60
  • 60 59:22
    Č. Lípa

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FBC Česká Lípa 6:5
branky: 5. Patrik Novotný, 15. Daniel Dolejš, 23. Jindřich Král, 26. Daniel Dolejš, 33. Daniel Dolejš, 56. Vojtěch Kodad - 10. Radim Piškula, 19. Filip Cobl, 32. Kryštof Loubek, 34. Mikeš Motejzík, 55. Kryštof Loubek; rozhodčí: Tomáš Čekan - Jan Korábek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 115; zásahy brankářů: Matěj Habart 21 - Radek Dvořák 17; po třetinách: 2:2, 3:2, 1:1
60:00 Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér): Dnešní úkol bylo vyhrát a to se povedlo. Úkol tedy splněn a já za to klukům děkuju. Karty jsou rozdané gál a my se těšíme do Lípy. Děkuji soupeři za férový zápas.
60:00 Komentář hostů: Dnes nás může mrzet neproměňování vyložených šancí v první třetině. Domácí nás přehráli svojí jednoduchou hrou. Těšíme se na druhé utkání v České Lípě. Budeme určítě lepší a hlavně produktivnější, nDěkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 6:9
59:22 Timeout FBC Česká Lípa
55:52 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #93 Vojtěch Kodad, asistoval #5 Daniel Dolejš (6:5)
54:54 GÓL FBC Česká Lípa! 5:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #55 Kryštof Loubek bez asistence (5:5)
53:37 Milevsko obklíčilo branku Lípy a všemi způsoby se snažili dostat za golmana.
51:27 Vyloučen hráč #44 Adam Filip Hrdlička družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:54 Hra je zaseknuta na jednom bodě. Silné útoky i obrany zatím ve 3. třetině nezměnili bodový stav.
47:45 Velkou posilou týmů jsou opět golmané. I přes tvrdé a přesně střely, se jim dokáží postavit a zablokovat je.
41:12 Domácí začali třetinu v oslabení. I přes silný press hostů se dokázali udržet.
40:00 Střely ve 2. části: 11:9
39:02 Vyloučen hráč #18 Matěj Šerák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
33:31 GÓL FBC Česká Lípa! 5:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík bez asistence (5:4)
32:06 Ve druhé třetině hráči více střílejí, snaží se využít každé situace.
32:05 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #17 Jakub Trojáček (5:3)
31:30 GÓL FBC Česká Lípa! 4:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #55 Kryštof Loubek, asistoval #25 Filip Cobl (4:3)
28:40 Hosté dělají nátlaky na soupeře a tlačí se co nejvíce dopředu.
25:31 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:2
22:15 Ve hře 4 na čtyři se domácí dokázali probojovat dopředu a opět zakončili do soupeřoby branky.
22:14 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #95 Jindřich Král, asistoval #22 Matěj Habart (3:2)
20:39 Vyloučen hráč #87 Kristián Semelka družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
20:39 Vyloučen hráč #7 Patrik Novotný družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost
20:00 Střely v 1. části: 6:8
18:30 Ke konci třetiny hosté dorovnávají na stav 2:2.
18:29 GÓL FBC Česká Lípa! 2:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Filip Cobl, asistoval #2 Petr Slánský (2:2)
14:22 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:1
12:47 Hosté vymýšlejí taktiky a různé formace, díky kterým se lépe dostávají do útoku.
09:12 GÓL FBC Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #30 Radim Piškula, asistoval #11 Mikeš Motejzík (1:1)
07:14 Došwich je zatím více v útoku a hosté se snaží co nejvíc bránit.
04:51 A máme tu první gol dnešního utkání a první bod pro Milevsko.
04:50 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #32 Adam Dvořák (1:0)
00:01 Máme tu začátek dnešního utkání a první buly patří Milevsku.