58
  • 58 57:37
    Došwich

FBC DOŠWICH MILEVSKO - TROOPERS 5:4
branky: 1. Jakub Loskot, 16. Daniel Dolejš, 26. Jan Tomaško, 42. Jakub Loskot, 54. Daniel Dolejš - 3. Marek Jedlička, 13. Vojtěch Potáček, 53. Petr Voltner, 57. Marek Jedlička; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 223; zásahy brankářů: Luboš Zeman 41 - Filip Dvořák 31; po třetinách: 2:2, 1:0, 2:2
60:00 Komentář hostů Bartek Ivo (Trenér): Komentář spolu s ohlasy hráčů utkání zde: nhttps://www.youtube.com/watch?v=9LtsgkJHUaE
60:00 Komentář domácích Jiřík Marek (Trenér): Výborný vstup do zápasu. Hráli jsme aktivně a kontrolovali hru. V půlce zápasu nám došel dech. Soupeř přebral aktivitu a myslím si ,že byl lepší. My jsme dneska dobře bránili, měli fantastický bloky a výborného brankáře. 3 body máme doma a to je důležité. Děkuji všem fanouškům,kterých dneska přišlo 223 a vytvořili fantastickou atmosféru. <3 DOŠWICH MILEVSKO<3.
60:00 Střely ve 3. části: 8:9
57:37 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
56:51 Hosté nyní hrají bez brankáře.
56:50 GÓL TROOPERS! 5:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Marek Jedlička, asistoval #8 Tadeáš Jelínek (5:4)
55:52 Rozehrávka hostů před domácí bránou nevyšla.
55:51 Timeout TROOPERS
53:54 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #58 Jakub Loskot (5:3)
52:45 Hosté dlouho čekali na gol. A nyní jím domácí dost překvapili.
52:44 GÓL TROOPERS! 4:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #77 Vojtěch Potáček (4:3)
48:54 Ve třetí třetině hra zpomalila svoje tempo, hráči jsou rozvánější a nestřílí zbytečně.
45:12 I když hosté mají přesné střely, došwihácký golman Zeman jejich střely neuvěřitelným způsobem blokuje.
41:26 Hosté začali třetinu rychlým tempem, ale Milevsko je překvapilo a navyšují o další gól.
41:25 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #29 Adam Černý (4:2)
40:00 Střely ve 2. části: 14:19
39:03 Hosté obklopují branku Došwihu a střílí co jen můžou.
35:06 Hráči se pomalu ani nezastaví a předvádí skvělé výkony. Hra je díku tomu nabytá a rychlá. Golmani taktéž předvádí životní výkony.
32:58 Střely hostů jsou tak silné, až lámou florbalky.
30:55 Oba týmy hrají na plný výkon. Bodový rozdíl je nepatrný a každá střela nebo chyba může znamenat hodně.
25:33 Milevsko si přímočaře vyjelo dopředu a přesnou střelou navyšují skóre na 3:2.
25:32 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #47 Jan Tomaško, asistoval #7 Patrik Novotný (3:2)
23:14 Již od začátku třetiny oba týmy tvrdě útočí a zapojují i osobní souboje.
20:00 Střely v 1. části: 14:17
19:01 Poslední minuty zápasu se vedou ve vysokém tempu a týmy se snaží změnit na konce třetiny skóre.
15:16 Došwich skvěle využili přesilovky a vyrovnává skóre utkání.
15:15 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #82 Martin Dolejš (2:2)
14:50 Vyloučen hráč #7 Zdenek Jirásek družstva TROOPERS na 2 minuty za opakované přestupky
12:06 I když oba týmy měli přesilovku, hostů se podařilo zakončit až těsně po ní.
12:05 GÓL TROOPERS! 1:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #77 Vojtěch Potáček, asistoval #90 Jan Kramář (1:2)
10:01 Vyloučen hráč #68 Jan Sedlák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za špatné střídání
09:02 Vyloučen hráč #19 Jan Daler družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
07:35 Oba týmy si dávají záležet na útoku a snaží se na 100 procent.
04:07 Milevsko se snaží hrát rozvážně a každou střelu a nahrávku si dobře rozmýšlí.
02:15 Hosté také tvrdě a rychle nasadili a skore vyrovnali.
02:14 GÓL TROOPERS! 1:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Marek Jedlička, asistoval #77 Vojtěch Potáček (1:1)
00:36 Milevsko nemilosrdně zaútočilo na branku hostů a jako první se prosazují v tomto zápase.
00:35 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #17 Jakub Trojáček (1:0)