hře.
54:02 Hosté teď několikrát zakončili nepřesně mimo branku.
51:32 GÓL Zlín Lions! 9:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #29 Pavel Malošík (9:5)
51:32 Od modré propálil všechno Kundrata a hosté mají stále naději.
50:45 Blažek střílí vedle, domácí na míčku.
50:17 Vyloučen hráč #10 Samuel Řezáč družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:12 Vilím se teď proháčkoval až před Kubíčka, ten se mu však do střely skvěle vrhnul.
48:00 Tentokrát zvoní tyč domácí branky.
46:29 GÓL Torpedo Havířov! 9:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #86 Jakub Mikulok, asistoval #44 Ondřej Urbančík (9:4)
46:29 Třetí branka v rychlém sledu a opět z předbrankového prostoru, domácí teď výrazně odskakují.
45:58 GÓL Torpedo Havířov! 8:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #67 Václav Jurdzin (8:4)
45:58 Jurdzin zpoza brány na zcela volného Černého a ten backhandem zasouvá za bezmocného Kubíčka.
44:57 GÓL Torpedo Havířov! 7:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #86 Jakub Mikulok (7:4)
44:57 Po fungující ose Mikulok - Vilím dovršuje druhý jmenovaný hattrick.
44:20 Černý zprava jen do Kubíčka.
42:49 Urbančík po křížným pasu Vlacha přestřeluje.
41:50 GÓL Torpedo Havířov! 6:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Marián Kloza bez asistence (6:4)
41:50 Šťastně zablokovaná střela Klozy se dokutálela až do sítě.
40:47 GÓL Zlín Lions! 5:4
40:47 Rychlý protiútok hostí a přesná střela Blažka.
40:00 Střely ve 2. části: 5:9
39:35 GÓL Torpedo Havířov! 5:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #52 Dominik Mrowiec (5:3)
39:35 Vilím si sběhl na střed a střelou pod horní tyč proměňuje.
38:42 GÓL Zlín Lions! 4:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #22 František Tvrdoň, asistoval #31 Vladimír Blažek (4:3)
38:42 Gól jako přes kopírák, před bránou zcela osamocený Tvrdoň a Zlín je znovu na dostřel.
38:01 Hosté z protiútoku jen do boční sítě.
36:40 Mikulok trefuje tyč!
33:21 Backhand z hole Vilíma byl ztečován vysoko nad.
31:38 GÓL Torpedo Havířov! 4:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Marián Kloza, asistoval #8 Vojtěch Peřka (4:2)
31:38 A jak už to bývá, na druhé straně se ujala střela, se kterou se tolik nepočítalo.
31:20 Opět skvělý Vilím, hosté jsou teď nebezpečnější.
28:42 Skrytá střela Bureše, Vilím betonem vykopává.
26:40 Richtár jen do přesně postaveného Kubíčka.
24:27 GÓL Zlín Lions! 3:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #37 Vojtěch Blažek, asistoval #44 Daniel Pankuch (3:2)
24:27 Pankuch našel zpoza brány zcela volného Blažka, který se nemýlil.
24:00 Černý z voleje netrefuje branku.
23:30 Fanklub domácích se probouzí a žene hráče dopředu.
21:50 Druhá minuta ve znamení několika drobných faulů-
20:11 Brankář Vilím hned po deseti vteřinách zasahuje.
20:00 Střely v 1. části: 8:9
17:31 GÓL Torpedo Havířov! 3:1
17:31 Mikulok našel napravo Vilíma ten z jedničky švihovkou proměňuje.
17:10 Vilím maskou zasahuje.
15:12 Hraje se rychlý pohledný florbal. Vlach našel přesně Vilíma, Kubíček skvěle zasahuje.
13:57 Dva rychlé útoky na obou stranách změnu skóre nepřinesly.
12:02 GÓL Zlín Lions! 2:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #11 Jakub Holiš, asistoval #72 Ondřej Žůrek (2:1)
12:02 Po ztrátě míčku v útočném pásmu zakombinovali přesně také hosté, Holiš v samostaném úniku překonává Vilíma.
11:08 Vojta Peřka po rozehrávce tesně vedle pravé tyče.
09:56 Černý střílel pohotově zprava, Kubíček kryje.
09:03 Klimeš se dostal k odraženému míčku a jen těsně míjí branku.
08:28 Hra se nám po divokém začátku mírně uklidnila.
07:01 Hráči Torpeda jsou v plném počtu.
06:40 Zlín vyprodukoval v přesilové hře několik nebezpečných střel.
04:57 Vyloučen hráč #52 Dominik Mrowiec družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hra na zemi
04:54 Vilím střílí, gólman kryje.
04:34 Zlín bude rozehrávat nebezpečnou standartku.
02:09 GÓL Torpedo Havířov! 2:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Radim Kahánek, asistoval #91 Adam Klimeš (2:0)
02:09 První pětka znovu na hřišti, míček si postupně vyměnili všichni, až se dostal ke zcela volnému Kahánkovi, který backhandem z předbrankového prostoru zvyšuje na dvougólový rozdíl.
00:04 GÓL Torpedo Havířov! 1:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý bez asistence (1:0)
00:04 Bleskový vstup do utkání, po "prohraném" buly se míčku zhostil Černý a zakončuje přesně pod břevno.