• 60 59:39
    8:4
    (Šareš)

FbC Písek - T.B.C. Králův Dvůr 8:4
branky: 14. Ondřej Štěpán, 14. Vojtěch Šanda, 25. Vojtěch Šanda, 33. Ondřej Štěpán, 39. Ondřej Šareš, 47. Ondřej Štěpán, 51. Michael Kolínský, 60. Vojtěch Šanda - 14. Michal Nový, 33. Jakub Šíma, 38. Michal Nový, 42. Michal Nový; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 148; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 18 - Jiří Procházka 23; po třetinách: 2:1, 3:2, 3:1
60:00 Komentář domácích Hanzlík Michal (Trenér): ZHODNOCENÍ TRENÉRA MICHALA HANZLÍKA PO ZÁPASE - PÍSEK VS T.B.C. KRÁLŮV DVŮR (youtube.com)
60:00 Komentář hostů Kubert Michal (Trenér): ZHODNOCENÍ TRENÉRA MICHALA KUBERTA PO ZÁPASE - PÍSEK VS T.B.C. KRÁLŮV DVŮR (youtube.com)
60:00 Střely ve 3. části: 9:7
59:59 Děkujeme vám za pozornost a budeme se těšit zase někdy...
59:39 GÓL FbC Písek! 8:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #40 Ondřej Šareš (8:4)
50:26 GÓL FbC Písek! 7:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #6 Jan Králík (7:4)
50:25 Zajda našel nezištnou nahrávkou Kolína a ten zbavil Procházkovo branku zbývajících pavučin
49:00 První písecká lajna drží balón a soupeř jen marně běhá
46:27 GÓL FbC Písek! 6:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #15 Ondřej Štěpán, asistoval #40 Ondřej Šareš (6:4)
46:26 Všechno co lítá nám tu pokrylo celé hřiště - Ondra si řekl o hráče utkání
45:11 Timeout FbC Písek
45:00 Dvojice Šanda-Šarda prohání hostující obranu
44:00 Zajda tváří v tvář Procházkovi - neúspěšný
41:40 Duo Nový-Šíma rozehrálo twomenshow
41:06 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #70 Jakub Šíma (5:4)
40:00 Přestávkový program pro změnu vyplnili elévové - tentokrát černí proti zeleným
40:00 Střely ve 2. části: 13:9
40:00 V hledišti se mistrně ukrývá milevský špion Adam Černý. Sleduje hostujícího gólmana, aby věděl, kam to za týden bude uklízet. Hodně štěstí, Adame!
38:20 Téra se u časomíry zasnila a Hanzimu naskočila cévka
38:03 Šardovo oslava gólu bude zítra hitem sociálních sítí
38:02 Se nám tu rozjely takové malé dostihy
38:01 GÓL FbC Písek! 5:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #40 Ondřej Šareš, asistoval #55 Vít Prokopec (5:3)
37:30 Neuznaný gól Písku kvůli postavení Kuby Mikeše v brankovišti
37:16 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:3
35:50 Kolín rozsvítil hostujícímu brankářovi
32:56 GÓL FbC Písek! 4:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #15 Ondřej Štěpán, asistoval #42 Vojtěch Šanda (4:2)
32:55 Po neméně krásné akci vymetl všechny pavouky z brány Ondra Štěpán. Dobře ty kluku!
32:30 Hosté tlačí na pilu a Vlasta musí vytáhnout pár mistrovských zákroků ze své mošničky
32:04 Po pěkné kombinaci snižuje střelou do odkryté branky Šíma
32:03 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #70 Jakub Šíma, asistoval #71 Michal Nový (3:2)
30:30 Vyloučen hráč #42 Vojtěch Šanda družstva FbC Písek na 2 minuty za blokování florbalky
30:00 Utkání sleduje 148 úžasných diváků! Děkujeme, přijďte zas!
27:00 Hostující hráč č. 70 tak, dlouho míchal za Vlastovo bránu, že všechny uspal, nikým neatakován vyjel před bránu a bekendem málem zasunul
24:46 GÓL FbC Písek! 3:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #5 Michael Kolínský (3:1)
23:45 Vyloučen hráč #27 Tobiáš Uhřík družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za vysoká florbalka
21:51 Vyloučen hráč #8 Tomáš Louženský družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání
21:50 Louža si zahrál na drvoštěpa a jde vychladnout
20:01 Na čumendu přijeli strakoničtí plejeři, Kája Šavrda je po včerejším dýchánku nezvěstný
20:00 Přestávkový program zajistili naši elévové - hrají černí proti černým. Je jasné, kdo vyhraje...
20:00 Střely v 1. části: 8:6
18:00 Vypadá to, že Vlasta má v rukavicích házenkářské lepidlo. Není divu, lepidlo kam se podíváš
16:40 Zajdovo gól zpoza branky neuznán pro vysokou hůl
16:00 Šarda u mantinelu vostrej jako břitva
15:20 Vojta jedovkou polochtal Procházku
14:45 Pěkná kombinace první útočné trojice zakončená tečovanou střelou Kolína, brankář Procházka začaroval
13:58 Tak už je odšpuntováno i na druhé straně
13:57 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový bez asistence (2:1)
13:42 GÓL FbC Písek! 2:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #15 Ondřej Štěpán (2:0)
13:17 GÓL FbC Písek! 1:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #15 Ondřej Štěpán bez asistence (1:0)
13:16 Ondra Štěpán to odšpuntoval!
12:30 Zajdu asi něco tlačilo v botě, tak si ji v rohu sundal a odklusal s ní na střídačku:)
11:30 Hejpy nabil Vénovi, který jen těsně minul hostující branku
10:00 První oťukávací desetiminutovku máme za sebou
09:30 Hlaďas vyslal nezištnou přihrávkou do protiútoku soupeře, Kuba Mikeš v roli hasiče na jedničku
08:21 Mašek v nadějné pozici těsně nad
06:30 Šarda prověřil jedovkou hostujícího gólmana
06:20 Vyloučen hráč #19 Jakub Votava družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost
06:19 Votava vytřel se zajdou podlahu a jde si odpočinout
05:00 První oťukávací pětiminutovku máme za sebou
03:33 Uhřík projel mezí Píseckými jako nůž máslem, ale jeho přihrávku spoluhráč nepochopil
02:40 Nerovný váhový souboj vyzněl lépe pro toho lehčího Vénu Staňka
02:10 Hlaďasovo pokus z dobré pozici zablokován
01:00 První oťukávací minutu máme za sebou. Domácí nepůjčili hostům míček
00:01 Od první sekundy jsou slyšet domácí fans. Tleskáme!
00:00 Vítejte u utkání 18.kola Národní ligy mužů mezi domácím družstvem FbC Písek a TBC Králův Dvůr. Obě družstva se nachází na chvostu tabulky, takže čekáme lítý boj o důležité body. Aktuálně probíhá nástup zahajovacích formací. Doufejme, že bude padat hodně gólů, ideálně s dobrým koncem pro domácí borce.