2
  • 60 59:58
    Michal BĚLAŠKA

Florbal Primátor Náchod - FBK Atlas Blansko 9:5
branky: 2. Lukáš Rázl, 10. Ondřej Macháček, 12. Jakub Langpaul, 18. Filip Čáp, 32. Filip Čáp, 32. David Špaček, 38. Jonáš Mikšovský, 41. David Špaček, 58. Jakub Langpaul - 1. Tadeáš Rataj, 33. Lukáš Svoboda, 47. Kryštof Indruch, 50. Jan Nevěděl, 50. Jakub Fedra; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 4:4; využití: 1:2; diváků: 86; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 12 - Jan Opletal 25, Michal Černošek 1; po třetinách: 4:1, 3:1, 2:3
60:00 Střely ve 3. části: 12:6
59:59 Čáp hlavičkoval centr ve vápně a umožnil hostům ještě trestné střílení
59:58 Trestné střílení družstva FBK Atlas Blansko neproměnil #17 Michal Bělaška.
59:29 Nyní uvidíme hru 4 na 4, obě vyloučení se dají klasifikovat jako zbytečná
59:28 Vyloučen hráč #73 Lukáš Svoboda družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
58:45 Hosté si ještě ke konci zápasu zahrají další přesilovou hru, na výsledku však už nic nezmění
58:44 Vyloučen hráč #12 Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře
57:38 Náchod dává uklidňující branku do prázdné branky
57:37 GÓL Florbal Primátor Náchod! 9:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #56 Matěj Mikšovský (9:5)
57:20 Hosté zkouší hru v šesti
56:35 Timeout FBK Atlas Blansko
56:35 Střídání brankáře. Nový brankář #36 Michal Černošek družstva FBK Atlas Blansko
56:30 Velmi sporná situace na hřišti vedla k menší výměně názorů
55:50 Hosté už hrají v plném počtu, Náchodu se nepodařilo využít početní výhodu
53:51 Náchod bude hrát další přesilovku
53:50 Vyloučen hráč #15 Jan Videman družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nesportovní chování
51:50 Hosté hrají výrazně lépe než v první a druhé třetině, ovšem na míčku je stále daleko více Náchod
49:56 Hostující útočník vymetl šibenici po neskutečné voleji a vrací tím hosty do hry
49:55 GÓL FBK Atlas Blansko! 8:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #34 Daniel Žilka (8:5)
49:08 Hosté využili rychlý protiútok krásnou střelou, která se odrazila od horní tyče
49:07 GÓL FBK Atlas Blansko! 8:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #37 Jan Nevěděl, asistoval #15 Jan Videman (8:4)
48:00 Náchod je opět většinu času na míčku v útočném pásmu
46:51 Blansko využilo už druhou přesilovku v tomto zápase, opět ve velmi rychlém čase
46:50 GÓL FBK Atlas Blansko! 8:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #83 Kryštof Indruch, asistoval #17 Michal Bělaška (8:3)
46:29 Vyloučen hráč #50 Lukáš Prause družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za vysoká florbalka
44:15 Hra je stále velmi vyhrocená
42:20 Náchod pokračuje v nastoleném tempu, hosté těží pouze z občasných protiútoků, které nejčastěji dokáží domácí blokovat
40:25 Skvělý vstup do třetí třetiny, Macháček našel krásnou nahrávkou Špačka, který ještě hezčí střelou zvyšuje na 8:2!
40:24 GÓL Florbal Primátor Náchod! 8:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #47 Ondřej Macháček (8:2)
40:01 Úvodní bule pro Náchod
40:00 Střely ve 2. části: 15:9
39:59 Náchod vstřelil další branku, ale bohužel už to bylo po konci druhé třetiny
37:44 Brácha na bráchu a je to 7:2!
37:43 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #56 Matěj Mikšovský (7:2)
36:00 Skalický také chytá skvěle, svůj tým podržel hned několika fantastickými zákroky!
34:55 Na náchodské střídačce panuje skvělá nálada, která se doprovázena fantastickými diváky v hale!
32:58 Náchodu se nepodařilo ubránit oslabení a po několika vteřinách vstřelili hosté druhou branku v zápase
32:57 GÓL FBK Atlas Blansko! 6:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #73 Lukáš Svoboda, asistoval #83 Kryštof Indruch (6:2)
32:45 Vyloučen hráč #56 Matěj Mikšovský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře
31:24 Náchod vstřelil dva slepené góly! Nejdříve Čáp z volného úderu a hned v dalším střídání Špaček z dorážky!
31:23 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček bez asistence (6:1)
31:04 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #50 Lukáš Prause (5:1)
30:05 Ve hře přibývá nebezpečných osobních soubojů
28:55 Kubelka si skvěle obhodil protihráče, ale už nedokázal překonat brankáře
27:00 Náchodu skvěle vychází napadání za brankou hostů
25:05 Náchod trefil dvakrát tyčku, ale přesilovku využít nedokázal, hosté už hrají v plném počtu
23:06 Hosté nabídnuli Náchodu další přesilovou hru
23:05 Vyloučen hráč #34 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nesportovní chování
21:55 Skalický parádně zneškodnil samostatný únik jednoho z hostujících útočníků!
20:01 Úvodní bule pro Náchod
20:00 Střely v 1. části: 7:2
18:30 Ve hře se nyní objevuje kompletní 4. formace původních náhradníků
17:50 Náchod využívá přesilovku a dostává se do tříbrankového vedení
17:49 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #24 Lukáš Rázl (4:1)
17:28 Také Náchod si zahraje přesilovou hru
17:27 Vyloučen hráč #83 Kryštof Indruch družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
16:30 Hostům se zatím vůbec nedaří dostat na míček
14:55 Hned dvě zranění v průběhu jednoho střídání, doufejme, že oba hráči budou v pořádku
13:00 J. Mikšovský i Macháček měli velkou šanci z osy hřiště, ale ani jeden nedokázal dostat míček za záda gólmana hostů
11:01 Kanonýř Langpaul dává gól hned po návratu do sestavy!
11:00 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:1
10:30 Náchod pokračuje v nastoleném tempu a nepouští soupeře na míček
09:55 Náchod vyšperkoval skvěle ubráněné vyloučení gólem! Macháček vymetl šibenici po krásné nahrávce Lukáše Rázla!
09:54 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #24 Lukáš Rázl (2:1)
08:11 Hosté budou mít k dispozici 2 minuty početní výhody
08:10 Vyloučen hráč #33 Maxim Kubelka družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
07:35 Rozhodčí signalizují odložené vyloučení domácích
06:30 Do sestavy se dnes vrátil Jakub Langpaul, který dlouho chyběl kvůli zranění
05:35 Hra je od prvních minut dost vyhrocená, už jsme mohli vidět hned několik sporných soubojů a menších strkanic
03:40 Náchod drží balónek na své polovině
01:45 Rázl vyslal neskutečnou bombu pod víko a srovnává stav utkání!
01:44 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #47 Ondřej Macháček (1:1)
00:56 Hosté se rychle ujímají vedení
00:55 GÓL FBK Atlas Blansko! 0:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #23 Tadeáš Rataj bez asistence (0:1)
00:30 Hosté zaznamenali první střelu v zápasu
00:01 Úvodní bule pro Náchod
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u on-line přenosu ze zápasu 22. kola Národní ligy západ. V náchodské Plechárně se dnes v posledním kole základní části utká domácí Florbal Primátor Náchod a hostující FBK Atlas Blansko. Preview k tomuto utkání čtěte ZDE.