• 60 59:33
    5:4
    (Veinfurter)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - TJ Sokol Jaroměř 5:4
branky: 5. Pavel Šimeček, 18. Filip Konrady, 23. Martin Jeníček, 37. Filip Štědrý, 43. Adam Stejskal - 16. Daniel Kroupa, 26. Tomáš Hejzlar, 30. Max Kuštan, 60. Tomáš Hejzlar; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 6:4; využití: 1:1; diváků: 82; zásahy brankářů: Daniel Dolák 23 - Dušan Völgyi 30; po třetinách: 2:1, 2:2, 1:1
60:00 Komentář domácích Šimek Jakub (Trenér): Z naší strany kvalitní vstup do utkání. Ve druhé třetině výkon jak na houpačce. Třetí třetina dobře zvládnutá v hlavě. Škoda, že jsme nepřidali více branek. Příležitostí k tomu bylo dostatek. Chválíme Dane v brance a naše perfektní fanoušky! Díky všem za zápas.
60:00 Komentář hostů Křovina Tomáš (Vedoucí): Zápas plný osobních soubojhů se nám nepodařilo vyhrát. Děkujeme soupeři, rozhodčím, divákům a pořadatelům za zápas
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
59:33 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #81 Tomáš Veinfurter (5:4)
59:22 Střela Kuštana mimo, v zápětí pokus Krigovského, s tím si ovšem Dolák poradil.
58:13 Huleš měl před sebou už jen obránce a prázdnou branku, míček se mu ale zamotal pod nohy.
57:51 Hosté to zkouší v šesti.
57:41 Timeout TJ Sokol Jaroměř
56:40 Pasáž přesných přihrávek, nejprve Čížek na Kuhajdu, ten však nastřelil Völgeyia do helmy, později Rapp našel před brankou volného Čížka, tomu ale střela nesedla a míček se dokutalel až za branku hostů.
54:36 Dolák a jeho skokanský zákrok proti úniku dvou hostů.
52:59 Stejskal z rohu prověřil pozornost jaroměřského brankáře backhandovým pokusem.
51:47 Štědrý při úniku trefuje pouze nohu Völgyia.
47:29 Čížek z rozehrávky našel nabíhajícího Rappa, tomu v koncovce chybělo ke gólu jen několik centimetrů.
44:22 Doposud nejlepší oslabení zápasu. Domácí drží míček na svých florbalkách a jediný pokus hostů si Dolák pohlídal.
43:02 Vyloučen hráč #67 Jakub Šedivý družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za držení
42:28 Díky důsledné cloně Štědrýho před brankářem hostů prošla Stejskalova střela až za záda Völgyia.
42:27 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal, asistoval #99 Jan Huleš (5:3)
41:24 Po skončení Stejskalova trestu si domácí opět zahrají přesilovou hru.
40:58 Vyloučen hráč #95 Filip Krigovský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
40:01 Další buly pro domácí a před námi je poslední třetina zápasu.
40:00 Střely ve 2. části: 18:10
39:18 Druhou třetinu zakončí hosté přesilovkou.
39:17 Vyloučen hráč #37 Adam Stejskal družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
36:50 Kuhajda našel na středu volného Štědrýho a ten vyslal střelu přesně k tyči.
36:49 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (4:3)
35:00 Několik pokusů Slavie, i přesto však hosté oslabení přežili.
32:57 Po Fousovo zákroku na domácího brankáře si domácí zahrají další přesilovou hru.
32:56 Vyloučen hráč #17 Ondřej Fous družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
30:54 Oba týmy v plném počtu a Fuchsova vydařená klička a následná střela do náruče jaroměřského golmana.
29:09 Při hře 4na4 byli jako první úspěšní hosté.
29:08 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #86 Max Kuštan, asistoval #17 Ondřej Fous (3:3)
28:48 Vyloučen hráč #73 Jiří Lhotský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
28:48 Vyloučen hráč #69 David Malkus družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
27:20 Domácí znovu v pěti.
25:49 Jednu početní výhodu hosté využili hned, druhá pro ně ještě pokračuje.
25:48 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #95 Filip Krigovský (3:2)
25:17 Vyloučen hráč #13 Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:17 Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
23:54 Parádně sehraný signál od druhé lajny domácích, v koncovce však Jeníček branku přestřelil.
22:36 Svoji trefou na zadní navyšuje Jeníček náskok domácích.
22:35 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #87 Martin Jeníček, asistoval #56 Filip Konrady (3:1)
21:16 Po střele vyslal Dolák dlouhým výhozem na steč Čížka, ten ale o kousek minul.
20:39 Hosté se staví do přesilovkové formace.
20:01 Další zahajovací buly pro domácí, především díky přestupku hostů.
20:00 Střely v 1. části: 9:10
19:29 Svoji první přesilovku si mají možnost zahrát i hosté.
19:28 Vyloučen hráč #41 Jiří Sloup družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za opakované přestupky
17:48 Po přesné dorážce Konradyho domácí opět odskakují do jednobrankového vedení.
17:47 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady, asistoval #9 Pavel Šimeček (2:1)
17:28 Pokus Rolína z výtoče si Dolák pohlídal.
15:50 Dolák proti Rolínovi úspěšný.
15:49 Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil #27 Michal Rolín.
15:26 A je vyrovnáno. Při přečíslení si hosté poradili.
15:25 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #27 Michal Rolín (1:1)
13:25 Hosté v plném počtu.
12:01 Hostům se podařilo alespoň na několik vteřin z oslabení podržet míček, pak už domácí vysílali Völgyie jednu střelu za druhou. Žádná z nich však na gól nestačila.
11:20 První početní výhodu si zahrají domácí.
11:19 Vyloučen hráč #27 Michal Rolín družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
10:15 Stejskalův pokus od půlky Völgyi chytá.
08:39 Přízemní střelu Kroupy blokuje Dubský.
05:46 Kuhajdův pokus od levého mantinelu Völgyi vyráží.
05:02 Nepříjemná srážka Čížka a Kuštana na chvíli přerušuje hru.
04:12 Domácí otvírají stav utkání. Šimeček se při samostatném úniku nemýlil.
04:11 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #56 Filip Konrady (1:0)
02:27 Čížek 1na1 proti jaroměřskému obránci, míček se mu ale zamotal pod nohy.
00:52 I na druhé straně si brankář domácích připsal první zákrok.
00:01 Úvodní buly pro domácí a brankář hostů má hned práci.