9:4
    David NAVRÁTIL
    ()

Panthers Praha - TROOPERS 9:4
branky: 9. Petr Škoda, 11. Jan Kšír, 12. Matouš Hrubý, 15. Jan Kšír, 15. Jan Martinek, 19. David Mašát, 49. Matěj Vavroušek, 52. Dominik Hudec, 60. David Navrátil - 11. Ondřej Trávníček, 32. Petr Voltner, 39. Jan Kramář, 46. Petr Voltner; rozhodčí: Michal Tichý - Lukáš Žofka; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Jan Buzík 15 - Kryštof Bartek 29; po třetinách: 6:1, 0:2, 3:1
60:00 Komentář domácích Míka Patrik (Trenér): Nasazení v první a části třetí třetiny sneslo měřítko zápasu z kategorie Play-off. Pokud dokážeme tento atribut přenést do celého zápasu, tak bude naše práce u tohoto družstva naplněna. Děkujeme soupeři za prověrku a fér hru.
60:00 Komentář hostů Bartek Ivo (Trenér): Pro nás poučné utkání. O výsledku rozhodlo druhých deset minut první třetiny, kde jsem dostali 6 gólů. Kdy jsme úplně rezignovali na taktiku, se kterou jsme do zápasu šli. V zápase jsem se zvedli ve druhé třetině, kdy jsem přesně dodržovali taktiku i systém hry. Ve třetím už to bylo o štěstí a o náhodě, jestli se nám podaří zápas zvrátit. Jinak musím říct, že domácí byli rychlejši, lepší na míčku, proměňovali šance a vítěžství si zasloužili. Děkuji soupeřům za fér zápas, rozhodčím a divakům.
60:00 Střely ve 3. části: 14:5
59:01 GÓL Panthers Praha! 9:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #7 David Navrátil bez asistence (9:4)
58:48 Domácí ubránili přesilovku.
56:47 Timeout TROOPERS
56:47 Vyloučen hráč #67 David Zelinka družstva Panthers Praha na 2 minuty za držení
53:59 Trestné střílení družstva TROOPERS neproměnil #90 Jan Kramář.
53:59 Trestné střílení po sekání Kšíra u branky domácích.
51:53 Máme tu další přesilovku domácích, snad už tentokrát využijí šanci.
51:29 Vyloučen hráč #14 Richard Makyča družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost
51:24 Wojnar předvádí své dovednosti na hiokejce na středu hřiště.
51:13 GÓL Panthers Praha! 8:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #73 Dominik Hudec, asistoval #62 Tomáš Kačer (8:4)
51:13 Panthers využívá rozehrávku z rohu.
48:55 GÓL Panthers Praha! 7:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (7:4)
48:55 Domácí se opět prosazují.
46:06 Panthers tlačí hosty.
45:14 GÓL TROOPERS! 6:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #97 Ondřej Trávníček (6:4)
44:41 Zelinka zkouší střílet z půlky, ale přestřeluje.
40:00 Střely ve 2. části: 13:8
38:05 GÓL TROOPERS! 6:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #90 Jan Kramář, asistoval #9 Lukáš Michálek (6:3)
38:05 Hosté využívají přesilovku k navýšení skóre.
36:37 Vyloučen hráč #91 Matouš Hrubý družstva Panthers Praha na 2 minuty za opakované přestupky
35:26 Hosté odbránili druhou přesilovku.
33:25 Vyloučen hráč #42 Marek Paulík družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
32:59 Máme tu odlučené vyloučení. Domácí si zahrají další přesilovku.
31:16 GÓL TROOPERS! 6:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #96 Matyáš Ruber (6:2)
31:16 Ztráta domácích na půlce, dvě rychlé přihrávky hostí a je tu další gól.
29:05 Zelinka zkouší do mantinelu.
27:54 Domácí chybují v přesilové hře a nechávají hosty vystřelit na Buzíka.
26:36 Potrestaná hráčská lavice TROOPERS za hru v 6.
26:10 Vyloučen hráč #26 Jan Jirásek družstva TROOPERS na 2 minuty za špatné střídání
26:10 Kšír ostudně zahodil velkou šanci.
25:09 Nový střílí z první z velkého brankoviště, Bartek však chytá.
23:52 Domácí tlačí hosty.
22:44 Hosté netrefují branku.
20:00 Střely v 1. části: 10:6
19:50 Wojnar ostudně netrefuje míček.
18:48 GÓL Panthers Praha! 6:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 David Mašát, asistoval #73 Dominik Hudec (6:1)
14:25 GÓL Panthers Praha! 5:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #72 Jan Martinek bez asistence (5:1)
14:25 Martinek vybojoval balónek na středu hřiště a sám si došel až pro gól.
14:02 GÓL Panthers Praha! 4:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #46 Jan Kšír, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (4:1)
14:02 Wojnar ze standartky na volného Kšíra ten si jen potáhl a máme z toho krásný gól.
11:21 GÓL Panthers Praha! 3:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Matouš Hrubý, asistoval #65 Matěj Vavroušek (3:1)
11:21 Hrubý doráží a máme z toho další gól domácích.
10:34 GÓL TROOPERS! 2:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #97 Ondřej Trávníček, asistoval #29 Petr Voltner (2:1)
10:11 GÓL Panthers Praha! 2:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #46 Jan Kšír, asistoval #91 Matouš Hrubý (2:0)
08:57 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Petr Škoda, asistoval #62 Tomáš Kačer (1:0)
08:57 Škoda otevírá skore utkání po nahrávce Kačera do prázdné branky.
08:20 Hosté se snaží dostat na půlku domácích.
03:18 Prokůpek krásně blokuje střelbu před brankou.
01:52 Hudec si vyvezl sám balonek a zkouší ze středu střílet, bohužel mimo.
00:20 Wojnar ostudně promarnil šanci.