• 60 59:57
    2
    Jakub REPKA

Aligators Klobouky - FBC Hranice 7:8
branky: 7. Roman Chovan, 30. Pavel Zbořil, 34. Pavel Zbořil, 40. Martin Dlouhý, 44. Matyáš Zouhar, 47. Jakub Repka, 53. Pavel Zbořil - 3. Petr Juřica, 9. Petr Juřica, 14. Petr Juřica, 15. Jan Kolajta, 18. Jaromír Šenkeřík, 34. Jan Kolajta, 37. Petr Juřica, 45. Jan Grygar; rozhodčí: Jan Frýdek - Michal Havelka; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Vojtěch Dvořák 2, Samuel Polák 7 - Jakub Kosar 22; po třetinách: 1:5, 3:2, 3:1
60:00 Střely ve 3. části: 12:5
59:57 Vyloučen hráč #42 Jakub Repka družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:10 Aligátoři se bohužel nechali vyloučit za špatné střídání..
58:50 Vyloučen hráč #74 Lukáš Jelínek družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za špatné střídání
58:42 Timeout Aligators Klobouky
58:00 Krásná střela od Zbořila, avšak gólman ještě lépe helmou vyráží..
57:10 Timeout FBC Hranice
55:30 4 a půl minutky do konce a Ali stále na balónku.
54:34 Repka udělal chybu, tu však napravil dvěma skvělými zákroky Polák.
52:03 GÓL Aligators Klobouky! 7:8
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #42 Jakub Repka (7:8)
52:03 Nyní tu máme domácí hattrick! Pavel Zbořil se štěstím procedil balónek mezi ruku a tělo a je to jen o jeden gól.
49:26 Krásné sólo Hladkého by bylo ještě hezčí, kdyby bylo zakončené střelou, chyběly milimetry.
48:35 Domácí nyní svírají hostující obranu a nedávají jim šanci vydechnout.
46:39 Krásně schovaná střela Repky přibližuje Aligátory na rozdíl 2 gólů.
46:38 GÓL Aligators Klobouky! 6:8
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #42 Jakub Repka, asistoval #87 Roman Chovan (6:8)
44:47 Měli jsme tu krátké přerušení skrz srážku hlav dvou hráčů. Doufejme, že budou oba v pořádku.
44:20 GÓL FBC Hranice! 5:8
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #97 Jan Grygar bez asistence (5:8)
43:09 Krásná crossovka od Jedličky na Zouhara a krásný gól.
43:08 GÓL Aligators Klobouky! 5:7
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #3 Matyáš Zouhar, asistoval #89 Tomáš Jedlička (5:7)
42:53 Zbořil v další šanci, avšak trefuje pouze konstrukci branky.
41:12 Sympatická kombinace domácích k ničemu nevedla díky nepřesnosti.
40:01 Opět buly pro Hranice.
40:00 Střely ve 2. části: 9:4
39:18 Aligátoři po dobrém signálu snižují z hole kapitána Dlouhého a do šatný půjdou s mankem 3 branek.
39:17 GÓL Aligators Klobouky! 4:7
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #19 Martin Dlouhý, asistoval #40 Pavel Zbořil (4:7)
38:45 Jelínek dalekonosným pokusem o chloupek minul branku.
36:32 Na tohle už Polák neměl nárok. Kolajta našel Juřicu a ten z jedničky na bližší do víka.
36:31 GÓL FBC Hranice! 3:7
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #4 Petr Juřica, asistoval #33 Jan Kolajta (3:7)
35:46 Neuvěřitelný Samko Polák vytahuje balónek z brankové čáry!
33:53 Aligátoři se dostali na dostřel po dalším gólu Pavla Zbořila, avšak důraz Jana Kolajty vrací Hranicím 3 brankové vedení.
33:52 GÓL FBC Hranice! 3:6
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta bez asistence (3:6)
33:18 GÓL Aligators Klobouky! 3:5
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #89 Tomáš Jedlička (3:5)
29:54 GÓL Aligators Klobouky! 2:5
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #33 František Chmela (2:5)
29:54 Domácí snižují! Pavel Zbořil natáhl ke své obávané střele a trefil se krásně k tyči “20 nad led“.
26:35 Exceletní bloky hostující obrany velmi pomáhají svému gólmanovi, střely Aligátorů se téměř nedostanou k brance.
25:52 Galajdova dobrá střela letěla mimo.
24:46 Přesilovka pro domácí, kteří mohou korigovat skóre, střela Zbořila se však neujala.
24:06 Vyloučen hráč #92 Jaromír Šenkeřík družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání
23:26 Ali nyní více na balónku, bohužel pro ně se do šancí nedostávají.
22:10 Pasáž nahoru dolů, avšak nějaká větší šance nebyla.
20:01 Na buly opět úspěšnější Hranice.
20:00 Střely v 1. části: 8:8
18:03 Polák si připisuje okamžitě první zákrok proti střele Kolajty.
17:32 Nyní to vypadá už na debakl. Rozházená obrana si nepohlídala Šenkeříka a ten zvyšuje už na 5:1.
17:31 GÓL FBC Hranice! 1:5
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #92 Jaromír Šenkeřík, asistoval #15 Antonín Krčmař (1:5)
17:31 Střídání brankáře. Nový brankář #17 Samuel Polák družstva Aligators Klobouky
14:55 Nyní si kluci hraničtí role vyměnili a už je to o 3 branky.
14:54 GÓL FBC Hranice! 1:4
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #4 Petr Juřica (1:4)
13:10 14. minuta zápasu a už tu máme hattrick. Kolajta přihrávkou zpoza brány našel Juřicu a ten si užívá čepice padající na plochu.
13:09 GÓL FBC Hranice! 1:3
11:16 Střelu Petřivalského Kosar vůbec neviděl,naštěstí pro něj šla mimo.
10:04 Náznak zajímavé šance hostí hatí Chmela.
08:19 A opět úřaduje Juřice. Odražený balón z první napálil krásně k tyči.
08:18 GÓL FBC Hranice! 1:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #4 Petr Juřica, asistoval #77 Štěpán Potsch (1:2)
06:59 A máme vyrovnáno! Jelínek centroval před branku, kde Zouhar s Chovanem společnými silami dopravili balónek do branky.
06:58 GÓL Aligators Klobouky! 1:1
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #87 Roman Chovan, asistoval #3 Matyáš Zouhar (1:1)
05:47 Obrovská šance Juřicy, který minul úplně prázdnou branku!
04:00 Zajímavá trmavrma před hostující svatyní, avšak vyrovnávací gól jsme neviděli.
02:30 Po dobrém bloku domácích se k odraženému míčku dostal Juřica a otevírá skóre dnešního zápasu.
02:29 GÓL FBC Hranice! 0:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #4 Petr Juřica, asistoval #6 Ondřej Dobeš (0:1)
01:49 Průnik Zouhara po pravém mantinelu hasí obrana.
01:15 Nához Hladkého hostujícího gólmana neohrozil.
00:01 Hranice začínají vítězným buly.