• 59 58:04
    9:5
    (Trojáček)

FBC DOŠWICH MILEVSKO - Florbal Chomutov 9:5
branky: 2. Petr Heřmánek, 10. Jakub Trojáček, 13. Jakub Trojáček, 15. Daniel Dolejš, 23. Jakub Trojáček, 36. Daniel Dolejš, 53. Jakub Trojáček, 54. Adam Dvořák, 59. Daniel Dolejš - 27. Matěj Dolejší, 28. Jan Ibl, 28. Adam Martin, 41. Adam Martin, 51. Matěj Dolejší; rozhodčí: Jan Korábek - Jan Lukáč; vyloučení: 5:3; využití: 2:1; diváků: 72; zásahy brankářů: Matěj Habart 24 - Štěpán Lísa 3, Jan Leština 11; po třetinách: 4:0, 2:3, 3:2
60:00 Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér): Klobouk dolu před naší družinou, perfektní nástup do zápasu, kdy jsme plnili přesné pokyny kromě pěti minut ve druhé třetině, se nám to dařilo dál. Velmi kvalitní soupeř nás chvilkama zatlačil a využil své příležitosti. My jsme se však nevzdali a zápas dovedli zaslouženě do vítězného konce. Toho si vážím nejvíc a za to klukům děkuji. Děkuji soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu domu.
60:00 Komentář hostů Sýkora Libor (Asistent trenéra): Klasický zápas v Milevsku se vším všudy. Bohužel jsme podlehli tíze okamžiku a tomu, co by pro nás znamenali 3 body z tohoto utkání.  nDěkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 6:12
58:22 Milevsko se teď se jasně prosadilo a opět vystřelilo skore.
58:04 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 9:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #17 Jakub Trojáček (9:5)
57:09 Vyloučen hráč #7 Martin Pretl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:44 Milevsko se snaží dostat za golmana hostů. Ten se dobře drží a střely blokuje jak to jen jde.
53:38 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 8:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák bez asistence (8:5)
52:40 Tvrdé střely, tvrdé rány. Míčky létají všemi směry. A Došwich se vzdálil od hostů.
52:08 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #17 Jakub Trojáček bez asistence (7:5)
50:15 GÓL Florbal Chomutov! 6:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Matěj Dolejší, asistoval #24 Mikuláš Novotný (6:5)
47:36 Trestné minuty na tomto zápasu se načítají opravdu rychle. Malý rozdíl stavu zápasu není tak velký, aby se nedal změnit.
47:35 Vyloučen hráč #10 Lubomír Silvestr družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:04 Vyloučen hráč #32 Tomáš Podubecký družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:57 Hosté sice pomalu ale jistě dohání soupeře, domácí ale dále pokračují v defenzivní hře.
40:23 GÓL Florbal Chomutov! 6:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #32 Tomáš Podubecký (6:4)
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
39:24 Vyloučen hráč #6 Filip Prokop družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře
35:27 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #93 Vojtěch Kodad (6:3)
33:36 Velká touha po změně skore přinesla i osobní souboje a hru na těla. Nyní už je hra klidnější a týmy hrají rozvážně.
27:33 Hosté rychle mění stav hry. Pár rychlých kroků a dotahují náskok domácích.
27:32 GÓL Florbal Chomutov! 5:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin bez asistence (5:3)
27:04 GÓL Florbal Chomutov! 5:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #91 Matěj Dolejší (5:2)
26:16 GÓL Florbal Chomutov! 5:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Matěj Dolejší, asistoval #34 Jan Ibl (5:1)
22:52 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:0
21:12 Hosté mohli poprvé zakončit v brance domácích. Jejich střela ale pouze zanechala zvuk od tyčky.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #71 Jan Leština družstva Florbal Chomutov
20:00 Střely v 1. části: 7:10
18:25 Vyloučen hráč #68 Jan Sedlák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:42 Vyloučen hráč #97 Eduard Chalupa družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hra na zemi
14:15 Domácí dále prolamují blokádu Chomutova a opravdu velkým způsobem navýšili svůj náskok.
14:14 Timeout Florbal Chomutov
14:14 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš bez asistence (4:0)
12:14 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #17 Jakub Trojáček, asistoval #97 Eduard Chalupa (3:0)
09:20 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:0
01:57 Došwich využil přesilovky a vstřelil první gol tohoto utkání.
01:56 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #38 Petr Heřmánek, asistoval #32 Adam Dvořák (1:0)
00:42 Vyloučen hráč #34 Jan Ibl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání
00:01 A máme tu začátek zápasu a úvodni buly pro tým domácích.