10:8
    Dominik JANÍK
    (Zukal)

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FBK Atlas Blansko 11:8
branky: 12. Daniel Dolejš, 18. Daniel Dolejš, 31. Daniel Dolejš, 37. Daniel Dolejš, 40. Adam Černý, 42. Daniel Hrůza, 46. Daniel Dolejš, 50. Adam Černý, 51. Adam Dvořák, 53. Daniel Dolejš, 60. Matěj Doubek - 1. Jan Videman, 13. Lukáš Kučera, 14. Jiří Suchomel, 36. Jan Videman, 43. Jiří Suchomel, 45. Adam Zukal, 50. Adam Zukal, 60. Dominik Janík; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 2 + Daniel Hrůza OS:0; využití: 0:2; diváků: 167; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 29 - Jan Opletal 27; po třetinách: 2:3, 3:1, 6:4
60:00 Komentář domácích Jiřík Marek (Trenér): Musím uznat,že tenhle zápas měl velkou kvalitu a odehrál se ve vysokém tempu. Blansko vstoupilo do zápasu aktivně a dělalo nám problémy s vysokým a aktivím napadáním. Nám trvalo 2 třetiny než jsme si na to zvykli a v poslední třetině jsme konečně začali zrychlovat hru a chodit do brejků. Body zůstávají doma. Děkuji jak naším tak soupeřovo fanouškům za vytvoření skvělé atmosféry. Už konečně chápu co znamená AtlasUltras! Jedeme dál!! DOŠWICH MILEVSKO <3
60:00 Komentář hostů Mach Ondřej (Asistent trenéra): Dnešní útkaní se neslo ve férovém duchu. První dvě třetiny jsme plnili to, co jsme si řekli. Ve třetí třetině se nám naše hra rozpadla a soupeř trestal naše chyby. V závěru jsme to ještě zkusili v šesti, ale brankový rozdíl už jsme nedohnali. Dnes nás v podstatě porazil jeden hráč. Z chyb se musíme do příštího zápasu poučit a doba zase na plno bodovat! Děkuji soupeři, rozhodčím a naši úžasným fanouškům! V Blansku je odveta naše! Jedeme dál!#atlas.ultras
60:00 Střely ve 3. části: 13:16
59:44 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 11:8
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek bez asistence (11:8)
59:34 GÓL FBK Atlas Blansko! 10:8
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #51 Dominik Janík, asistoval #12 Adam Zukal (10:8)
56:17 Hosté nyní hrají v šesti bez golmana. Může to být výhoda, ale také jim to může přinést nemilý gol od soupeřů.
54:25 Milevsko má jasné postavení. Tvrdě útočí a hosty drží v šachu. Hosti se i nadále snaží a nezapomínají na osobní souboje.
52:40 Timeout FBK Atlas Blansko
52:40 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 10:7
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #32 Adam Dvořák (10:7)
50:45 Góly padají jak na horské dráze. Sítě v golmanských brankách se na obou stranách vlní skoro pořád. Napínavý zápas až do samotného konce.
50:44 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 9:7
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #58 Jakub Loskot (9:7)
49:39 GÓL FBK Atlas Blansko! 8:7
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Adam Zukal, asistoval #19 Lukáš Kučera (8:7)
49:16 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 8:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #58 Jakub Loskot (8:6)
45:59 Opět krásná akce Milevska, díky které se vzdalují od soupeřů.
45:58 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš bez asistence (7:6)
44:12 GÓL FBK Atlas Blansko! 6:6
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Adam Zukal, asistoval #15 Jan Videman (6:6)
42:38 Začátek třetiny je plný údálostí.  Milevsko zvedlo svůj náskok, ale hosté je dobíhají díky vyloučení. Dnešní hra je opravdu rychlá a překvapivá a je stále o co hrát.
42:37 GÓL FBK Atlas Blansko! 6:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #91 Jiří Suchomel, asistoval #19 Lukáš Kučera (6:5)
41:27 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #82 Martin Dolejš (6:4)
41:27 Vyloučen hráč #9 Daniel Hrůza družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO - osobní trest
41:27 Vyloučen hráč #9 Daniel Hrůza družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nesportovní chování
40:00 Střely ve 2. části: 13:13
39:35 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #99 Marek Čáp (5:4)
36:52 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #58 Jakub Loskot (4:4)
35:17 Domácí se v oslabení drželi opravdu stabilně. Bohužel nečekaná střela od spoluhráče rozhodla.
35:16 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #15 Jan Videman, asistoval #19 Lukáš Kučera (3:4)
33:56 Vyloučen hráč #33 David Staněk družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře
30:53 Střela sem, střela tam a hlavní milevské duo Dolejš-Černý dorovnávají stav na 3:3.
30:52 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #29 Adam Černý (3:3)
29:35 Golman Kahoun v bráně předvádí mistrovské výkony a kryje střely tak, jak by to každý nedokázal.
24:31 Milevsko při rozehrávce u branky soupeřů předvedli hezkou souhru. Míček bohužel letěl těsně vedle branky.
20:01 Buly ve prospěch hostů.
20:00 Střely v 1. části: 11:8
17:27 Došwich se stále a díky využívání chyb a šancí se jim podařilo ponížit stav.
17:26 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:3
13:50 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #91 Jiří Suchomel, asistoval #99 Jan Opletal (1:3)
12:39 Domácí si po střelnici na branku hostů přidali gol, to se ale hostům nelíbilo a zvyšují na 1:2.
12:38 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Adam Zukal (1:2)
11:49 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:1
10:27 Domácí běhají ze strany na stranu, dopředu a dozadu. Je na nich hodně vidět snaha dorovnat soupeře.
07:33 I přes rychlý začátek hostů, až teprve teď poznávají, jak hrají soupeři. Ti hrají tvrdě a drží je zkrátka.
05:20 Pokud hostů o další gol výborně zblokoval nohama golman Kahoun. Skvělá práce.
02:22 Domácí se pokusili o útok na branku hostů. I přes hezké sehrávky neudrželi míček pod kontrolou.
00:05 Hosté vyhráli úvodní buly a po čtyřech vteřinách již dokázali překvapit soupeře.
00:04 GÓL FBK Atlas Blansko! 0:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #15 Jan Videman bez asistence (0:1)