()
  • 60 59:12
    Písek

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FbC Písek 7:5
branky: 18. Jan Huleš, 23. Michal Fuchs, 30. Pavel Šimeček, 38. Pavel Šimeček, 56. Pavel Šimeček, 60. Jan Huleš, 60. Filip Konrady - 8. Ondřej Walter, 10. Jakub Hladík, 37. Jan Králík, 42. Vojtěch Šanda, 43. Marek Slepička; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 3 + Filip Štědrý OS:4 + Vojtěch Šanda OS; využití: 1:0; diváků: 117; zásahy brankářů: Daniel Dolák 18 - Karel Tvrdík 28; po třetinách: 1:2, 3:1, 3:2
60:00 Komentář domácích Šimek Jakub (Trenér): Objektivně řečeno dnes nevyhrál lepší tým. Písek nás prověřil po všech stránkách a právem má nejlepší obranu v lize. Postupem zápasu jsme se zlepšovali, ale musíme si v týdnu připomenout pár základních automatismů, které jsem dnes ve hře místy neviděl. Ve třetí třetině jsme si zbytečně zkomplikovali vývoj zápas. Na druhou stranu jsem rád, že naše víra ve vítězství byla dnes nezlomná a dokázali jsme zápas vyhrát za 3 body. Děkuji všem za zápas a zvláště pak našim fanouškům!
60:00 Komentář hostů Hanzlík Michal (Trenér): Věděli jsme, že nás čeká velká kvalita na straně soupeře a to se potvrdilo. Tentokrát bych řekl, že z naší strany byla nejslabší první třetina, kde ale soupeř neproměńoval své šance. Od dtruhé třetiny jsme dokázali více elimiovat vyložené příležitosti Plzně. Bohužel bychom v utkání s takovým soupeřem dokázat více odskočit. Utkání rozhodlo závěrečné "dvojvyloučení" našeho hráče. Kluci dnes utkání odmakali, Karel Tvrdík skvěle zachytal a pochválil bych i výborný výkon třetí lajny. Bohužel ale potřebujeme především bodovoat a i přes bojovný výkon. To nestačilo. Musíme hrát až do konce. Díky všem za dnešní utkání a našim fanouškům, že si našli cestu.
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
59:50 Spoustu událostí na závěr zápasu, na výhře domácích to však nic nemění.
59:37 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 7:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady z trestného střílení (7:5)
59:12 Timeout FbC Písek
59:12 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #45 Michal Fuchs (6:5)
59:12 Vyloučen hráč #20 Filip Štědrý družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - osobní trest
59:12 Vyloučen hráč #20 Filip Štědrý družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
57:19 Domácí si zahrají čtyřminutovou přesilovku.
57:18 Vyloučen hráč #42 Vojtěch Šanda družstva FbC Písek - osobní trest
57:18 Vyloučen hráč #42 Vojtěch Šanda družstva FbC Písek na 2 minuty za vysoká florbalka
57:18 Vyloučen hráč #42 Vojtěch Šanda družstva FbC Písek na 2 minuty za nesportovní chování
55:27 Šimeček backhandem uklidil míček za záda Tvrdíka a zapisuje si tak hattrick.
55:26 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #56 Filip Konrady (5:5)
52:44 Medův tvrdý souboj vyhodnotili rozhodčí jako přestupek.
52:43 Vyloučen hráč #19 Patrik Med družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:30 Domácí se trpělivě snaží o vyrovnání.
49:45 Konradyho střela z "mezikruží", ale Tvrdík pozorný.
45:20 Dolák při oslabení více než pozorný.
44:11 Svoji první přesilovku v zápase si zahrají také hosté.
44:10 Vyloučen hráč #56 Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hra bez florbalky
42:15 V krátké době se podařilo skórovat hostům hned dvakrát a dostávají se tak do vedení.
42:14 GÓL FbC Písek! 4:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #21 Marek Slepička, asistoval #23 Jakub Hladík (4:5)
41:21 Po neúspěšném pressu domácích hosté dorovnávají stav utkání.
41:20 GÓL FbC Písek! 4:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #63 Matěj Prčík (4:4)
40:01 Štědrý na buly opět úspěšný.
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
37:04 Brankář domácích přispěl svým výhozem ke čtvrtému gólu Slavie a domácí se tak znovu ujímají vedení.
37:03 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #1 Daniel Dolák (4:3)
36:07 Kombinace hostů končí za zády Doláka.
36:06 GÓL FbC Písek! 3:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #20 Ondřej Walter (3:3)
33:33 Na konci přesilovky ještě domácí nebezpečně zahrozili, Švácha ale při koncovce o kousek branku minul.
31:16 Domácí teď mají možnost další početní výhody.
31:15 Vyloučen hráč #21 Marek Slepička družstva FbC Písek na 2 minuty za hrubost
29:12 Jeníček při protiútoku viděl volného Šimečka, ten pak střílel do poloodkryté branky.
29:11 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #87 Martin Jeníček (3:2)
28:29 Hulešova střela z otočky pouze do náruče píseckého brankáře.
26:58 Čížek se snažil protlačit před branku hostů, na zakončení byl však příliš blízko ke Tvrdíkovi.
25:32 Střela Louženskýho od mantinelu zamířila mimo branku domácích.
22:26 Je vyrovnáno. Fuchs se činil povedenou akcí a zakončením pod břevno.
22:25 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #88 Šimon Dubský (2:2)
20:01 Další buly pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 16:9
19:16 Švácha dobře našel Fuchse, tomu už k vyrovnání chyběly centimetry.
17:50 Svůj první gól v tomto zápase si zapísují také domácí.
17:49 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #20 Filip Štědrý (1:2)
15:56 Pokus Mikoláška zablokovaný.
13:28 Rychlá rozehrávka hostů a skvělý zákrok Doláka.
12:03 Čížkův pokus ze vzduchu těsně nad.
11:52 Hosté v plném počtu.
10:54 Spoustu střel domácích při jejich početní výhodě, žádná však na gól nestačila.
09:45 Vyloučen hráč #6 Jan Králík družstva FbC Písek na 2 minuty za blokování florbalky
09:15 Díky přesné trefě Hladíka odskakují hosté na rozdíl dvou branek.
09:14 GÓL FbC Písek! 0:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #23 Jakub Hladík, asistoval #8 Tomáš Louženský (0:2)
08:12 Dobrý návrat Jeníčka.
07:49 Walter se dostal až před Doláka a střelou do horní části branky otevírá stav utkání.
07:48 GÓL FbC Písek! 0:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #20 Ondřej Walter bez asistence (0:1)
04:59 Králík se snažil vytočit před branku domácích, Dolák ale připravený.
02:37 Za brankářem hostů zazněla tyč.
01:11 První střelu si připisují hosté.
00:01 Úvodní buly pro domácí.