• 57 56:43
    2
    Jiří SUCHOMEL

Spartak Pelhřimov - FBK Atlas Blansko 2:11
branky: 35. Jan Knězů, 54. Viktor Vlach - 8. Lukáš Kučera, 13. Kryštof Indruch, 21. Vojtěch Fedra, 25. Lukáš Kučera, 28. Lukáš Kučera, 34. Lukáš Kučera, 36. Kryštof Indruch, 39. Lukáš Kučera, 44. Vojtěch Fedra, 46. Vojtěch Polách, 52. Jan Videman; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 177; zásahy brankářů: Libor Domkář 6, Michal Březina 4 - Jan Opletal 32; po třetinách: 0:2, 1:6, 1:3
60:00 Komentář domácích Koten Jan (Trenér): Za dnešní utkání patří omluva našim diváků. Snahu nelze hráčům upřít, ovšem naivita v soubojích, v přípravě šancí i v samotném zakončení vede k debaklu, který domácí hala dlouho nezažila. Děkuji divákům oběma týmů za super atmosféru a soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Mach Ondřej (Vedoucí): Je to tam! Veledůležitý zápas se dnes povedl celému týmu! Klobouk dolů před klukama, kteří celý zápas odmakali na 100%! Důležitý byl dobrý vstup do zápasu a to, že jsme šli do šatny s dvoubrankovým vedením. Ani ve druhé třetině jsme neupustili z naší nastolené hry. Soupeře jsme nepouštěli do vyložených šancí a když už se k něčemu dostal, vychytal ho dnes famózní Oplík! Třetí třetina se dohrávala stále ve vysokém tempu, i když bylo o vítězi víceméně rozhodnuto. Jsem rád, že si nakonec zahráli všichni hráči i z lavičky a potvrdili, že jsou plnohodnoutnou součástí týmu. Bereme 3 body a to je pro nás dnes klíčové. Děkujeme rozhodčím za odřízený zápas, soupeři za fér hru a všem divákům, kteří vytvořili v hale skvělou atmosféru zápasu! Jedeme dál! #atlas.ultras
60:00 Střely ve 3. části: 15:7
58:43 Hosté jsou opět v plném počtu.
57:00 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:43 Vyloučen hráč #91 Jiří Suchomel družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
56:22 Pelhřimov bude hrát další přesilovou hru.
55:39 Březina vychytal jeden na nulu.
55:15 Vlach zod poloviny trefuje břevno.
53:20 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:11
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach, asistoval #8 Tomáš Kocián (2:11)
53:20 Vlach trefuje levý horní roh. Brankář hostů bez chyby.
52:40 Pelhřimov už jede z posledních sil.
51:58 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:11
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #15 Jan Videman, asistoval #73 Lukáš Svoboda (1:11)
49:39 Další skvělí zákrok Opletala.
48:46 Pelhřimovští to nevzdávají a bojují dál, nechce jim to tam padnout.
47:13 Blažkova střela ze středu hřišle. Opletal s přehledem chytá.
45:11 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:10
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #72 Vojtěch Polách, asistoval #51 Dominik Janík (1:10)
45:04 Michal březina si připisuje dlší zákrok.
44:08 Kutílek krásně prošel přez dva hráče, Opletal znovu bezchybný.
43:23 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:9
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #32 František Fedra (1:9)
43:04 Opletal zatím bezchybný. S přehledem chytá střely pelhřimovských.
42:00 Na domácí už dopadá únava z toho že hrají na dvě lajny.
40:00 Úvodní buly třetí třtiny vyhrává Blansko.
40:00 Střely ve 2. části: 12:8
38:28 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:8
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #15 Jan Videman (1:8)
38:28 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Michal Březina družstva Spartak Pelhřimov
38:25 Vyloučen hráč #10 Martin Blažek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za blokování florbalky
37:27 Vlachovi dvě střeli do poloodkryté brany.  střeli mu vůbec nesedli a letity mimo.
36:15 Vyloučen hráč #34 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:15 Pelhřimov si zahhraje prvn přesilovku v tomto utkání.
35:39 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:7
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #83 Kryštof Indruch, asistoval #73 Lukáš Svoboda (1:7)
35:39 Střela Blanska od půlky, Domkář neviděl vůbec nic.
34:11 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:6
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #37 Kryštof Smejkal (1:6)
33:23 GÓL FBK Atlas Blansko! 0:6
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #32 František Fedra (0:6)
33:23 Balnsko se vykonbinovalo do prázné branky.
31:15 Pelhřimov se naží dostat postupnou konbinací dopředu, obrana hostů jim nic zadarmo nedá.
29:33 Blansko nepuští v posledních minutách domácí k míčku.
28:14 Kučerova střela po zemi. Domkář bez šance.
27:34 GÓL FBK Atlas Blansko! 0:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (0:5)
26:42 Pro pelhřimovské fanoušky to zatím není pěkný pohled. Pelhřimov se sice do slibných situací dostává, absolutně ale selhává na koncovce, čemuž odpovídá i aktuální skóre zápasu.
24:04 GÓL FBK Atlas Blansko! 0:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #34 Daniel Žilka (0:4)
24:00 Blansko je od začátku třetiny více na balonku, dělají hodně chyb. Bohužel pro pelhřimovskě je domácí netrestají.
22:45 Pelhřimov nevyužil standartní situaci z velkého brankvišti.
22:39 Blažek nám předvedl, že pořád umí. Bohužel pro pelhřimovské, i Opletal se v brance umí otáčet. Stav zůstává nezměněn, Pelhřimov má k dispozici zajímavou standardní situaci...
21:39 Takovýto vstup do druhě třetiny, si asi Pelhřimov nepředstavoval.
20:22 GÓL FBK Atlas Blansko! 0:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #34 Daniel Žilka (0:3)
20:22 Domkář si zahrál na žongléře, ale žonglovat neumí.
20:00 Střely v 1. části: 7:6
19:48 Vít Papež našel přihravkou Vojtěcha Papeže, který nestrefuje prázdnou branku.
19:00 Právě probíha poslední minuta první třetiny.
17:35 Pehřimov bude chtít vstřelit do konce první třetini alespoň jednu branku.
15:55 BLansko nechce pustit Domácí k míčku.
14:59 VLAchova střela z otočky, která končí mimo hřiště.
13:50 Smejkalo střela od půlky, trefuje pouza tyč.
12:49 GÓL FBK Atlas Blansko! 0:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #83 Kryštof Indruch, asistoval #5 Šimon Borek (0:2)
12:30 Hra se v psledních minutách přelívá nahoru a dolu.
10:33 Pelhřimov má  šance, ale ne a ne jim to tam padnout.
09:25 Střela Knězů, která byla tečovaná, Opletal se stěstím chytá.
07:43 GÓL FBK Atlas Blansko! 0:1
07:20 Domkář chytá, tři na nulu.
07:00 Domkář si zapisuje svůj druhý zákrok.
05:40 Od začátku utkání jsou více na balonku domácí, ale budou to mít dnes ve dvou lajnách těžké.
04:40 PApež vypíchnul jednomu z hráčů blanskabalonek, zadovka na Vlacha, ale Opletal chytá s přehledem.
02:44 Po Smejkalově střele od půlky panuje v brankovišti hostí zmatek.
01:39 Blažkova střela od půlky, kterou s přehledem chytá brankář hostí.
00:50 Hned od začátku se rozjíždějí oda kotle fanoušků.
00:00 Úvodní buly vyhrává Pelhřimov.