• 65 64:38
    5:4
    (Zukal)

FBK Atlas Blansko - FbC Písek 5:4p
branky: 1. Adam Zukal, 5. Adam Zukal, 27. Lukáš Kučera, 56. Lukáš Kučera, 65. Lukáš Kučera - 17. Jan Králík, 20. Jan Králík, 46. Štěpán Slunečko, 52. Vojtěch Šanda; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 98; zásahy brankářů: Jan Opletal 21 - Vlastimil Dvořák 16; po třetinách: 2:2, 1:0, 1:2, 1:0
65:00 Komentář hostů Hanzlík Michal (Trenér): Pro místní FANOUŠKY krásné utkání napínavé až do konce. Z naší strany to nebylo celkově špatné utkání, spíš naopak, ale pokud se nevyvarujeme zbytečných individuálních chyb, tak více bodů ze zápasů brát nebudeme. Dnes jsme soupeři darovali minimálně 3 góly hrubými chybami. Měli jsme lépe zvládnout závěr, kdy jdeme nesmyslně napadat při přesilové hře a soupeř nás potrestá v jejich oslabení. Prodloužení soupeř zvládl lépe a tak zaslouženě bere o bod víc. Nejvíc mě mrzí, že si nedokážeme pohlídat a naopak ještě darujeme gólové příležitosti Kučerovi, který nás nekompromisně trestal...Klobouk dolu před místní atmosférou. Tohle jsou opravdu fanoušci jak se patří. Díky za férové utkání.
65:00 Komentář domácích Wilczek Vojtěch (Trenér): Dnes ubojované utkání! Škoda, že jsme nepřidali víc gólů v první třetině a naopak jsme dostali dva góly a soupeře dostali zbytečně do hry. Sami jsme si mysleli, že to snadno vyhrajeme, což se nám nesmí příště stát! Po opatrné druhé třetině, jsme drželi jednobrankový náskok. Bohuže třetí třetina se nevyvýjela podle našich představ a hr byla zbytečně složitá a neúčelná. Naštěstí se nám podařilo vyrovnat a v prodloužení jsme si zasloužili bod navíc! Děkujeme rozhodčím, soupeři a úžasným divákům, kteří nás opět neskutečně podporovali a vytvořili neskutečnou atmosféru! Jedeme dál#atlas.ultras
65:00 Střely v prodloužení: 3:0
64:38 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Adam Zukal (5:4)
64:38 A je to gól! Bod navíc zůstává na Kuželně.
64:31 Standardní situace domácích.
63:57 Atlas dlouho na míčku, bez střely.
62:18 Série několika šancí domácích, bez gólu.
61:10 Mazáč v samostatném úniku pálí do Dvořáka.
60:50 Velmi opatrná hra od obou týmů
60:01 O vítězi dnešního utkání rozhodne buď prodloužení nebo trestná střílení.
60:00 Střely ve 3. části: 8:9
59:42 Zajímavě rozehraná standardka Atlasu, ale střela z toho nakonec byla, nicméně bez gólu.
59:30 Blansko na balónku.
58:40 Sotva jsem to napsal, krásná akce hostí a neskutečný zákrok Opletala!
58:37 Teď se hraje naopak opatrně. Žádný z týmů nechce udělat chybu.
57:26 Krásný, rychlý a tvrdý florbal z obou stran, nicméně šance nejsou.
55:50 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:4
55:50 Fantazie! Kučera vymetl pavučinku Dvořákovy svatyně po krásné akci se Zukalem.
54:48 Timeout FbC Písek
54:48 Vyloučen hráč #57 David Čermák družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
54:33 Další téměř gólový moment! Hosté tahali míček až z brankové čáry.
53:41 Zukal dostal naservírovanou přihrávku od Kučery, Dvořák svůj tým zachraňuje.
53:07 Svoboda měl vyrovnání na čepeli, bohužel netrefil tak, jak by si to nejspíš představoval.
51:22 Timeout FBK Atlas Blansko
51:22 GÓL FbC Písek! 3:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda bez asistence (3:4)
51:22 Šanda bekendovým zakončením posílá hosty do vedení.
49:35 Nebezpečná střela hostí při vlastním oslabení, opět nad.
49:11 Vyloučen hráč #98 Štěpán Slunečko družstva FbC Písek na 2 minuty za držení
48:22 Mazáč měl velmi dobrou šanci na změnu skóre, balonek bohužel skončil nad bránou hostí.
47:40 Hosté hodně zabrali a tlačí domácí na jejich půli.
45:47 GÓL FbC Písek! 3:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #98 Štěpán Slunečko, asistoval #63 Matěj Prčík (3:3)
45:47 Při odloženém vyloučení hosté srovnávají stav zápasu.
43:11 Šareš si vymotal dva domácí hráče ve středu hřiště, jeho střela ale byla zblokována.
41:54 Dějství se odehrává hlavně ve středu hřiště, výjimkou byla jedna standardní situace hostí, se kterou si Opletal poradil.
40:25 Poslední třetina utkání započala tlakem hostí.
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
38:15 Domácí v přesilovce nemají zdaleka tolik šancí a střel, co měli hosté.
36:44 Vyloučen hráč #13 Miloslav Blahuta družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání
36:44 Domácí hráli chvíli v šesti, ale nakonec gól nepadl, a tak se bude vylučovat.
35:15 V posledních pár minutách se oba týmy trápí, pouze jedna šance na každé straně. Hra se ale přelévá ze strany na stranu.
34:05 Z rychlého protiútoku hostí střela pouze nad Opletalovu svatyni.
31:13 Ze šramotu a zmatku na domácí půlce hosté vytěžili několik střel.
29:50 Jsme svědky pěkného a aktivního florbalu z obou stran.
29:20 Standardní situace zblízka i pro domácí, také neproměněna.
27:35 Standardní situace na velkém brankovišti, hosté neproměňují.
26:44 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:2
26:14 Sotva jsem to dopsal, domácí hned dvakrát zaútočili nebezpečně a z druhého útoku padá branka.
25:53 Na míčku výhradně hosté, ale velké šance stále chybí.
24:04 Hraje se nahoru a dolů bez vyložených šancí.
21:52 Hosté hrají přesilovku aktivně a jsou nebezpeční.
21:31 Honza Opletal teď vytáhl dva důležité zákroky.
20:16 Vyloučen hráč #47 Filip Mazáč družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
20:16 Mazáč nedovoleně zakročil při snaze zabránit protiútoku, za to si hosté zahrají přesilovku.
20:00 Střely v 1. části: 5:9
19:44 Hosté se v závěrečných vteřinách snaží převrátit průběh zápasu na svoji stranu.
19:05 GÓL FbC Písek! 2:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #48 Jakub Mikeš (2:2)
19:05 Králík krásnou střelou od mantinelu vyrovnává.
17:10 Domácí kotel hlasitě podporuje domácí tým.
16:50 GÓL FbC Písek! 2:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #5 Michael Kolínský (2:1)
15:51 Oba dva týmy opatrně rozehrávají, jde vidět, že nikdo nechce udělat chybu.
14:25 Králík zkusil příklepem od lajny, Crla blokuje.
13:20 Šance domácích bez úspěchu.
12:05 Hosté na míčku opatrně rozehrávají.
10:00 Dvě nebezpečné akce hostí končí bez branky.
07:52 Na míčku zase nějakou dobu domácí.
06:12 Hosté hráli dvě minuty na míčku, nicméně si nevytvořili moc nebezpečné šance.
04:34 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Adam Zukal, asistoval #19 Lukáš Kučera (2:0)
03:40 Zukal při standardní situaci ukázal svoji skvělou techniku a dává tzv. zorro gól.
03:40 Oba dva týmy zatím nijak moc nenapadají, šance jsou jen z brejků.
00:58 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:0