• 59 58:31
    3:7
    (Hofman)

FbC Písek - TJ Sokol Jaroměř 3:7
branky: 25. Marek Slepička, 31. Jan Králík, 48. Michael Kolínský - 13. Michal Nožička, 22. Max Kuštan, 22. Tomáš Hejzlar, 42. Tomáš Hejzlar, 42. Michal Nožička, 57. Michal Nožička, 59. Michal Rolín; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 152; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 12, Karel Tvrdík 5 - Dušan Völgyi 31; po třetinách: 0:1, 2:2, 1:4
60:00 Komentář domácích Hanzlík Michal (Trenér): ZHODNOCENÍ ZÁPASU TRENÉREM MICHALEM HANZLÍKEM - PÍSEK VS JAROMĚŘ (youtube.com)
60:00 Komentář hostů Křovina Tomáš (Vedoucí): POZÁPASOVÉ ZHODNOCENÍ HOSTŮ - Písek vs Jaroměř (youtube.com)
60:00 Střely ve 3. části: 14:7
59:01 Probíhá poslední minuta dnešního utkání
58:31 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:7
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #27 Michal Rolín, asistoval #88 Jiří Hofman (3:7)
56:08 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička bez asistence (3:6)
55:44 Domácí družstvo hraje v šesti
55:21 Trestné střílení družstva FbC Písek neproměnil #55 Vít Prokopec.
53:34 Karel Tvrdík zákrokem podržel svůj tým
51:25 Písek v pěti
49:20 Vyloučen hráč #48 Jakub Mikeš družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání
47:21 GÓL FbC Písek! 3:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #20 Ondřej Walter (3:5)
46:15 Vojta Šanda si vytváří skvělé šance
42:15 Vyloučen hráč #27 Michal Rolín družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
42:15 Písek si dnes zahraje už třetí přesilovou hru
41:28 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #73 Jiří Lhotský (2:5)
41:28 Střídání brankáře. Nový brankář #77 Karel Tvrdík družstva FbC Písek
41:15 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #81 Tomáš Veinfurter (2:4)
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
33:31 V této třetině zatím drží Vlasta Dvořák svoji bránu zavřenou
30:49 GÓL FbC Písek! 2:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #48 Jakub Mikeš (2:3)
30:01 Písek nevyužívá ani druhou přesilovku
29:05 Ondra Walter míjí
27:53 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Výborný družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování florbalky
24:11 GÓL FbC Písek! 1:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #21 Marek Slepička, asistoval #40 Ondřej Šareš (1:3)
23:51 Mára Slepička střílí první gól Písku
23:51 Hra se přelévá z jedné strany na druhou
21:20 Hosté odskakují na rozdíl tří branek
21:19 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #86 Max Kuštan (0:3)
21:02 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #86 Max Kuštan, asistoval #27 Michal Rolín (0:2)
20:06 Jaroměř v plném počtu
20:00 Střely v 1. části: 11:8
18:21 Využije Písek přesilovou hru?
18:05 Vyloučen hráč #4 Patrik Horčička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
17:25 Golman hostí předvádí zatím výborné zákroky.
12:40 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:1
12:40 Hosté otevírají skore dnešního zápasu
12:00 V obloukovce panuje výborná atmosféra
04:54 Domácí tým na balonu
01:44 Chorály píseckých fanoušků jsou slyšet už od počátečního hvizdu
00:01 Vítáme Vás u 21.kola Národní ligy mezi domácím družstvem FBC Písek a TJ Sokol Jaroměř.