• 60 59:53
    2
    Boris NOUZÁK

FbC Písek - Florbal TJ Kobylisy 2:5
branky: 25. Michal Měřička, 51. Michal Měřička - 11. David Mühlbach, 17. Vít Komorný, 30. David Mühlbach, 48. David Mühlbach, 58. Matyáš Metoděj Krahulec; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:5; využití: 1:1; diváků: 108; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 22 - Marek Paleček 37; po třetinách: 0:2, 1:1, 1:2
60:00 Střely ve 3. části: 11:6
59:53 Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
57:55 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #89 Matyáš Metoděj Krahulec bez asistence (2:5)
57:26 Písečtí jsou v šesti.
56:06 Domácí družstvo pořád střílí, ale do branky nic nepadá.
54:01 Vlasta Dvořák skvěle zakročil
53:23 Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
50:30 GÓL FbC Písek! 2:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #23 Jakub Hladík (2:4)
50:30 Měřa snižuje!
49:38 Písek neustále střílí, ale nic z toho.
47:11 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #21 David Mühlbach bez asistence (1:4)
45:54 David Chvosta promarnil obrovskou šanci.
42:42 Vyloučen hráč #52 Vít Komorný družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
42:42 Písek bude mít další přesilovku.
40:00 Střely ve 2. části: 11:9
36:25 Vojta Šanda sám před bránou trefuje golmana hostů.
34:21 Hraje se opět 4 na 4.
34:20 Vyloučen hráč #5 Michael Kolínský družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání
33:40 Vyloučen hráč #91 Adam Kropík družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za vysoká florbalka
31:09 Hra jde nahoru dolu.
29:09 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #21 David Mühlbach, asistoval #3 Ondřej Kočí (1:3)
26:45 U obou týmů vidíme šance, ovšem nevyužité.
24:18 GÓL FbC Písek! 1:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #48 Jakub Mikeš (1:2)
24:18 Michal Měřička střílí první gól Písku.
23:52 Vyloučen hráč #39 Tobiáš Hejda družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
20:00 Střely v 1. části: 17:11
19:05 Trestné střílení družstva Florbal TJ Kobylisy neproměnil #52 Vít Komorný.
19:05 Vlasta Dvořák chytá nájezd pražského celku.
16:57 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 0:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #21 David Mühlbach (0:2)
16:57 Hosté využívají přesilovku.
15:35 Vyloučen hráč #48 Jakub Mikeš družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:40 Vyloučen hráč #52 Vít Komorný družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za blokování florbalky
12:30 Ondra Šareš po nahrávce na střed míjí bránu.
10:30 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 0:1
10:30 Kobylisy otevírají skóre dnešního zápasu.
08:58 Písek zatím více na balonu.
07:07 Brankář týmu hostí chytá dvě střely Vítka Prokopce.
03:29 Velká šance Michaela Kolínského končí za bránou.
00:00 Vítáme vás u online přenosu 9.kola Národní ligy.