• 58 57:23
    13:1
    ()

1. SC TEMPISH Vítkovice - Torpedo Havířov 13:1
branky: 23. Lukáš Fukala, 24. Matěj Šmerda, 27. Jakub Vít, 30. David Slončík, 31. Lukáš Fukala, 31. Vít Lestyan, 43. Lukáš Fukala, 47. Kryštof Vašňovský, 49. David Slončík, 50. Ondřej Balner, 52. Jan Blecha, 56. Ondřej Adamec, 58. Lukáš Fukala - 19. Matěj Pezda; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Jan Galuszka; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Filip Karas 9 - Vojtěch Vilím 27; po třetinách: 0:1, 6:0, 7:0
60:00 Komentář domácích Brus Pavel (Trenér): Dnes jsme měli pomalejší rozjezd. Pomalu se však rozehráváme jak v útoku, tak v obraně. K ideálu to má však hodně daleko. Hodně nepřesností, máme na víc.
60:00 Komentář hostů Kohút Rostislav (Trenér): Dnes nam vyšel vstup do utkání, dokázali jsme soupeři celou třetinu vzdorovat. Soupeř hrál na domácí půdě rozhodnmě kvalitněji a koncentrovaněji, než u nás. Druhá třetina z naší strany špatná z důvodu výpadku koncentrace, zapomněli jsme na to proč jsme byli v úvodu úspěšní, ale i soupeř hru zkvalitnil. Pro nás je pak těžké hru otevřit, ale aspoň jsme si to vyzkoušeli. Škoda, že jsme nebyli nastavení v hlavě stejně jako v Havířově. Zápas by nám dál mnohem více. Nicméně v dvojutkání bylo spousta dobrých situací, na které můžeme navázat. Děkuji svým hráčům za dosavadní progress a soupeři gratuluji k výhře.
60:00 Střely ve 3. části: 16:3
57:23 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 13:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala bez asistence (13:1)
57:23 Fukala doráží Babíkovu vyraženou střelu.
56:20 Tichý míjí šanci.
55:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 12:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #23 Ondřej Adamec, asistoval #61 Tomáš Rucki (12:1)
52:45 Domácí zvládli oslabení ubránit a nyní už hrají opět v pěti.
51:39 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 11:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #37 Jan Blecha, asistoval #99 Filip Karas (11:1)
50:45 Vyloučen hráč #32 Jakub Vít družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře
50:45 Po zákroku Vašňovského končí Mrowiec za mantinely a hosté si zahrají další přesilovku.
50:00 Dnešní utkání sleduje 82 diváků.
49:36 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 10:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Ondřej Balner, asistoval #13 Filip Szemla (10:1)
48:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #81 Ondřej Balner (9:1)
46:05 Timeout Torpedo Havířov
46:05 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Kryštof Vašňovský, asistoval #14 Lukáš Fukala (8:1)
42:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #66 David Slončík (7:1)
40:29 Vyloučen hráč #19 Matěj Pezda družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
40:29 Po tvrdém zákroku Pezdy zůstává Vít na zemi, vypadá to na zranění kolene.
40:01 Vítkovice ani napotřetí u buly nezklamaly.
40:00 Střely ve 2. části: 12:3
39:59 Vítkovický break byl přerušen sirénou.
39:41 Vyloučen hráč #66 David Slončík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
39:00 Hosté se dostali do dvou protiútoků, ale oba byly zablokovány.
38:20 Sitora do bloku.
35:50 Vítkovice teď měly několik šancí, žádná ale neprošla do brány.
33:53 Vilím vyráží střelu Vizváryho.
30:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #75 Vít Lestyan, asistoval #31 Kryštof Vašňovský (6:1)
30:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #91 Nikolas Vizváry (5:1)
29:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #13 Filip Szemla (4:1)
28:32 Karas vyráží Ryškovu tvrdou střelu.
26:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Jakub Vít bez asistence (3:1)
23:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Matěj Šmerda bez asistence (2:1)
22:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
20:01 Buly opět pro Vítkovice.
20:00 Střely v 1. části: 12:4
19:47 Vít to zkouší, ale pouze do Vilíma.
18:57 GÓL Torpedo Havířov! 0:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda, asistoval #52 Jakub Čajánek (0:1)
17:01 Slončík namazal Balnerovi před práznou, ale Vilím stihl zakročit, skóre se tak stále nemění.
16:20 Sitora pouze do bloku.
14:14 Skvělá Juřicova šance z protiútoku, nicméně Karas do své brány nic nepouští.
13:33 Balner se toho nebojí a výborně pressuje.
11:53 Vizváry míjí bránu.
09:40 Balner to zkusil zpoza brány, ale Vilím byl u tyče připraven.
07:35 Skóre prozatím zůstává neměnné a hosté již hrají opět v plném počtu.
05:35 Vyloučen hráč #65 Matyáš Zbránek družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
05:02 Gabriel faulován a máme tady odložené vyloučení.
02:40 Hra se zatím odehrává především na obranné polovině hostů.
00:01 Úvodní buly pro Vítkovice.