• 60 59:06
    2
    Patrik HOUŠTECKÝ

Florbal Primátor Náchod - SK Florbal Benešov 8:1
branky: 19. Jonáš Mikšovský, 28. Filip Knettig, 35. David Špaček, 44. David Špaček, 45. Tomáš Matoulek, 49. Daniel Kříž, 56. Daniel Kříž, 58. Lukáš Rázl - 15. Ladislav Vorel; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 6 + Filip Čáp OS:3; využití: 1:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 10 - Šimon Zídek 25; po třetinách: 1:1, 2:0, 5:0
60:00 Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér): Komentář domácího trenéra a nejlepšího hráče zápasu najdete zde: https://youtu.be/Gn250uVlB9Q
60:00 Komentář hostů Brož Lukáš (Trenér): Děkujeme soupeři za utkání, po nadějné první třetině se soupeř díky přesilovkám dostal na koně a od třetí třetiny to byla od Náchoda exhibice.  nKomentář nejlepšího hráče hosté najdete zde: https://youtu.be/1hFz-LYpxx8
60:00 Střely ve 3. části: 9:2
59:38 Vyloučení domácích již na výsledku nic nezmění, Náchod zlomil šňůru proher a 3 body zůstávají doma!
59:37 Vyloučen hráč #24 Lukáš Rázl družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za zvedání florbalky
59:06 Vyloučen hráč #40 Patrik Houštecký družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
58:10 Rozhodčí signalizují odložené vyloučení, Náchod bude po vypršení trestu hrát přesilovku
57:30 Další gól v oslabení!
57:29 GÓL Florbal Primátor Náchod! 8:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #47 Ondřej Macháček (8:1)
56:40 Náchodu se dnes v oslabení daří, proto si ho vyzkouší ještě jednou
56:39 Vyloučen hráč #56 Matěj Mikšovský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:02 Kříž přidává druhou branku v dnešním zápase!
55:01 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #8 Tomáš Matoulek (7:1)
53:00 Náchod pokračuje v nastaveném tempu a Benešov již působí velmi odevzdaně
51:56 Tlučhoř vyběhl z trestné lavice a hned trefil tyčku
51:00 Náchod naprosto přehrává Benešov i ve vlastním oslabení
48:41 Náchod dává branku ve vlastním oslabení!
48:40 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #50 Lukáš Prause (6:1)
47:57 Náchod bude hrát 4 minuty oslabení, Čáp si ještě bude muset odsedět osobní trest
47:56 Vyloučen hráč #96 Filip Čáp družstva Florbal Primátor Náchod - osobní trest
47:56 Vyloučen hráč #96 Filip Čáp družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování
47:56 Vyloučen hráč #96 Filip Čáp družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za opakované přestupky
47:15 Ve hře se objevuje dnes poprvé také Adam Kovařík
46:50 Další skvělý zákrok Lukáše Prause!
44:57 Diváci mohli po několika letech opět vidět ikonickou oslavu Tomáše Matoulka! Náchod vede už o 4 branky!
44:56 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #8 Tomáš Matoulek, asistoval #96 Filip Čáp (5:1)
43:09 Kanonýr Špaček opět udeřil! Po krásné nahrávce M. Mikšovského zvyšuje vedení Náchoda!
43:08 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #56 Matěj Mikšovský (4:1)
41:52 Náchod měl ve vlastním oslabení více šancí než soupeř a už hraje v plném počtu
40:10 Náchod ještě musí ubránit skoro celé 2 minuty v početní nevýhodě
40:01 Úvodní bule pro Náchod
40:00 Dnešní utkání sleduje 75 diváků! Děkujeme!
40:00 Střely ve 2. části: 15:5
39:52 Vyloučen hráč #36 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra rukou
39:00 Jebavý se dnes poprvé objevuje na hřišti a hned byl v obrovské šanci
37:34 Náchod nevyužil spoustu šancí v početní výhodě a Benešov už hraje opět v plném počtu
35:35 Další nevybíravý zákrok na Macháčka, tentokrát už byl potrestán, Náchod bude hrát druhou přesilovou hru
35:34 Vyloučen hráč #28 Martin Poláček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:15 Náchod využívá přesilovku po střele Davida Špačka od mantinelu!
34:14 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #96 Filip Čáp (3:1)
32:38 Náchod bude hrát první přesilovou hru po dlouhém odloženém vyloučení
32:37 Vyloučen hráč #28 Martin Poláček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost
32:21 Náchodští zvládli oslabení skvěle, většinu času byli na míčku a ještě budou hrát přesilovku
30:22 Nepovedené střídání třetí náchodské lajny vyústilo v první vyloučení tohoto zápasu
30:21 Vyloučen hráč #56 Matěj Mikšovský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře
27:58 Náchod se dostává do vedení! Knettig s Rázlem dokázali v nepřehledné situaci dorazit Vláškovu střelu!
27:57 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #36 Filip Knettig, asistoval #24 Lukáš Rázl (2:1)
25:15 Další povedený signál z úderu Náchoda
23:50 Náchod opět neproměňuje šance a Benešov opět hrozí pouze z protiútoků
21:55 Hosté vystihnuli rozehrávku Náchoda, ale následné přečíslení 2 na 1 nevyužili
20:01 Úvodní bule pro hosty
20:00 Střely v 1. části: 9:4
19:30 Prause skvěle zabránil protiútoku soupeře a ještě dokázal vyvést míček na soupeřovu polovinu
18:52 M. Mikšovský našel krásnou nahrávkou volného J. Mikšovského před brankou, který nekompromisně zakončil a vyrovnal stav utkání!
18:51 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #56 Matěj Mikšovský (1:1)
17:30 Na obou stranách můžeme vidět spoustu situací, ale Náchodu opět chybí produktivita
16:00 Hra se po prvním gólu začala vyhrocovat
14:07 Hosté se ujímají vedení po velmi kontroverzním zákroku na středu hřiště
14:06 GÓL SK Florbal Benešov! 0:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #43 Miloš Vojtíšek (0:1)
13:00 Hosté se v posledních minutách dostali více do hry
11:25 Bratři Mikšovští se společně dostali do velké šance, ale následná střela M. Mikšovského skončila pouze v bloku
09:30 Hosté hrozí převážně z protiútoků
08:20 Benešov zaznamenal první střelu na branku, kterou ale Skalický s přehledem chytil
07:15 Náchod zatím vůbec nepůjčuje míček soupeři
05:45 Macháček střílel z velmi dobré pozice, ale bohužel o kousek přestřelil
04:00 Kříž zaznamenal první střelu svého týmu v dnešním zápase
03:00 Špaček našel Knettiga krásnou křižnou nahrávkou, ale ten nedokázal umístit střelu mezi 3 tyče
01:55 Ani jednomu týmu se zatím nepodařilo dostat do střelecké příležitosti
00:01 Úvodní bule pro hosty
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u on-line přenosu ze zápasu 19. kola Národní ligy - západ. V náchodské Plechárně se utká domácí Florbal Primátor Náchod a hostující SK Florbal Benešov. Náchodu se v posledních zápasech výsledkově vůbec nedaří, takže se dnes pokusí přerušit nepříznivou sérii tří porážek v řadě, v cestě mu bude stát poslední tým tabulky Benešov, který nevyhrál už v šesti zápasech za sebou. Preview k tomuto utkání čtěte ZDE.