1

2

3.

SK Florbal Benešov - FbC Písek 5:6pn
branky: 5. Ladislav Vorel, 11. Jan Pavlíček, 12. Jan Pavlíček, 44. Miloš Vojtíšek, 60. Martin Šimek - 3. Jakub Mikeš, 20. Jakub Mikeš, 26. Ondřej Šareš, 36. Vojtěch Šanda, 50. Matěj Prčík, N Michal Měřička; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ondřej Hnátek 39 - Vlastimil Dvořák 24; po třetinách: 3:2, 0:2, 2:1, 0:0
Komentář hostů Hanzlík Michal (Trenér): Hrozně těžké utkání na těžkém povrchu a proti nepříjemnému, tvrdému soupeři. Samozřejmě nás mrzí závěr základní hrací doby. To jsme si měli pohlídat. Na druhou stranu nebuďme nenamlsaní a vezeme výhru z venku a navíc na nájezdy! Těšíme se na další domácí utkání a děkujeme dnes našim fanouškům, že nás přijeli podpořit.
Komentář domácích Brož Lukáš (Trenér): Děkujeme soupeři za utkání a také za fairplay gesto v prodloužení, kdy přiznal teč balonku. Dle mého názoru bylo utkání vyrovnané a díky tomu, že jsme ve třetí třetine nesložili zbraně, si odnášíme alespoň bod. Za to hráčům děkuji.
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč #28 Martin Poláček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #81 Michal Měřička a vstřelil rozhodující gól (5:6).
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč #26 David Lukáš , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #20 Ondřej Walter a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč #43 Miloš Vojtíšek a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 1:3
62:41 Balonek v držení Benešova.
60:01 Následuje prodloužení 3 na 3. Bule v prodloužení vyhrává Benešov.
60:00 Střely ve 3. části: 8:13
59:53 GÓL SK Florbal Benešov! 5:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #26 David Lukáš (5:5)
58:57 Timeout SK Florbal Benešov
56:18 Vyloučen hráč #26 David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
56:18 Na Benešovských fanoušcích jde vidět zármutek.
53:47 Prvotní přesilová hra pro domácí celek.
53:25 Vyloučen hráč #5 Michael Kolínský družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:14 GÓL FbC Písek! 4:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #63 Matěj Prčík, asistoval #55 Vít Prokopec (4:5)
48:31 Vyloučen hráč #71 Vojtěch Pavlíček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nesportovní chování
43:04 Neskutečná kombinace bratří Vojtíšků, kteří vymetli branku hostí, jako svojí ledničku. (Neskutečný pravý růžek).
43:03 GÓL SK Florbal Benešov! 4:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #43 Miloš Vojtíšek, asistoval #22 Michal Vojtíšek (4:4)
42:47 Půpán zabránil přihrávce hostí a zkusil vystřelit
40:01 Bule ve 3. části ukořistil Písek.
40:00 Střely ve 2. části: 12:16
39:56 Písek se snaží nahodit balonek na půlku domácích, ale ti je nenechají vystřelit.
37:23 Hra se začíná přiostřovat a atmosféra v hale začíná nabírat jiných rozměrů.
36:20 Miloš Vojtíšek prokličkoval hřiště jako zatáčky na Tisem. Benšov chce usilovně dorovnat.
35:20 GÓL FbC Písek! 3:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #15 Ondřej Štěpán (3:4)
33:49 Vyloučen hráč #28 Martin Poláček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
31:56 Fortelný ve střelecké pozici na velkém brankovišti zastaven blokem Slepičky.
29:27 Garreisovi sjel před brankou domácích balonek toho využil Králík, který ukořistil balonek a prověřil Hnátka svojí střelou.
27:50 Vorel v ponechané výhodě sehrál na Sklenáře. Brankovou situaci bohužel neproměnili.
25:21 GÓL FbC Písek! 3:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #40 Ondřej Šareš, asistoval #42 Vojtěch Šanda (3:3)
24:00 Fanoušky Písku se snaží podpořit svůj tým.
22:00 Hnátek ten v neskutečné situaci podržel domácí tým.
21:36 Prčík sehrál dolu na Šandu ten svoji točenou střelou po zemi branku nestřelil.
20:31 Kralík zkouší prvotní střelu ta však končí v držení Hnátka.
20:01 Bule ve druhé části ukořistil tentokrát Benešov.
20:00 Střely v 1. části: 8:12
20:00 Přes počet střel na branku Benešov odskakuje v první části Písku o jednu branku.
19:57 V posledních sekundách se Benešov snažil dostat na útočnou polovinu. Střela Garreise neprošla přes obranu hostí.
19:19 GÓL FbC Písek! 3:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #42 Vojtěch Šanda (3:2)
19:19 Mikeš je opět nezastavitelný a jeho střela z půlky hřiště končí v síti domácích.
18:33 Krosová přihrávka na nabijícího Pulpána, chyběla pouze přesnost.
16:23 Poláček vyzkoušel střelu od mantynelu ta mu však nesedla a trefila do bloku Šandu.
14:14 Šareš zastižen po proběhnutí celého hřiště až obranou domácích.
11:29 Pavlíček Jan posouvá Benešov do vedení. Nepopsatelné goly a euforie v Benešovském týmu.
11:28 GÓL SK Florbal Benešov! 3:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #73 Jan Pavlíček, asistoval #87 Jakub Sklenář (3:1)
10:14 GÓL SK Florbal Benešov! 2:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #73 Jan Pavlíček, asistoval #26 David Lukáš (2:1)
10:00 Benešov v plném počtu.
09:16 Kolínský pod tlakem přestřeluje branku domácích.
08:38 Písek na útočné polovině a branka jenom cinká.
07:46 Prvotní přesilová hra pro Písek.
07:45 Vyloučen hráč #87 Jakub Sklenář družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:24 Šance jsou na obouch stranách.
04:56 GÓL SK Florbal Benešov! 1:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #7 Martin Šimek (1:1)
04:25 Pulpán prochází hřištěm, jako by se nechumelilo.
02:57 GÓL FbC Písek! 0:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #33 Vladimír Lešek (0:1)
02:42 Slepička trefuje Garreise ten využil této situace a jeho střela projela těsně okolo tyčky hostí.
00:49 Vorel vybojoval balonek na své půlce a následovala přihrávka na Vojtíška Michala tomu se dorazit nepodařilo.
00:01 Prvotní bule ukořistil písek.