2

0

2.

Wizards DDM SO Praha 10 - Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA 5:4pn
branky: 28. Vojtěch Göpfert, 43. Antonín Šubrt, 49. Matěj Bednář, 57. Antonín Šubrt, N Matěj Dvořák - 9. Michal Fuchs, 36. David Janovský, 47. Vítek Vyčíchlo, 58. Vítek Vyčíchlo; rozhodčí: Filip Bollardt - Jan Sysel; vyloučení: 0:3 + Matěj Rapp OS; využití: 1:0; zásahy brankářů: Eduard Vladař ? - Filip Beran -4; po třetinách: 0:1, 1:1, 3:2, 0:0
Komentář domácích Hlinák Jan (Trenér): Vyrovnané utkání plné osobních soubojů. Škoda nevyužité šance v závěru utkání, ale jsem rád, že jsme si dokázali poradit v nájezdech. Děkujeme soupeři za utkání.
Komentář hostů Polomis Jan (Asistent trenéra): Druhé utkání bohužel podobný scénář. Dvě třetiny hledáme způsob jak vstřelit branku. Těsné vedení ovšem soupeř vždy dokázal dorovnat. Vynikající brankář domácích nám dělal velké problémy. Soupeři jsme dovolili až příliš protiútoků a ty on nakonec dokázal potrestat. Třetí třetina po zvláští sekvenci vyloučení na naší straně pomohla soupeři odskočit do vedení. Následně jsme dokázali fantasticky dorovant v oslabení. Dnešní zápas bohužel není za tři body a to je hlavní problém. Zítra musíme na 100% Létající velbloudi.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA hráč #23 Vítek Vyčíchlo , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 hráč #20 Antonín Šubrt a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA hráč #10 Michal Fuchs , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 hráč #38 Matěj Dvořák a vstřelil rozhodující gól (5:4).
70:00 Zahájena trestná střílení
70:00 Ukončení prodloužení
64:49 Z prodloužení měli více domácí, ale bohužel gól nepadl a uvidíme nájezdy.
62:46 Vladař teď fantasticky vychytal šanci hostů.
62:00 Přesilovka zůstala nevyužita a minutu se hrálo 4 na 4. Teď přerušení kvůli zranění hostujícího hráče.
60:40 Černý měl dobrou příležitost, bohužel do brankáře.
59:59 Uvidíme prodloužení.
59:50 Šance byla, ale domácí si zbytečně na středu dávali přednost a nakonec nevystřelil ani jeden.
59:15 Vyloučen hráč #10 Michal Fuchs družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:15 Wizards byla dopřána ještě jedna přesilová hra. Tak uvidíme, jak si s tím kluci poradí.
59:05 Timeout Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA
58:45 Teď jsou v laufu spíše hosté. Vyrovnávací branka je zjevně nabudila a Wizards jsou teď v obranné pozici.
57:23 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 4:4
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #23 Vítek Vyčíchlo, asistoval #10 Michal Fuchs (4:4)
57:23 Wizards si vedení moc dlouho neužili. Ztráta na středu znamená brejk hostů a vyrovnání na 4:4.
56:59 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #20 Antonín Šubrt, asistoval #81 Filip Černý (4:3)
56:59 Šubrt ze středu do šibenice a domácí se dostávají do vedení 4:3.
55:47 Vyloučen hráč #17 Matěj Rapp družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA - osobní trest
55:47 Vyloučen hráč #17 Matěj Rapp družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za nesportovní chování
55:47 Za údajné "štípání" do hýždí domácího hráče si jde Rapp sednout na 2+10. S výrokem nesouhlasí, nicméně domácí mají možnost přesilovky 5 na 3.
55:27 Vyloučen hráč #24 Adam Baxa družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:27 A máme tu první vyloučení. Wizards si vyzkouší přesilovku.
55:10 Šance na obou stranách, brankáři zatím drží.
53:10 Vladař helmou zlikvidoval střelu při přečíslení 2 na 0.
52:46 Krátké přerušení kvůli popadaným mantinelům.
51:30 Docela dlouho se teď nic moc zajímavého nedělo.
49:05 Havelka jen o kousek netrefil branku hostů.
48:04 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #88 Matěj Bednář bez asistence (3:3)
48:04 Reakce domácích na sebe nenechává dlouho čekat. Bednář si vybojoval balonek a poté z výběhu vyrovnává na 3:3.
46:51 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 2:3
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #23 Vítek Vyčíchlo, asistoval #26 Jan Šik (2:3)
46:51 Nepokrytý výběh do středu znamená třetí gól pro hosty.
46:02 Vladař předvedl další důležitý zákrok.
44:05 Je vidět, že vyrovnávací branka domácí hráče nabudila, jelikož teď sypou střely jednu za druhou.
42:17 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #20 Antonín Šubrt, asistoval #88 Matěj Bednář (2:2)
42:17 Šubrt si s Bednářem teď vyměnil 2x balonek a poté ze středu vymetl pravou šibenici. Nádhera a máme srovnáno!
40:26 Plzeň začala třetinu slušnou postupnou rozehrávkou, která vyústila ve střelu ze středu, která naštěstí pro domácí minula branku.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny pro hosty.
39:59 Posledních 30 vteřin druhé třetiny lehce divočejších, ale nic z toho.
38:00 Paťo předvedl fatálek na posledním a Vladař skoro nestihl zakleknout do brány. O chvíli později však Paťo vyslal pěknou střelu, která brankáři hostů dělala značné problémy. Obě šance skončily bez gólu.
35:57 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 1:2
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #12 David Janovský, asistoval #25 Richard Nový (1:2)
35:57 Janovský po přihrávce Nového teď od pravého mantinelu uklízí balon na zadní tyč a svůj gól oslavil možná až zbytečně provokativním gestem.
33:52 Wizards teď zasypali kasu hostů několika střelami a brankář hostů může být rád, že neinkasoval.
31:50 Vachata opět dobře sebral balonek a vyslal Holého do úniku. Ten vymíchal obránce, ale střelu poslal po zemi přímo do brankáře. O pár vteřin později Vladař hodil až dopředu na Bednáře, který o kousek minul branku.
31:19 Obránce Plzně vymíchal útok domácích a prověřil Vladaře střelou do oblasti šibenice. Vladař vystavil stopku.
28:30 Paťo Vachata dobře brání prostor před Vladařem a dokazuje to dalším zkušeným blokem.
27:32 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert bez asistence (1:1)
27:32 A je to tu!! Göpfert po samostatném úniku z pravé strany trefuje přes blok na zadní a vyrovnává na 1:1.
27:00 Smitka teď z půlky poslal svíci až nad žebřiny.
26:20 Vachata dobře odebral soupeři balonek před vlastní bránou.
25:26 Černý se vymotal hezky z rohu a vystřelil na bránu, pro brankáře to však problém nebyl.
23:00 Wizards opět zahrozili a opět bohužel bez branky.
22:30 Teď se nic moc neděje..
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro hosty.
19:50 Rozhodčí teď nepochopitelně neponechali výhodu a zabránili tak Bednářovi v samostatném úniku...
18:00 Dvě minuty do konce první třetiny a Wizards mají stále více ze hry. Chybí tomu už jen gól.
15:40 Vladař teď předvedl krásný zákrok.
15:00 Wizards se pomalu probouzí a poslední 3 minuty tráví většinu času na soupeřově půlce.
12:10 Göpfert teď zkušeně obral obránce o balonek u mantinelu na půlce a v samostatném úniku po mantinelu zkusil vystřelit. Jeho pokus však zastavila tyč. Vzápětí na druhé straně Vladaře zachránila od druhé inkasované branky pravá spojnice.
11:17 Konečně větší šance Wizards. Branku sice nepřinesla, ale byla fakt pěkná.
08:53 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 0:1
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #10 Michal Fuchs, asistoval #26 Jan Šik (0:1)
08:53 Nejdříve přišla střela na Vladaře, kterou s přehledem zlikvidoval, ovšem o pár vteřin později přišla pěkná nahrávka z mantinelu na střed, kde se už hostující hráč nemýlil a poslal balonek do levé šibenice.
08:00 Paťo Vachata chtěl otestovat pozornost hostujícího brankáře, netrefil však bránu.
07:30 Hra je stále nahoru dolu, žádná výraznější šance nyní nepřišla.
06:20 Plzeň teď předvedla krásnou kombinaci, která jen těsně neskončila ve Vladařově svatyni.
05:47 Sedliský teď předvedl výborný návrat a zabránil včas střele soupeře.
04:52 Sedliský dobře vyvezl a posunul na Havelku, který však balon vzápětí ztratil.
03:03 Wizards už poprvé zahrozili, bohužel mimo bránu. V zápětí hosté měli dvě dobré střely, které však Vladaře nijak nepřekvapily.
02:35 Hra je zatím nahoru dolů, více ze hry mají ale domácí.
00:30 Hosté už se dostali do první šance, která ale skončila na bloku domácího hráče.
00:01 Úvodní buly pro domácí.
00:00 Dobrý den, dámy a pánové. U rozhlasových mikrofonů vás vítá Daniel Kronďák a David Bouda. Čeká nás další utkání našich mladých nadějných hvězd, které se utkají se soupeřem z pivního města Plzně. Oba týmy se již plně připravují na zápas. V dresu domácích se můžete těšit na taková jména jako je Patrik Vachata, Vojtěch Göpfert, Filip Černý či například mladá naděje Marek Sedliský. To však je jen malá ochutnávka toho, na co se můžete těšit, a proto se pohodlně usaďte a sledujte toto dnešní utkání.