58
  • 58 57:54
    Troopers

Florbal Primátor Náchod - TROOPERS 8:6
branky: 5. David Špaček, 28. Jiří Jebavý, 30. Daniel Kříž, 38. David Špaček, 42. Daniel Kříž, 44. Matěj Mikšovský, 45. Jakub Langpaul, 53. Ondřej Macháček - 6. Filip Zelníček, 20. Jan Kramář, 26. Tadeáš Jelínek, 44. Petr Voltner, 46. Tadeáš Jelínek, 54. Ondřej Trávníček; rozhodčí: Jakub Tázler - Patrik Trejbal; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 79; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 15 - Kryštof Bartek 22; po třetinách: 1:2, 3:1, 4:3
60:00 Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér): Komentář domácího trenéra a nejlepšího hráče utkání ZDE.
60:00 Komentář hostů Bartek Ivo (Trenér): Komentář hostujícího trenéra a nejlepšího hráče utkání ZDE.
56:20 Vyloučen hráč #55 Martin Fajt družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost
56:20 Vyloučen hráč #47 Ondřej Macháček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
55:20 Hosté pokračují v tlaku na domácí polovině
53:22 Velmi kontoverzní situace, podle domácích nebyl míček za čárou, podle hostů a rozhodčích jednoznačně za čárou byl, pravdu ukáže zřejmě až videozáznam, nicméně to na hřišti už nic nezmění a pokračuje se za stavu 8:6.
53:21 GÓL TROOPERS! 8:6
Branku družstva TROOPERS vstřelil #97 Ondřej Trávníček, asistoval #55 Martin Fajt (8:6)
52:15 Náchod skvěle využívá protiútok 2 na 1!
52:14 GÓL Florbal Primátor Náchod! 8:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #65 Jonáš Mikšovský (8:5)
51:30 Troopers jsou v posledních minutách více na míčku, Náchod zatím statečně brání a těží z protiútoků
50:11 Už druhý útočník hostů si na Skalickém při nájezdu vylámal zuby!
50:10 Trestné střílení družstva TROOPERS neproměnil #21 Marek Jedlička.
47:40 Skvělé střídání třetí náchodské lajny
45:42 Ze třetí třetiny se stala přestřelka jako na divokém západě! Během prvních šesti minut padlo už 5 branek a 1 nájezd!
45:41 GÓL TROOPERS! 7:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #8 Tadeáš Jelínek, asistoval #64 Matěj Blažek (7:5)
44:04 Špaček narýsoval neskutečnou křižnou nahrávku Langpaulovi, který skvěle zakončil!
44:03 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #13 David Špaček (7:4)
43:48 Kanonýr Volner snižuje stav utkání, hosté se rozhodně ještě nevzdávají
43:47 GÓL TROOPERS! 6:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #21 Marek Jedlička (6:4)
43:37 Skalický se nenechal vymotat a s přehledem vychytal trestné střílení hostů!
43:36 Trestné střílení družstva TROOPERS neproměnil #8 Tadeáš Jelínek.
43:25 Náchod znovu udeřuje! Opět se prosazuje třetí náchodská lajna!
43:24 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #12 Daniel Kříž (6:3)
41:19 Fantastický úvod do třetí třetiny vedl k páté brance v sítí Troopers!
41:18 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #56 Matěj Mikšovský (5:3)
41:05 Skvělé první střídání Náchoda vedlo k obrovskému tlaku
40:01 Úvodní bule pro hosty
40:00 Střely ve 2. části: 10:6
38:00 Náchod neskutečně obrací zápas! Macháček skvěle našel Špačka, který nekompromisně zakončil!
37:59 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #47 Ondřej Macháček (4:3)
37:00 Dnešní utkání sleduje 79 diváků! Děkujeme!
35:05 Knettig ukázkově zneškodnil protihráče
33:15 Vlášek nahodil míček do brankoviště, ale nikdo už nedokázal dorazil míček do okryté branky
31:20 Diváci v hale už slavili branku, ale Macháčkova střela po zemi v brance nakonec neskončila
29:55 Náchod vyrovnává po nepřehledné situaci v brankovišti!
29:54 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:3
28:40 Langpaulova střela od mantinelu skončila v rukou brankáře Troopers
27:18 Náchod také dává gól z volného úderu! Prosazuje se Jiří Jebavý!
27:17 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #17 Jiří Jebavý, asistoval #13 David Špaček (2:3)
25:07 Hostům se povedla rozehrávka volného úderu z rohu hřiště a dostávají se do dvoubrankového vedení
25:06 GÓL TROOPERS! 1:3
23:50 Oby týmy vychází z velmi dobré obrany
21:55 Hosté už hrají v plném počtu, střely Knettiga ani Špačka v brance neskončily
20:01 Úvodní bule pro Náchod
20:00 Střely v 1. části: 9:6
19:56 Náchod začne druhou třetinu přesilovkou
19:55 Vyloučen hráč #55 Martin Fajt družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost
19:36 Hosté dávají takzvanou branku do šatny a dostávají se poprvé do vedení
19:35 GÓL TROOPERS! 1:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #90 Jan Kramář, asistoval #97 Ondřej Trávníček (1:2)
18:45 V posledních minutách je na míčku opět více Náchod
16:50 Svoboda zaznamenal 2 skvělé bloky za sebou
14:55 Hosté kombinují na vlastní polovině a hledají mezery v náchodské obraně
13:00 Náchod si vytvořil 2 dobré šance za jedno střídání, následně ale musel odvracet protiútok 2 na 1, který skvěle ubránil Jebavý
11:45 Troopers trefili horní tyčku
11:17 Hosté ubránili 2 minuty početní nevýhody a už hrají opět v plném počtu
09:18 Rázl vybojoval první přesilovou hru pro Náchod
09:17 Vyloučen hráč #26 Jan Jirásek družstva TROOPERS na 2 minuty za zvedání florbalky
08:30 Prause proběhl mezi všemi hráči Troopers a vyvezl míček do útoku
06:45 Knettig střílel tradičně z půlky hřiště a brankář hostů velmi nejistým zákrokem vyrazil míček mimo branku
05:05 Hosté rychle vyrovnávají po povedené střele od mantinelu
05:04 GÓL TROOPERS! 1:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #37 Filip Zelníček, asistoval #55 Martin Fajt (1:1)
04:53 Tradiční úderné duo Špaček-Langpaul posílá Náchod do vedení
04:52 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #97 Jakub Langpaul (1:0)
04:10 Macháček střílel po Špačkově nahrávce, bohužel netrefil branku
03:15 Špaček střílel z dálky, ale míček za záda hostujícího brankáře nepropadl
02:30 Prause zaznamenal první střelu domácího týmu
01:00 Obrovská chyba málem stála Náchod první obdrženou branku, hráči Troopers naštěstí tento dar v podobě ztráty míčku na brankovišti nepřijali
00:01 Úvodní bule pro Náchod
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u dnešního on-line přenosu ze zápasu 11. kola Národní ligy - západ. V náchodské Plechárně se utká domácí Florbal Primátor Náchod a hostující Troopers v přímém souboji o třetí místo Národní ligy.