12:10
    Patrik MED
    ()

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - TROOPERS 12:10
branky: 5. Pavel Šimeček, 6. Filip Cipra, 7. Pavel Šimeček, 27. Ondřej Kuhajda, 29. Lukáš Porazil, 37. Filip Štědrý, 39. Pavel Šimeček, 44. Ondřej Kuhajda, 45. Patrik Med, 48. Matěj Švácha, 49. Jakub Mikolášek, 60. Patrik Med - 9. Vojtěch Potáček, 17. Petr Voltner, 18. Vojtěch Potáček, 36. Vojtěch Potáček, 49. Matěj Blažek, 52. Petr Voltner, 53. Adam Pařenica, 53. Petr Voltner, 56. Matěj Blažek, 57. Jan Kramář; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 4:5; využití: 3:1; diváků: 128; zásahy brankářů: Ondřej Trhlík 14 - Kryštof Bartek 21; po třetinách: 3:3, 4:1, 5:6
60:00 Komentář domácích Šimek Jakub (Trenér): Těžký zápas pro naši hlavu se sladkou tečkou v podobě vítězství. Od nás hodně faulů na vlastní polovině, které dokázal soupeř efektivně trestat. Ve třetí třetině jsme se nezachovali dobře a musíme reagovat na vývoj jinak. Jsme rádi, že tato zkušenost přišla teď a ne v pozdější části sezóny. Díky všam za zápas a našim fanouškům za povzbuzování po celý zápas! PS: Zdravíme motýlkáře do Prahy.
60:00 Komentář hostů Bartek Ivo (Trenér): Pěkné utkáni pro diváky, 22 gólů se jen tak nevidí. Utkání rozhodla naše hloupost, že jsme se nechali často vylučova a s tím souvisí naše hra v oslabení, ve kterém jsme obdrželi 3 góly. Naprostým vrcholem našeho zmaru byly 2 obdržené góly v naší přesilovce. Naopak musím pochválit naše hráče, kdy nesložili zbraně a bojovali do poslední vteřiny. Nechybělo moc a sahali jsme po vyrovnání. Ještě musím zmínit to, že v našem týmu bylo 7 juniorů, což se také promítlo do naší hry. Věřím, že až se vrátí naši zranění a nemocní hráči, že to bude výkonostní posun. Děkuji soupeři, rozhodčím za korektní přístup.
60:00 Střely ve 3. části: 10:12
59:42 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 12:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #19 Patrik Med bez asistence (12:10)
59:04 Vyloučen hráč #98 Jiří Čížek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
56:50 GÓL TROOPERS! 11:10
Branku družstva TROOPERS vstřelil #98 Jan Kramář, asistoval #79 Marek Jedlička (11:10)
56:39 Timeout TROOPERS
55:57 GÓL TROOPERS! 11:9
Branku družstva TROOPERS vstřelil #64 Matěj Blažek, asistoval #42 Marek Paulík (11:9)
52:45 Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
52:45 GÓL TROOPERS! 11:8
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #97 Ondřej Trávníček (11:8)
52:25 GÓL TROOPERS! 11:7
Branku družstva TROOPERS vstřelil #6 Adam Pařenica bez asistence (11:7)
51:05 GÓL TROOPERS! 11:6
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #79 Marek Jedlička (11:6)
48:53 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 11:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #37 Adam Stejskal (11:5)
48:31 GÓL TROOPERS! 10:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #64 Matěj Blažek, asistoval #34 Jan Věchet (10:5)
47:44 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 10:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #85 Filip Cipra (10:4)
47:44 Švachič prostě řekl, že ten gól dá! A na několik hopsů přes golmanovo tělo se míček opravdu ocitl v brance hostů.
45:17 Malkus si připisuje ne jeden, ale hned dva (asi bolestivý) bloky.
44:07 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 9:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #19 Patrik Med, asistoval #8 Jakub Mikolášek (9:4)
43:58 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 8:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #20 Filip Štědrý (8:4)
43:42 Vyloučen hráč #85 Filip Cipra družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za zdržování hry
41:19 Trhlík právě drží tým svými zákroky.
40:41 Vyloučen hráč #8 Jakub Mikolášek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 12:6
38:31 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 7:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #8 Jakub Mikolášek (7:4)
37:08 Vyloučen hráč #29 Petr Voltner družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost
37:02 Vyloučen hráč #34 Jan Věchet družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
36:32 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (6:4)
35:16 GÓL TROOPERS! 5:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #77 Vojtěch Potáček, asistoval #29 Petr Voltner (5:4)
35:14 Vyloučen hráč #88 Šimon Dubský družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
30:47 Vyloučen hráč #98 Jan Kramář družstva TROOPERS na 2 minuty za blokování florbalky
28:42 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #70 Lukáš Porazil bez asistence (5:3)
28:02 Vyloučen hráč #97 Ondřej Trávníček družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:11 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #69 David Malkus (4:3)
24:33 Prudkou střelu Meda vyráží Bartek maskou.
20:00 Střely v 1. části: 10:6
17:34 GÓL TROOPERS! 3:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #77 Vojtěch Potáček, asistoval #98 Jan Kramář (3:3)
17:34 Potáček dorovnává skóre po dobře umístěné střele k tyčce ze standartky.
16:54 GÓL TROOPERS! 3:2
15:42 Daler netrefuje prázdnou bránu.
12:33 Kuhajda zabraňuje akci 2 na 1.
11:41 Pěknou střelu Šedivého vyráží hostující golman.
08:55 GÓL TROOPERS! 3:1
08:13 Perfektní akce domácích, bohužel pro nás ještě preciznější zákrok hostujícího brankáře.
06:17 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček bez asistence (3:0)
05:11 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #85 Filip Cipra, asistoval #88 Šimon Dubský (2:0)
05:11 Cipris... To bude drahý...
04:41 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:0
03:48 Vyloučen hráč #79 Marek Jedlička družstva TROOPERS na 2 minuty za bránění ve hře
01:44 Standartka ze středu pro Slavii končí v bloku nohou hostů.
00:15 V prvních vteřinách hry domácí Slavie na míčku. Po faulu od Čížka si však svou hru vyzkouší i Troopers.