• 60 59:30
    2
    Kryštof KLEMENT

Florbal Chomutov - PSN Tatran Střešovice 2:9
branky: 16. Jan Holovej, 39. Matěj Dolejší - 6. Marek Hozman, 6. Jakub Klápa, 7. Jakub Šolle, 12. Adam Bureš, 37. Matěj Čelakovský, 44. Marek Hozman, 52. Adam Karel, 53. Adam Bureš, 55. Marek Hozman; rozhodčí: Jiří Jelínek - Lukáš Procházka; vyloučení: 3:2; využití: 0:3; diváků: 96; zásahy brankářů: Jan Leština 23 - Lev Kliment 14; po třetinách: 1:4, 1:1, 0:4
60:00 Komentář hostů Šindelář Milan (Trenér): Jsme rádi, že končí tato část soutěže a těšíme se do ligy. Musím poděkovat celému týmu za přístup, Děkujeme soupeři za utkání, děkujeme divákům za podporu.
60:00 Komentář domácích Sýkora Libor (Trenér): Tento víkend jsme měli ve svých rukou a bohužel jsme to nezvládli v  hlavách. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 3:11
59:30 Vyloučen hráč #14 Kryštof Klement družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:01 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:54 Chomutov se pokusil o další nadějný útok, ale opět ztratil míček.
55:55 Chomutov dnes dobré ohlasy mít nebude, Tatran je jednoznačně aktivním a intenzivním útočníkem.
55:24 Tatran měl více přesilových her a zvládá jich aktivně využívat, v tuhle chvíli jsou opět v útoku.
54:12 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:9
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #8 Adam Bureš (2:9)
53:47 Vyloučen hráč #91 Matěj Dolejší družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:43 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:8
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Adam Bureš bez asistence (2:8)
51:04 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:7
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #20 Adam Karel, asistoval #92 Matěj Čelakovský (2:7)
49:35 Po déle, jak dvou minutách držení odloženého vyloučení má Tatran druhou přesilovou hru.
49:34 Vyloučen hráč #25 Adam Fišer družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování florbalky
48:59 Rozhodčí už déle, jak minutu drží ruku nad hlavou a připravují se stále vyloučit hráče Chomutova, ale Tatran je stále na útočné polovině a kombinuje přihrávky.
47:46 Nadějný útok domácího útoku, ale míček byl vyražen Čelakovským.
45:50 Domácí z útočné poloviny stahují míček do obrany.
45:43 Dvakrát v průběhu pár vteřin byl faulován Adam Fišer, Chomutov má standardku z útočícího rohu.
43:19 Zatímco Chomutov své přesilové hry nevyužil tak Tatran neváhal a navýšil.
43:18 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:6
42:23 Tatran také dostává možnost přesilového utkání.
42:22 Vyloučen hráč #36 Jan Fator družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
41:42 Domácí Žižka zkusil vedený útok po mantinelu, ale míček mu hráč Tatranu čiště sebral.
41:30 Míček pod kontrolu na chvíli získal Tatran, ale hned se k němu vrací Chomutov.
41:07 Chomutov dostává míček a rozehrává od manitelu na středu hřiště.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál dnes prvně Florbal Chomutov.
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
39:32 Fišer v útoku, ale stahuje se i s míčkem do obrany.
39:01 Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:24 GÓL Florbal Chomutov! 2:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Matěj Dolejší, asistoval #36 Jan Fator (2:5)
36:49 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #8 Adam Bureš (1:5)
36:21 Nejdříve zákrok Leštiny a hned na to zákrok Kříže, oba dva zabránili Tatranu vstřelit branku.
35:05 Klápa střílí do prázdné brány Chomutova, ale Dolejší zblokuje střelu a zachrání situaci.
34:14 Další útok domácího týmu, který nevzešel žádnou střelou a do protiútoku se už efektivně vrhá Tatran.
31:53 Martin Pretl bojuje o vstřelení branky, ale ztrácí míček.
30:52 Dedecius se pokusil vybojovat míček na středu u mantinelu, ale vrazil hráči dozad a míček má hostující kapitán, který už si nabíhá do útoku.
28:42 Domácí Fišer špatně doskočil a odkulhal na střídačku.
27:57 Vyhrocené utkání mezi hráči, ačkoliv zatím viditelně vede Tatran.
26:52 Holovej dostal přihrávku do před brankévho pásma, ale branka z toho nebyla.
26:30 Leština v akci, nastražil tělo a získal míček pro své družstvo.
25:52 Menší hrot mezi domácím hráčem a hostujícím brankářem, ze které nakonec nic nevzešlo.
22:34 Domácí Kříž pokusil střelu na Klimenta, ale ten míček chytil.
21:24 Chomutov se zatím drží stále ve vedení.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým hostů PSN Tatran Střešovice.
20:00 Střely v 1. části: 7:12
19:01 Hraje se poslední minuta první třetiny.
17:41 Skvělý zákrok domácího Leštiny, který si poskočil v bráně a levou rukou vyrazil míček do rohu hřiště.
15:34 Domácí otevírají brankové skóre i na svém účtě.
15:33 GÓL Florbal Chomutov! 1:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #19 Jan Holovej, asistoval #72 Filip Žižka (1:4)
14:57 Domácí i přes veškerou snahu nezvládli využít přesilové hry.
12:57 Chomutov dostává šanci v přesilovém utkání.
12:56 Vyloučen hráč #5 Marek Hozman družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za držení
11:55 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #35 Jakub Šolle (0:4)
11:31 Hostující Čelakovský se dostává přes střed hřiště a přihrává přímo do před brankového prostoru, branka z toho nebyla.
09:59 Chomutov kombinuje přihrávky na domácí polovině a pomalu zákládá útok.
08:50 Chomutov byl opět zatlačen do obrany a nezvládají se dostat k míčku.
08:03 Adam Fišer si běží vybojovat míček, ale fauluje do zad a míček zůstává u Tatranu.
06:10 Šest střel a z toho tři vstřelené branky, Leština teď polevil, ale Chomutov se staví zpátky do útoku.
06:01 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #35 Jakub Šolle, asistoval #8 Adam Bureš (0:3)
05:37 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #36 Jakub Klápa, asistoval #20 Adam Karel (0:2)
05:14 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #53 Daniel Péc (0:1)
04:22 Urban v nasazení pokouší proběhnout střed, ale zde už přichází o míček.
03:02 Skvělý útok hostujícího Carvana, který střílí na Leštinu a trefuje boční síťku brány.
02:40 Chalupný v obraně obíhá bránu s míčkem a dostává se do útoku.
01:30 Chomutov se zmocňuje míčku a zakládá první útok.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrál tým hostujících PSN Tatran Střešovice.