4:9
    Tomáš VLČEK
    (Šíma)

SK Florbal Benešov - T.B.C. Králův Dvůr 4:9
branky: 7. Marek Vachoušek, 31. Marek Vachoušek, 36. Petr Tůma, 59. Adam Balík - 6. Michal Nový, 8. Adam Lešuk, 22. František Urbánek, 30. Jakub Votava, 39. Jakub Šíma, 47. Michal Mašek, 58. Miroslav Řehák, 60. Miroslav Řehák, 60. Tomáš Vlček; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Filip Leibl; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Ondřej Vyhnal 18 - Jiří Procházka 25; po třetinách: 1:2, 2:3, 1:4
60:00 Komentář domácích: Máme za sebou těžký zápas proti těžkému soupeři. Naše střelecká bída se objevila i v tomto zápase. Bloky u nás nefungovali. V určitých momentech zápasu jsme byli lepší tým. Děkujeme soupeři a fanouškům a přejeme hezký zbytek neděle.
60:00 Komentář hostů Kubert Michal (Trenér): Těžký zápas na horké půdě Benešova. Výhra se nerodila lehce. Navíc místní parkety nám nesvědčí. Perfektně fungovala obrana, spousty bloků a to nám pomohlo k vítězství. Domácí hrozili po krosových přihrávkách, ale na druhé straně byl vždy skvělý blok. Mrzí mě dva góly ze středu hřiště, jelikož jsme na to upozornňovali. Ale smekám před klukama jak k tomu přistoupili a od začáktu věřili, že zde vyhrají. Benešov bude těžký soupeř pro všechny a může porazit kohokoliv. Přejeme jim hodně štěstí do dalších zápasů, my odpočineme a těšíme se na další kolo s Náchodem. Ještě jednou DÍKY celému TBC !!!
60:00 Střely ve 3. části: 12:9
59:59 Domácích se bohužel první domácí zápas nepovedl. Děkujeme všem fanouškům, kteří dorazili.
59:45 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:9
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #11 Tomáš Vlček, asistoval #70 Jakub Šíma (4:9)
59:00 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
59:00 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:8
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #56 Miroslav Řehák, asistoval #80 František Urbánek (4:8)
58:50 GÓL SK Florbal Benešov! 4:7
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #20 Adam Balík, asistoval #87 Jakub Sklenář (4:7)
58:39 Domácí tým opět odvolávají golmana.
57:13 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:7
56:58 Domácí tým zkouší hru v šesti.
56:42 Timeout SK Florbal Benešov
54:16 Vyloučen hráč #58 Daniel Hadaš družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za zvedání florbalky
54:16 Domácí tým na přesilovku nasazuje svou nejsilnější formaci.
52:57 Tým hostů tlačil celou přesilovku, nic méně domácí tým ji odolal.
52:17 Golman domacího týmu chytá střelu z krosové nahrávky.
51:19 Vyloučen hráč #7 Martin Šimek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost
50:13 Lukáš David blokuje střelu hostů.
49:53 Albert Pulpán zkouší střelu z dálky, ale netrefuje branku o milimetry.
49:12 Domací tým neproměňuje standartku z brakoviště.
48:12 Martin Poláček zkouší střelu zdálky, kterou golman hostů chytá.
47:13 Jan Pavlíček ubránil nepříjemnou situaci proti dvoum útočníkům.
46:37 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:6
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #60 Tomáš Hájek (3:6)
45:26 Ladislav Vorel přečetl rozehrávku hostů.
43:56 Domácímu týmu se nedaří přostřelit golmana hostu.
41:23 Michal Vojtíšek prošel přes 2 hráče ale nezakončuje.
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
39:43 Albert Pulpán bojuje za bráno hostů.
38:19 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:5
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #70 Jakub Šíma, asistoval #71 Michal Nový (3:5)
38:19 Jakub Síma prostřeluje golmana domácích svou razantní střelou.
37:51 Na hřisti jsou vidět emoce obou družstev.
37:00 Domácí tým opět předvádí skvělou kombinaci, ale nezakončuje.
35:16 GÓL SK Florbal Benešov! 3:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #14 Ladislav Vorel (3:4)
35:16 Ladislav Vorel našel krásnou nahrávkou Petra Tůmu, který stříli krásny gol.
34:13 Urbánek krásně prokličkoval mezi dvěma obránci, ale zakončuje mimo bránu.
32:46 Domácí tým předvedl krásnou kombinaci, ale byla zastavena golmanem hostů.
30:30 GÓL SK Florbal Benešov! 2:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #21 Marek Vachoušek, asistoval #9 Martin Jaeger (2:4)
29:57 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #19 Jakub Votava, asistoval #56 Miroslav Řehák (1:4)
29:20 Golman domáciho týmu předvedl sve skvělé reflexi.
27:15 Golman hostů krásným zákrokem vychytal nebezpečnou střelu Martina Šimka.
26:30 Kryštof Garreis blokuje střelu z dálky.
25:10 Golman domacích vybíha proti bálonku a zastavuje nebezpečnou akci hostujícího týmu.
24:17 Adam Balík zkouši střelu z dálky, ale netrefuje bránu.
23:35 Petr Tůma střílí na bránu bohužel trefuje golman.
21:50 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #80 František Urbánek, asistoval #59 Tomáš Petr Martan (1:3)
20:01 Vyloučen hráč #6 Jakub Tošnar družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za zdržování hry
20:00 Střely v 1. části: 8:8
19:43 Tým hostí neproměňuje situaci 3 na 1.
18:57 Domácí tým neproměňuje situaci 2 na 1.
16:37 Tým hostů je v plném počtu.
15:03 Domácí tým vystřelil 3krát na bránu, ale tým hostů odolává.
14:37 Vyloučen hráč #7 Štěpán Zavoral družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hra bez florbalky
13:41 Tým hostů stříli, ale Albert Pulpá střelu blokuje.
09:45 Miloš Vojtíšek střílí na bránu, ale golman hostů jeho střelu zastavuje.
07:39 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #70 Jakub Šíma (1:2)
07:39 Tým hostů si připisuje další gol a dostává se tím do vedení.
06:47 GÓL SK Florbal Benešov! 1:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #21 Marek Vachoušek, asistoval #88 Kryštof Garreis (1:1)
06:47 Domácí tým srovnává.na jedna jedna.
05:43 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 0:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #70 Jakub Šíma (0:1)
05:43 Po nahrávce z poza brány tým hostů si připisuje první gol zápasu.
03:43 Albert Pulpán nebezpečně vystřelil nabránu.
03:20 První střela hostů končí mimo hřiště.
01:28 Martin Poláček prověřil golmana hostů první střelou.
00:00 Utkání zahájeno.