• 59 58:13
    4:3
    ()

Spartak Pelhřimov - FbC Písek 4:3
branky: 10. Martin Blažek, 15. Martin Blažek, 16. Ladislav Běhounek, 47. Martin Blažek - 39. Michael Kolínský, 52. Matěj Prčík, 59. Michal Měřička; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 3 + Tomáš Kocián 4:5; využití: 2:2; diváků: 102; zásahy brankářů: Libor Domkář 23 - Karel Tvrdík 14; po třetinách: 3:0, 0:1, 1:2
60:00 Komentář domácích Koten Jan (Trenér): Soupeř dnes předvedl výkon hodný účastníka Národní ligy. My jsme dokázali vstřelit důležité branky a ve hře 5 na 5 jsme dostali gól až v samém závěru po totálním zkratu. Dva góly v našem oslabení budiž varovováním do dalších utkání. Od druhé třetiny jsme nebyli dostatečně přesní v útočné fázi. Dnes nás zdobila bojovnost i velké množství zablokovaných střel a výborný výkon brankáře. Díky soupeři za utkání, hráčům za nasaszení a fanouškům za vytvoření super atmoseféry.
60:00 Komentář hostů Hanzlík Michal (Trenér): Od začátku vyrovnané utkání, ve kterém o vítězství rozhodli naše individuální chyby a lepší efektivita soupeře. Musíme se mnohem více tlačit do brankoviště soupeře a nebezpečných prostor. Dnes jsme měli několikrát možnost dorážet míček, ale buď v tomto prostoru nejsme a nebo nejsme důrazní. Dalším faktorem jsou naše přesilovky, které se nám dlouhodobě nedaří a zároveň se musíme vyvarovat zbytečným vyloučením. Celkově si však myslím, že to byl poměrně kvalitní výkon, ale musíme se poučit z chyb. Gratuluji soupeři a díky za skvělou pořadatelskou službu a pěknou sportovní atmosféru.
60:00 Střely ve 3. části: 5:10
58:50 Písek hraje bez brankaře.
58:13 GÓL FbC Písek! 4:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička bez asistence (4:3)
58:13 Kuchyňa přihrál přímo na florbalku Měřičkovi a ten vstřelil gól do odkryté brány.
57:32 Timeout FbC Písek
56:50 Střela Fučíka, kterou vyráží Tvrdík.
56:04 Vyloučen hráč #81 Michal Měřička družstva FbC Písek na 2 minuty za bránění ve hře
55:35 Kuchyňa zamotal hráči před bránou nohy a těsně minul branku.
52:45 Střela Písku, kterou likviduje Domkář.
51:22 GÓL FbC Písek! 4:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #63 Matěj Prčík, asistoval #86 Jakub Hejpetr (4:2)
51:11 Vyloučen hráč #9 Marek Švrkala družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře
49:04 Písek se snaží dát gól, který by je přiblížil a Pelhřimov dobře brání.
47:36 Domkář chytá skákající balónek.
47:03 Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
46:12 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #10 Martin Blažek, asistoval #27 Václav Fučík (4:1)
45:59 Vyloučen hráč #86 Jakub Hejpetr družstva FbC Písek na 2 minuty za hrubost
43:02 Střela Písku, kterou vyráží Domkář.
42:15 Písek tlačí na Pelhřimov.
41:14 Střela Pelhřimova, kterou Tvrdík s přehledem chytá.
40:54 Pelhřimov se snaží dostat na útočnou polovinu.
40:13 Nához, který Domkář chytá.
40:00 Střely ve 2. části: 4:5
38:48 GÓL FbC Písek! 3:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #86 Jakub Hejpetr (3:1)
38:40 Smejkal blokuje střelu před bránou.
36:11 Vyloučen hráč #40 Ondřej Šareš družstva FbC Písek na 2 minuty za bránění ve hře
36:04 Domkář chytá jednu střelu za druhou.
34:50 Vyloučen hráč #8 Tomáš Kocián družstva Spartak Pelhřimov na 2+2 minuty za sekání
34:30 Přízemní střela, kterou Domkář chytá.
33:52 Vyloučen hráč #9 Marek Švrkala družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
33:39 Písek hledá cestu do útoku.
32:18 Střela Fučíka, která letí mimo branku.
31:29 Střela Pelhřimova, kterou vyráží Tvrdík.
30:32 Vyloučen hráč #98 Štěpán Slunečko družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání
30:00 Pelhřimov bude mít přesilovou hru.
29:00 Střela písku, kterou blokuje hráč Pelhřimova.
27:00 Písku vychází tlak, který vyvijí na Pelhřimov, ale Domkář zneškoďňuje všechny pokusy Písku.
26:30 Písek tlačí na Pelhřimov.
25:30 Střela Pelhřimova, která letí mimo branku.
25:15 Pelhřimov tlačí na Písek.
24:20 Střela Písku, kterou likviduje Domkář.
23:47 Písek má rozehru na straně Pelhřimova.
22:40 Písek tlačí na Pelhřimov.
21:50 Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
20:01 Vhazování vyhrál Písek.
20:00 Střely v 1. části: 9:11
19:44 Písek tlačí na Pelhřimov k závěru třetiny.
18:30 Domkář chytá přízemní střelu.
17:50 Střela Pelhřimova, která jde mimo branku.
16:30 Pelhřimov se snaží dostat dopředu, ale Písek je nechce nikam pustit.
15:20 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:0
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #92 Ladislav Běhounek, asistoval #12 Vít Papež (3:0)
14:40 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:0
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #10 Martin Blažek, asistoval #17 Jan Knězů (2:0)
14:30 Střela Pelhřimova, kterou chytá písecký brankář Tvrdík.
13:30 Písek má rozehru na brankovišti.
12:57 Domkář chytá skákaví balonek.
11:44 Pelhřimov získavá balonek na pulce hřiště s jde do brejku.
10:00 Akce Pelhřimova, kterou zastavuje obrana Písku.
09:36 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:0
08:30 Vyloučen hráč #42 Vojtěch Šanda družstva FbC Písek na 2 minuty za hra na zemi
07:49 Střela Písku kterou Domkář s přehledem chytá.
06:55 Nebezpečná akce Pelhřimova.
06:22 Domkář leží na zemi.
05:44 Písek vyvíjí tlak na Pelhřimov.
04:43 Vyloučen hráč #23 Tomáš Kuchyňa družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
04:41 Písek bude mít rozehru na půlce Pelhřimova.
03:50 Střela pisku která letěla mimo branku.
02:30 Pelhřimov rozehrává na své polovině.
01:53 Střela Písku, kterou domácí brankář Domkář vyrazil.
00:00 Úvodní buly vyhrává Písek.