• 59 58:37
    8:3
    (Michálek)

TROOPERS - Spartak Pelhřimov 8:3
branky: 12. Jan Věchet, 22. Tadeáš Jelínek, 33. Marek Jedlička, 43. Marek Jedlička, 46. Zdenek Jirásek, 49. Petr Voltner, 58. Jan Kramář, 59. Zdenek Jirásek - 8. Martin Blažek, 9. Martin David, 56. Viktor Vlach; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; diváků: 81; zásahy brankářů: Tomáš Ursacher 25 - Libor Domkář 13; po třetinách: 1:2, 2:0, 5:1
60:00 Komentář hostů: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým hostí Janem Zábranou a trenérem Janem Kotenem: https://youtu.be/fGn7MfTZP1g
60:00 Komentář domácích: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým domácích Tomášem Ursacherem a trenérem Ivem Bartkem: https://youtu.be/7YVp7YCwsvM
60:00 Střely ve 3. části: 10:12
59:30 Poslední sekundy třetí třetiny, hosté stále bez brankaře.
58:37 GÓL TROOPERS! 8:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #7 Zdenek Jirásek, asistoval #9 Lukáš Michálek (8:3)
57:51 GÓL TROOPERS! 7:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #90 Jan Kramář bez asistence (7:3)
57:51 Hosté hrají opět bez brankaře.
57:13 Timeout TROOPERS
57:13 Vyloučen hráč #37 Kryštof Smejkal družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hra na zemi
57:13 Po vyloučení Kryštofa Smejkala za hru na zemi si vzal trenér domácích timeout. Hosté mají svého brankaře zpět v brance.
56:20 Hosté hrají bez brankáře.
55:58 GÓL Spartak Pelhřimov! 6:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach, asistoval #34 Vojtěch Papež (6:3)
54:32 Na hřiště momentálně dochází k malým strkanicím, které zbytečně vyhrocují zbývající minuty poslední třetiny. Jedna taková strkanice se odehrála i před domácím gólmanem, do kterého si na třikrát sekl hostující hráč.
51:31 Po chybě v rozehrávce se dostal k solové akci hráč hostů, ale Tom Ursacher s pomocí horní tyčky, gólovku vychytal.
48:44 GÓL TROOPERS! 6:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #77 Vojtěch Potáček (6:2)
47:27 Vyloučen hráč #12 Vít Papež družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře
47:27 Ve třetí třetině si hru v početní převaze vyzkouší i domácí tým. Přesilovku rozehrává první lajna Troopers a Petr Voltner trestá.
45:15 Ve třetí třetině zatím nevidíme moc střel na branku, ale pokud se bude utkání dále vyvíjet tímto tempem, budou domácí hráči spokojeni.
45:13 GÓL TROOPERS! 5:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #7 Zdenek Jirásek, asistoval #22 Kryštof Lažek (5:2)
42:54 GÓL TROOPERS! 4:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Marek Jedlička bez asistence (4:2)
42:54 Marek Jedlička si doběhl pro míček a přivezl ho až před branku, kde nejprve brankař lehce zachytil, ale neudržel a míček padl do branky. Domácí tak odskakují na rozdíl dvou branek.
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
38:20 Poslední dvě minuty druhé třetiny zvýšil domácí tým tlak, ale zatím bez gólového zakončení. Rozehrává se z rohu u naší branky, Ondra Trávníček si sám vyvezl míček před branku, kde nahrával, ale bez zakončení. Tom Ursacher teď vyškrábl míček na poslední chvíli, rozhodčí rozpažil. Gól tak naštěstí neplatí. Ve vzrušené atmosféře se tak dohrávala poslední minuta druhé třetiny. Časomíra byla zastavena sekundu před koncem a hráči hostů rozporovali ukončení druhé třetiny.
37:54 Na branky momentálně vede tým domácích, ale v hledišti má jasnou převahu hostující bubeník.
35:55 Slibnou akci přerušil hvizd píšťalky rozhodčích za sekání. Hostující hráč 37 Kryštof Smejkal utekl po pravém křídle a prověřil pozornost Toma Ursachera.
32:00 GÓL TROOPERS! 3:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Marek Jedlička, asistoval #97 Ondřej Trávníček (3:2)
32:00 Domácí se dostávájí do vedení po kuriozním gólu, o kterém se hostujícímu brankaři bude asi ještě dlouho zdát. Míček s lehkostí a rotací doskákal za záda brankaře Libora Domkáře, který na něj nedosáhl.
30:24 Zdeněk Jirásek orazítkoval tyčku hostů.
25:59 Vojta Potáček měl během dvou svých střídání gólovky na své florbalce, ale zatím mu to tam nepadlo.
23:11 Nebezpečná střela na branku domácích, ale zažehnáno. U míčku hosté, kteří se snaží rozehrát zpoza vlastní branky, ale zatím se jim nedaří. míček je pořád v obranném pásmu. Tato hra není moc atraktivní pro oko diváka.
21:53 GÓL TROOPERS! 2:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #8 Tadeáš Jelínek, asistoval #26 Jan Jirásek (2:2)
21:53 Střelou mezi nohama obránce našel Tadeáš Jelínek skulinku a po nahrávce Honzi Jiráska srovnává stav na 2:2.
21:32 Chybné rozehrávky teď využil Honza Daler, ale brankař hostů byl pozorný.
20:11 První lajny zahájily druhou třetinu, tak uvidíme jaké pokyny byly v šatnách rozdány.
20:00 Střely v 1. části: 6:9
18:04 Hosté dostávají další šanci v podobě přesilové hry, kdy za hrubost byl vyloučen Marek Jedlička. Spartaku se hned ze začátku přesilovky povedlo zamknout domácí a zkouší přes rychlé přihrávky překvapit Toma Ursachera. Začala poslední minuta první třetiny. Domácí se ubránili a dohráli třetinu v plném počtu.
17:45 Vyloučen hráč #21 Marek Jedlička družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost
15:06 Menší závar před brankou Spartaku, dvě střely na brankaře hostů, ale bohužel ani jedna neskončila za jeho zády. Každá útočná lajna se snaží presingem dostat před branku, ale obrana hostů je zatím pevná. Hra přerušena pro drobné zranění brankaře, ale z jeho gest soudíme, že hra bude dál pokračovat. Brankař se vrátil do své svatyně. Rozehrávají hosté, kterým míček sportovně vrátili domcí.
11:00 GÓL TROOPERS! 1:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #16 Jan Věchet, asistoval #64 Matěj Blažek (1:2)
11:00 Dle pokynů, hráči zrychlili hru a po krásné nahrávce Matěje Blažka zakončoval Honza Věchet. Pojďme vyrovnat!
08:31 GÓL Spartak Pelhřimov! 0:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #43 Martin David bez asistence (0:2)
08:31 Z rychlé akci vznikla gólovka a rázem je stav nepříznivý pro domácí tým Troopers. Trenér domácích Ivo Bartek nabádá své svěřenci k rychlejšímu pohybu.
08:20 Domácí jsou díky inkasované brance v plném počtu.
07:53 GÓL Spartak Pelhřimov! 0:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #10 Martin Blažek, asistoval #12 Vít Papež (0:1)
07:02 Hosté dostávají šanci na střelu prvního gólu, protože domácí hrají v oslabení. A tuto šanci využívají.
06:40 Vyloučen hráč #21 Marek Jedlička družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
02:01 Tom Ursacher si připisuje svůj první zákrok dnešního zápasu. Zatím je hra opatrná. Fanoušci domácích Troopers netrpělivě čekají na první vstřelenou branku do sítě Spartaku, neboť je vyhlášena soutěž o pizzu.
00:24 Na palubovce domácího týmu Troopers se nám představují obě první lajny. Hosté z Pelhřimova si s sebou přivezli fanoušky i s bubnem, které je slyšet.