• 64 63:49
    4:5
    ()

TJ Slovan Havířov - Aligators Klobouky 4:5p
branky: 14. Michal Kozelský, 25. Jan Vojáček, 54. Jan Vojáček, 60. František Kyc - 9. Pavel Zbořil, 33. Jan Černovický, 42. Jan Černovický, 53. Martin Karpíšek, 64. Roman Chovan; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 1:4; využití: 2:1; diváků: 48; zásahy brankářů: Ivo Sikora 22 - Samuel Polák 41; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:2, 0:1
65:00 Komentář domácích Erbs Matěj (Trenér): Tužka pokračuje, jsme neproduktivní a stojí nás to body, věřím ale, že to příjde a zlomíme to. Sezóna je dlouhá. Děkuji soupeři za zápas. Odpočineme a v Přerově vyhrajeme.
65:00 Komentář hostů Procházka Patrik (Trenér): Moc nevim, co si o dnešním zápasu myslet, zatím nejméně atraktivní zápas letošní sezóny, už proto jsme jej měli přetavit ve 3 body, chybělo málo. Obrana z naší strany zlepšená, ale ještě nám tam proklouzl laciný gol v 1. třetině. Srážela nás zbytečná vyloučení a na můj vkus velmi málo bloků na ose, tyto situace nám vzali bod. V prodloužení jsme nejlepší, ale potřebujeme 3 body jako sůl, doma už si je vezmeme. HOU ALI
65:00 Střely v prodloužení: 3:2
63:49 GÓL Aligators Klobouky! 4:5
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #87 Roman Chovan bez asistence (4:5)
60:00 Střely ve 3. části: 14:9
59:38 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #27 František Kyc, asistoval #77 Michal Kozelský (4:4)
53:11 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #62 Jan Vojáček, asistoval #12 Martin Stibor (3:4)
52:21 GÓL Aligators Klobouky! 2:4
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #22 Martin Karpíšek, asistoval #82 Adam Klimeš (2:4)
51:37 Vyloučen hráč #40 Pavel Zbořil družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání
50:48 Hra je v hodně rychlém tempu
48:46 Sekulovi byla zablokována střela
46:34 Aligators jsou opět v plném počtu
45:22 Přestože jsou Aligators v oslabení, dokázali se ujmout míčku
44:34 Vyloučen hráč #74 Lukáš Jelínek družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za blokování florbalky
43:47 Slovan dává do hry všechno, aby srovnal stav utkání
42:22 Hra se momentálně často přelévá ze strany na stranu
41:48 GÓL Aligators Klobouky! 2:3
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #9 Jan Černovický, asistoval #87 Roman Chovan (2:3)
40:00 Střely ve 2. části: 10:6
39:00 Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny
36:25 Aligators jsou zpátky v plném počtu
35:20 Aligators se ani v oslabení nenechájí zatlačit
34:26 Vyloučen hráč #7 Tomáš Líznar družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání
33:37 Slovan je opět v šesti
32:38 GÓL Aligators Klobouky! 2:2
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #9 Jan Černovický, asistoval #82 Adam Klimeš (2:2)
31:23 Erbsovi sjela střela, tudíž minul bránu
27:48 Kozelský si čistě vypíchnul míček a tím dal šanci svému týmu vytvořit nadějnou situaci
24:33 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #62 Jan Vojáček, asistoval #87 Matěj Erbs (2:1)
24:33 Slovan zaujal přesilovou formaci ke svému prospěchu
23:49 Vyloučen hráč #87 Roman Chovan družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání
23:17 Slovan je v šesti
22:09 Aligator se snaží za každou cenu změnit stav ukání ke svému prospěchu
20:00 Střely v 1. části: 18:10
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny
16:15 Slovan se snaží zatlačit na Aligators a využít šance na střelby
13:32 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #87 Matěj Erbs (1:1)
13:32 Kozelský využil nepozornost brankáře a míček vstřelil zpoza brány kolem tyče
12:30 Aligators sází střely na Sikoru, který však vše s přehledem vychytává
11:34 Kozelský dobře využil nahrávku střelou, která těsně minula bránu
08:47 GÓL Aligators Klobouky! 0:1
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #47 Adam Doupovec (0:1)
08:47 Aligators hezky využili přesilovku a vstřelili gól
08:26 Vyloučen hráč #18 Jakub Molin družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost
06:42 Polák vychytal přesnou střelu Kyce
06:23 SLovan měl šanci na dobrý výjezd, ale trefil prvního hráče před ním
05:14 ALigátors vužívají každou chvíli a vytváří nátlak na Slovan
02:17 Slovan se nedá a útok vrací zpět
00:45 Aligators se vrhli do hry velice aktivně a sází už pár střel
00:00 Úvodní buly získla tým hostů