56
  • 56 55:31
    2

TROOPERS - Florbal Primátor Náchod 4:11
branky: 10. Richard Makyča, 17. Tadeáš Jelínek, 17. Richard Makyča, 31. Matyáš Ruber - 4. Tomáš Matoulek, 5. Jonáš Mikšovský, 6. Daniel Kříž, 12. Daniel Kříž, 16. Filip Čáp, 25. Marek Svoboda, 30. Lukáš Rázl, 34. Daniel Kříž, 42. David Špaček, 45. Maxim Kubelka, 50. David Špaček; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 4 + Petr Voltner OS:4; využití: 0:2; diváků: 103; zásahy brankářů: Michal Melichar 24 - Vlastimil Skalický 10; po třetinách: 3:5, 1:3, 0:3
60:00 Komentář domácích: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým domácích Richardem Makyčou a trenérem Ivem Bartkem: https://youtu.be/zhd-Vqv5KZ8
60:00 Komentář hostů: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým domácích Danielem Křížem a trenérem Tomášem Třešňákem:https://youtu.be/wZPWz2m9jkA
60:00 Střely ve 3. části: 3:9
59:00 Začala poslední minuta dnešního zápasu.
58:39 Krásná střela Lukáše Michálka pod nohy brankaře hostů, bohužel za jeho záda neprošla.
57:31 Tak domácí tým bohužel nevyužil početní převahu a hosté hrají v plném počtu. Do konce třetí třetiny zbývají 2 minuty.
56:53 Škoda, že se kluci bojí střílet.
55:31 Vyloučen hráč #8 Tomáš Matoulek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování florbalky
53:50 Domácí si připisují první střelu na branku ve třetí třetině.
52:00 Domácí se ubránili, bohužel vyloučený Petr Voltner zůstává na trestné lavici a do dnešního zápasu už nezasáhne.
50:19 Timeout TROOPERS
50:19 Vyloučen hráč #29 Petr Voltner družstva TROOPERS na 2 minuty za nesportovní chování
50:19 Vyloučen hráč #29 Petr Voltner družstva TROOPERS - osobní trest
49:34 Tak bohužel pro domácí, hosté využívají početní převahu a zvyšují svůj náskok na sedm branek.
49:26 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:11
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #36 Filip Knettig (4:11)
48:35 Vyloučen hráč #29 Petr Voltner družstva TROOPERS na 2 minuty za bránění ve hře
47:32 Po tvrdém souboji končí Peťa Voltner mimo hřiště, naštěstí se sám zvedl a bude pokračovat ve hře. Takovýchto drobných souboju stále přibývá.
46:38 Hosté jsou v plném počtu.
45:31 Domáci se snaží využít početní převahu, uzamkli hosty před jejich brankou, ale nikdo z domácích nechce vystřelit. Pojďme hoši!!!!
44:32 Vyloučen hráč #36 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra na zemi
44:03 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #33 Maxim Kubelka, asistoval #8 Tomáš Matoulek (4:10)
43:01 Pěkná kulišárna od Peti Voltnera, který se snažil přehodit protihráče až do branky.
41:13 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:9
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #12 Daniel Kříž (4:9)
41:13 Tak dlouho drželi domácí hráči míček na svých holích, až se jim jedna nahrávka nepovedla a hostující tým okamžitě využívá příležitosti a dává devátý gol.
40:00 Střely ve 2. části: 6:12
38:00 Začaly poslední dvě minuty druhé třetiny, hra se trošku přiostřuje.
33:43 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:8
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #33 Maxim Kubelka (4:8)
33:43 Takto smutné skore asi netipoval nikdo z fanoušků, výherní pizza bude lehce s hořkým nádechem.
32:39 Po špatně zpracovaném míčku se dostali hosté do přečíslení před brankou Michala Melichara, kdy na něj útočili hned tři borci z Náchoda, ale brankař byl pozorný. Domácí potřebují zpřesnit nahrávku a celkově zrychlit hru.
31:05 Domácí dávají po krásné, rychlé kombinaci důležitý gol.
30:35 GÓL TROOPERS! 4:7
Branku družstva TROOPERS vstřelil #96 Matyáš Ruber, asistoval #29 Petr Voltner (4:7)
29:14 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:7
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #91 Adam Kovařík (3:7)
27:58 Hosté hrají v plném počtu.
27:05 Zatím to vypadá, že dvojnásobnou početní výhodu domácí nevyužijí.
25:51 Domácí tým hrál bez bránkáře, podařilo se mu dostat před hostujícího brankáře a z celé akce je dvojnásobné vyloučení na straně Náchodu. Domáci tlačí, ale bohužel stále bez gólové koncovky.
25:40 Vyloučen hráč #33 Maxim Kubelka družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře
25:40 Vyloučen hráč #50 Lukáš Prause družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře
25:09 Bohužel hráči domácího týmu nejsou schopni protlačit míček na polovinu soupeře.
24:38 Z nenápadné akce dávají hosté z Náchoda svoji již šestou branku.
24:37 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #58 Marek Svoboda bez asistence (3:6)
21:34 Zatím mají víc ze hry hosté.
20:14 Změna stran na střídačkách, tak snad bude změna i ve stavu skore.
20:00 Střely v 1. části: 5:14
18:51 Zatím se domácím daří bránit.
17:54 Další oslabení domácích
17:28 Vyloučen hráč #49 Lukáš Michálek družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost
16:55 GÓL TROOPERS! 3:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #14 Richard Makyča bez asistence (3:5)
16:33 GÓL TROOPERS! 2:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #8 Tadeáš Jelínek, asistoval #10 David Mati (2:5)
16:33 Krásná akce po které zakončuje Táda Jelínek a ani nestihnu dopsat tečku za větou a už je tu další gol domácích.
15:53 Tak bohužel domácí obdrželi další branku a skore tak pro ně vypadá hrozivě.
15:38 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #91 Adam Kovařík (1:5)
11:42 Vyloučení bylo bohužel rychle potrestáno.
11:27 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #8 Tomáš Matoulek (1:4)
10:13 Vyloučen hráč #37 Filip Zelníček družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost
10:00 Po první střele na branku hostů, si o míček krásně řekl Ríša Makyča a byl z toho první gól domácích.
09:54 GÓL TROOPERS! 1:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #14 Richard Makyča, asistoval #29 Petr Voltner (1:3)
09:17 Obránci druhé lajny již přišli o dvě florbalky.
07:45 Zatím je tým domácích pod tlakem, o čemž svědčí i statistika střel na branku, kdy domácí zatím ani jednou nevystřelili na branku hostujícího týmu.
05:33 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #21 Dalibor Vlášek (0:3)
04:20 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #58 Marek Svoboda (0:2)
04:20 Po nešťastné akci, kdy se Honzovi Jiráskovi zlomila florbalka a opustil svoji pozici, okamžitě hosté využívají situace a zvyšují svůj náskok na 2:0.
03:37 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #8 Tomáš Matoulek, asistoval #33 Maxim Kubelka (0:1)
03:37 Bohužel další útok končí za jeho zády a hosté se tak dostávají do vedení.
03:25 Michal Melichar teď nadvakrát vychytal gólové šance.
02:35 Opatrná hra na obou stranách.
01:30 Základní sestava první lajny týmu Troopers je lehce obměněna.
00:08 Bylo zahájeno důležité utkání o třetí místo v tabulce.