()
  • 60 59:50
    Náchod

Spartak Pelhřimov - Florbal Primátor Náchod 2:0
branky: 35. Tomáš Kuchyňa, 60. Tomáš Kocián; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 207; zásahy brankářů: Libor Domkář 14 - Vlastimil Skalický 22; po třetinách: 0:0, 1:0, 1:0
60:00 Komentář domácích Koten Jan (Trenér): Dnes z naší strany po dvě úvodní třetiny sebevědomý výkon, úvod závěrečné hodně nepřesností i šancí soupeře. Dokázali jsme se z toho dostat a utkání bojovností a nasazením dotáhnout do vítězného konce. Díky soupeři za utkání a divákům za podporu.
60:00 Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér): Věděli jsme co nás zde bude čekat, bohužel jsme hráli půl zápasu ustrašeně a navíc samozřejmě největší problém je, že nedáme góly. Víc k tomu není co dodat, hraje se na góly. Díky soupeři za utkání..
60:00 Střely ve 3. části: 3:7
59:50 Timeout Florbal Primátor Náchod
59:50 Hosté se ještě nevzdávají a opět to zkouší bez brankáře
59:05 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:0
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tomáš Kocián bez asistence (2:0)
59:05 Kocián získal před vlastní bránou  míček a přes celé hřiště trefuje prázdnou bránu, Vlach už jen pohlídal, aby míček udržel správný směr a druhý gól domácich si připisuje Kocián
58:22 Hosté zvládli oslabení a zkouší hru v 6 bez brankáře
57:32 Vlach z výběhu míří těsně vedle brány, míček končí na tribuně
56:55 Čáp se ve vlastním oslabení dostal až k bráně domácích, nakonec ale nevystřelil
56:08 Vyloučen hráč #47 Ondřej Macháček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:08 Rychlý protiútok domácích zastaven faulem ze strany hostí, domácí si zahrají přesilovou hru
55:14 Další střela hostí, Domkář tentokrát bez větších problémů chytá
53:54 Knettigova střela nebyla úspěšná, na druhé straně následně vyzkoušel pozornost Skalického Vojta Papež, také neúspěšně
52:23 Vlášek vystřelil z dálky, Domkář chytá, jeho výhoz ale zachytil hráč hostí a Náchod může pokračovat v útoku
51:06 Střelu Matoulka od mantinelu tečoval Vlach, na míčku domácí
49:32 Hosté se během přesilovky nedostali do větší šance, pokračuje hra 5 na 5
47:41 Vyloučen hráč #22 Viktor Vlach družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
44:30 Matoulek prudkou střelou prověřil Domkáře, ten skvěle vyráží
42:40 Hosté dostali domácí pod tlak, Domkář ale střelu ani dorážku do brány nepustil, poslední pokus hostí se odrazil od břevna pryyč z hřiště
41:59 Domácí rozehrávají na vlastní polovině, do útoku se jim zatím dostat nedaří
40:01 Buly pro domácí
40:00 Střely ve 2. části: 11:3
39:04 Akce jak přes kopírák podobná té předchozí, Vojta Papež na Víťu Papeže, ten vystřelil, Skalický na poslední chvíli rukou vyráží míček mimo hřiště
36:12 Víťa Papež po přihrávce od bráchy vystřelil, ani jeho následná dorážka ale v bráně neskončila
34:19 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:0
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #23 Tomáš Kuchyňa z trestného střílení (1:0)
34:19 Kuchyňa vystřelil na levou ruku Skalického, ten i přes velkou snahu míček nedokázal vyrazit a domácí otevírají skóre dnešního utkání
34:19 Vojta Papež ve velké šanci zastaven faulem, rozhodčí pískají trestné střílení pro domácí
33:45 Míček se na chvíli ztratil v chumlu před brankou domácích, nakonec ale končí v rohu
32:34 Kovařík nahrával na Mikšovského, ten přihrávku spoluhráče nedoběhl, z šance hostí tak nakonec nebylo nic
31:23 Vojta Papež získal u mantinelu míček a domácí mohou rozehrát z vlastní poloviny
30:26 Smejkal po kombinaci domácích vyslal prudkou střelu, Skalický nohou vyráží
29:03 Mikšovský šel sám na Domkáře, ten chytá míček mezi nohy a kazí tak šanci hostí
26:58 Velká šance domácích, Skalický se dostal úplně mimo bránu, k volnému míčku se ale dostali dříve hosté než domácí a hra pokračuje v rohu hřiště
26:41 Hosté při přechodu do útoku zastaveni faulem, rozehrávat budou od mantinelu
25:15 Domácí se dostali do přečíslení, Kocián zakončoval, Skalický se ale položil a míček pod ním neprošel
24:38 Švrkala před bránou Skalického sporně zastaven hráčem hostí, hra pokračuje dál
22:21 Hra se přelévá ze strany na stranu, v druhé třetině se zatím ani jeden tým do větší šance nedostal
20:01 Buly pro domácí
20:00 Střely v 1. části: 9:4
19:44 Hosté ještě zkouší v posledních vteřinách kombinovat kolem brány domácích, ale neúspěšně
17:07 Kocián vystřelil z dálky, hostující hráč střelu tečoval, a ta tak končí mimo bránu
16:38 Knězů z úhlu trefuje brankovou konstrukci a míček končí mimo hřiště
15:12 Ve velké šanci domácí, rozhodčí ale pouze rozpažil a hra pokračuje dál
13:59 Domácí ztratili míček na útočné polovině, protiútok hostů neúspěšný
11:42 Domácí v útoku zkoušeli kombinovat, Kuchyňovi střela sjela
10:31 Hosté se od vlastní brány dostali až na útočnou polovinu, následovala nebezpečná střela hostí, Domkář podržel domácí a vyráží
08:29 Domácí zakončili standartku od půlicí čáry střelou, míček končí v rohu
08:09 Knězů vyzkoušel pozornost Skalického, ten bez větších problémů vyráží
06:55 Jakubský se dostal do úniku a dostal se až ke střele, ani nadvakrát ale Domkáře nepřekonal
05:30 První střela na straně Náchoda, hostující hráč vystřelill z úhlu, Domkář vyráží
03:43 Víťa Papež střílí z úrovně velkého brankoviště, míček se ale až ke Skalickému nedostal, oba týmy tak zatím beze střely
01:36 Chyba na straně obrany hostí, ke střele se dostal David, trefuje pouze blok hostí
00:01 Úvodní buly pro hosty