• 60 59:19
    2
    Adam ČERNÝ

T.B.C. Králův Dvůr - FBC DOŠWICH MILEVSKO 9:6
branky: 14. Jakub Tošnar, 21. Adam Lešuk, 22. František Urbánek, 31. Tomáš Hájek, 31. Štěpán Zavoral, 37. Michal Nový, 53. Tomáš Hájek, 57. Adam Lešuk, 59. Adam Lešuk - 3. Daniel Dolejš, 19. Adam Černý, 43. David Staněk, 45. Daniel Dolejš, 45. Daniel Dolejš, 52. Ondřej Řezník; rozhodčí: Jan Chuděj - Patrik Trejbal; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 110; zásahy brankářů: David Křeček 25 - Miloš Kahoun 19; po třetinách: 1:2, 5:0, 3:4
60:00 Komentář hostů Jiřík Marek (Trenér): Těžko dneska hledám slova. Zápas jsme prohráli ve druhé třetině kdy jsme předvedli trapnej výkon, který soupeř trestal. Bohužel se nám nedaří zvládat venkovní zápasy a dneska se to opět ukázalo. Třešnička na dortu jsou zranění. Přijít o klíčové hráče je pro náš tým strašně klíčové a my už nemáme kde ty hráče brát. Co se dá dělat. Příští týden na derby asi postavím B tým s juniorkou a budu se modlit aby to nák dopadlo. Děkuji naším fanouškům za podporu a gratuluji soupeři k výhře.
60:00 Komentář domácích Kubert Michal (Trenér): Dle rozcvičky jsem z toho měl obavy. Soupeř přijel nabuzenej a číšilo z něj velké odhodlání. V prví třetině jsme nebyli dobrý, ale ve druhý třetině jsme soupeře přejeli a udělali si náskok. O ten jsme svojí pasivitou přišli ve třetí třetině a soupeř vyrovnal. Naštěstí jsme měli dost sil zabrat a v hlavách jsme to nepoložili. Držel nás skvělý Křéča, který chytil nějaké šance a my jsme následně trestali. Závěr jsme si už pohlídali a soupeř byl zlomenej. Jsme rádi za tři body a po dlouhé době za výhru pro naše domácí fanoušky. Máme ještě tři kola dokonce a uvidíme kde skončíme. Musíme makat neustále, chodit na tréninku a veřit na hřišti v to, co platí. Děkujeme ještě jednou soupeři za férový zápas a přejeme jim hodně štěstí za hondbou jménem PLAY OFF. Díky TBCKD
60:00 Střely ve 3. části: 7:16
59:24 Poslední minuta třetí třetiny a na balónku je doecla často milevsko i když hrajou oslabení.
59:19 Vyloučen hráč #29 Adam Černý družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
58:59 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 9:6
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #70 Jakub Šíma (9:6)
58:57 Hosté jdou do hry v 5 lidech bez golmana.
58:23 Právě probíhají poslední 2 minuty poslední třetí třetiny.
57:29 Vyloučen hráč #33 David Staněk družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:12 Domácí branář si připisuje dlaší výborný zákrok.
56:42 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 8:6
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #71 Michal Nový (8:6)
55:32 Tým T.B.C. Králův Dvůr je furt od tlakem a nemůže se z tlaku soupeře dostat.
54:23 Po rozehrávce hostů na domácí polovině si golman T.B.C. zapisuje výborný zákrok.
53:23 Buly po gólu který posílá tým domácích do vedení vyhrál tým FBC DOŠWICH Milevsko.
52:59 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 7:6
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #2 Tomáš Hájek, asistoval #7 Štěpán Zavoral (7:6)
52:58 Šance má tým T.B.C. Králův Dvůr ale proměňuje.
51:19 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #59 Ondřej Řezník, asistoval #32 Adam Dvořák (6:6)
51:12 Hra je velmi vyrovnaná ale prozatím vedou domácí.
50:05 Fanoušci obou týmů hodně fandí aby své týmy podpořili.
49:14 T.B.C. má velké šnace ale Milevsko je nemůže pustit ke střele.
48:34 Míč je stále na polovině domácích a hosté se snaží proměnit dorovnávacího góla.
47:38 Hra se pohybuje ze strany na stranu a oba týmy mají hodně šancí.
46:32 Hra se velmi zrychlila na straně obou dvou týmů oproti minulým dvoum třetinám.
45:00 Buly po dalším gólu pro Milevsko vyhrál tým domácích.
44:39 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
44:39 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #17 Jakub Trojáček (6:5)
44:24 Milevsko se dostává do velkých šancí a drží T.B.C. Králův DVůr pod velkým tlakem.
44:06 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #29 Adam Černý (6:4)
42:46 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #33 David Staněk, asistoval #29 Adam Černý (6:3)
42:45 Obrovský zákrok golmana domácích ale nakonec dlaší šnaci proměňují.
41:53 Buly budou mít týmy na polovině Milevska.
41:21 Tým T.B.C. bude mít rozehrávku na polovině soupeře.
41:02 Do třetí třetiny nastoupili oba dva týmy hodně aktivně, a doufáme že jim to vydrží až do posledních vteřin zápasu.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým hostů FBC DOŠWICH Milevsko.
40:00 Vítáme vás u dnešní třetí třetiny zápasu mezi týmy T.B.C. Králův Dvůr a FBC DOŠWICH Milevsko.
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:18 Aktuání střídání oba dva týmy na hřišti odvedli neskutečný výkony.
36:09 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 6:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #58 Daniel Hadaš (6:2)
36:03 Buly po 6.gólu vyhrál tým T.B.C. Králův Dvůr.
35:24 Tým FBC DOŠWICH Milevsko je stále pod tlakem.
34:17 Tým T.B.C. teďka hraje velmi kombinačně a vyměňují si balónek aby soupeř nevěděl kde balónek je.
33:14 Balónke se zmocnil tým hostů a mají rozehrávku na středu hřiště.
32:18 Tým T.B.C. se snaží nechat soupeře na druhé půlce hřiště.
31:12 Buly po gólu a timeoutu vyhrává tým Hostů.
30:54 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
30:54 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #7 Štěpán Zavoral, asistoval #70 Jakub Šíma (5:2)
30:29 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #2 Tomáš Hájek, asistoval #10 Tomáš Fodor (4:2)
30:13 Domácích i hostů brankář dneska hodně drží své týmy.
29:35 Balónek se uprostřed souboje rozpůlil a tím je hra zastavena na půlce hřiště.
28:42 Rozehrávku v rohu soupeře bude mít tým T.B.C. Kráův Dvůr.
27:38 Tým FBC Milevsko se po dlouhé době dostává do šance kterou neproměňuje.
26:51 Fanoušci T.B.C. Králův Dvůr vyjadřují nesouhlas s rozhodčími ale hra je stále plynulá.
25:23 Za včasného střídání T.B.C. Králův Dvůr se vyvarovali obrovské šance pro hosty.
24:42 Míček se zase pohybuje jenom u domácích čepelí a Milevsko se nemůže dostat ze stálého tlaku.
23:31 Tuto třetinu se na balónku trží rozhodně víc tým TB.C. Králův Dvůr.
22:24 Míč se drží na polivně soupeře a domácí tým furt dělá tlak na hosty FBC DOŠWICH Milevsko.
21:23 Buly po druhém gólu této třetiny vyhrál tým hostů ale T.B.C. se znova dostává do šancí.
21:02 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #28 František Urbánek, asistoval #79 David Křeček (3:2)
21:01 Tým T.B.C. je vplném počtu a okamžitě proměňují.
20:23 T.B.C. okamžitě využívá vyhrané buyl a proměňuje krásný gól.
20:06 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #11 Tomáš Vlček (2:2)
20:01 Úvodní buyl druhé třetiny vyhrál tým domácích a rovnou míří na bránu.
20:00 Vítáme vás znova u dnešního zápasu. Doufáme že nasazení týmů bude stejné nebo jestě lepší než v první třetině.
20:00 Střely v 1. části: 12:8
19:33 Právě probíhá poslední minuta první třetiny a Milevsko se pokusí o proměnění branky o přesilové hře.
18:44 Vyloučen hráč #58 Daniel Hadaš družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:44 Buly po gólu pro hosty vyhrál tým FBC DOŠWICH Milevsko.
18:33 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #5 Daniel Dolejš (1:2)
18:08 Míče se zmocnil tým T.B.C. Králův Dvůr a okamžitě se dostává na polovinu soupeře.
16:54 Míč se aktuálně drží na polovině domácích a rozehrávku mají hosté v rohu.
16:25 Fanoušci domácího týmu opravdu hlasitě fandí a chtějí podpořit svůj tým.
15:23 Na míčku se drží soupeř a zatahuje se na svojí polovinu aby neztratili balónek.
14:32 Domácí brankář měl obrovský zákrok po šanci FBC Milevska.
13:11 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #6 Jakub Tošnar, asistoval #70 Jakub Šíma (1:1)
12:32 Hned po skončení přesilovky hostujících měli domácí velikou šanci ale míček sibohužel nedokázali zpracovat.
12:10 Tým domácích hraje v plném počtu hráčů.
11:21 Tým T.B.C. velmi dobře brání střely soupeře a balónek většinou končí za domácí bránou.
10:34 Milevsko se drží na polině soupeře a snaží se balónek udržet na svých čepelích ale zatím neproměnili.
09:48 Vyloučen hráč #19 Jakub Votava družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:23 Balónek je převážně na polovině soupeře ale soupeř má velmi často nebezpečný šance.
08:34 Týmy mají velmii velké nasazení a balónek se stále pohybuje ze strany na stranu.
07:01 Míček se bude rozehrávat na polovině hostujících.
05:53 Milevsko se drží na balónku a pokouší se dostat na polovinu soupeře ale bez úspěchu, jelikož T.B.C. Králův Dvůr výborně chrání svojí polovinu.
04:03 Hra je stále je velmi aktivní a míč je stále v pohybu.
03:36 Soupeř se dzří na balónu a proměňuje.
02:43 Vyloučen hráč #28 František Urbánek družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
02:37 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:1
02:34 FBC Milevsko se dostalo do velké šnace ale bez proměněného gólu.
01:34 Hra zatím zůstává převážně na straně hostujících.
01:08 Tým T.B.C. se dostal k balónku a zapisuje si první střelu utkání.
00:01 ​Úvodní buly vyhrál tým FBC DOŠWICH Milevsko a okamžitě se přesouvá na území soupeře.
00:00 Dobrý večer, Vítáme vás u dnešního onlinu. V dnešním utkání se utkají týmy T.B.C. Kráův Dvůr a FBC DOŠWICH Milevsko. Doufáme že si dnešní zápis užijete a za 15 minut začíná úvodní buly.