60
  • 60 59:14
    Došwich

FbC Písek - FBC DOŠWICH MILEVSKO 4:3
branky: 17. Michal Měřička, 18. Jakub Mikeš, 36. Jan Králík, 47. Jan Králík - 13. Jakub Loskot, 44. Martin Dolejš, 56. Ondřej Řezník; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 202; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 20 - Miloš Kahoun 26; po třetinách: 2:1, 1:0, 1:2
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
59:14 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny
58:19 Milevsko v plném počtu, i když jejich oslabení vypadalo spíš jako přesilovka
56:18 Písek jde do přesilovky a má tím šanci si navýšit náskok
56:17 Vyloučen hráč #99 Marek Čáp družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za zvedání florbalky
55:48 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #59 Ondřej Řezník, asistoval #15 Lukáš Trojáček (4:3)
55:48 To jsme nečekali, Milevsko snižuje a fanoušci obou týmpů se opět probouzí
52:20 Milevsko v plném počtu
50:20 Písek jde do přesilovky
50:19 Vyloučen hráč #99 Marek Čáp družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost
47:20 Neskutečné šance Písku
46:06 Tak to bylo něco! Honza Králík jen nastavil čepel a gól byl doma
46:05 GÓL FbC Písek! 4:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #5 Michael Kolínský (4:2)
44:55 MIlevsko se gólem probudilo a tlačí dál
43:55 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #23 Jakub Kotrba (3:2)
43:55 Náskok Písku se snižuje
41:30 I přes skóre 3:1 pro domácí je souboj fanoušků velmi vyrovnaný a všichni fandí o sto šest
40:01 Jdeme do poslední třetiny
40:00 Střely ve 2. části: 12:7
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny
35:53 Honza Králík vymetl růžek jakoby nic! Zvyšuje se náskok!!
35:52 GÓL FbC Písek! 3:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #81 Michal Měřička (3:1)
35:00 Nálada začíná bý napjatější a napjatější
32:05 Hraje se ve vysokém tempu
29:06 Velké množství šancí ale nic z toho
27:30 Písek jde do první přesilovky, využije jí?
27:29 Vyloučen hráč #33 David Staněk družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:37 Tlak na obou stranách pokračuje, ale k úspěšné koncovce  zatím nedochází
22:28 Šance na obou stranách
20:16 Jdeme do druhé třetiny
20:00 Střely v 1. části: 10:10
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny
17:53 Neskutečný!! Kapitán Kuba Mikeš překonává milevského brankáře a posílá Písek do vedení!
17:52 GÓL FbC Písek! 2:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #5 Michael Kolínský (2:1)
16:17 Krásný gól Michala Měřičky, který tím vyrovnává skóre
16:16 GÓL FbC Písek! 1:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #6 Jan Králík (1:1)
13:45 Písek to nevzdává a i přes tlak Milevska bojuje dál
12:15 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #43 Matěj Doubek (0:1)
02:33 Vyloučen hráč #46 David Chvosta družstva FbC Písek na 2 minuty za hrubost
01:28 Již od prvního momentu se fandí o sto šest z obou stran! Atmosféra je neskutečná!
00:05 Vítáme vás u utkání domácího Písku proti hostujícímu Milevsku, doufáme, že si dnešní utkání společně s námi užijete!