3:4
    Tobiáš HUDE
    (Mazáč)

FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 - Bulldogs Brno 3:4
branky: 19. Matěj Tkadlec, 29. Matyáš Gryc, 32. Michal Malec - 6. Richard Kalousek, 15. Tadeáš Svozil, 26. Jan Morávek, 58. Tobiáš Hude; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 132; zásahy brankářů: Ondřej Málek 10 - Martin Koudelka 14; po třetinách: 1:2, 2:1, 0:1
60:00 Komentář hostů Kyzlink David (Trenér): Předně děkuji všem hráčům za celý víkend a všem rodičům a divákům za podporu během obou víkendových zápasů, moc si toho vážíme. Dnešní utkání opět vyrovnané. Škoda vedení o dvě branky, kdy pak šla koncentrace trochu dolů. Ve třetí třetině vyčkávaná z obou stran na chybu toho druhého, utkání rozhodla j.edna chyba.Ještě jednou děkuji hráčům za celý víkend.
60:00 Komentář domácích Fiala Marek (Trenér): Pasivní vstup do utkání a po zásluze prohraná první třetina. Od druhé třetiny jsme zápas chytili a zaslouženě dorovnali. 3. třetina byla jen taktická bitva, kterou očekávaně rozhodl jeden gól, který bohužel zaplul do naší sítě. Zápas byl fyzicky hodně náročný a kluci zaslouží pochvalu za další odmakaný zápas. Po 4 zápasech máme skupinu dobře rozehranou a příští týden si půjdeme pro dvě výhry. Soupeři díky za derbíčko a divákům za fajn kulisu.
60:00 Střely ve 3. části: 6:2
59:30 Krásná střela Malce, ale stav zůstává beze změny.
57:40 Domácí v šesti.
57:34 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
57:34 GÓL Bulldogs Brno! 3:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #39 Tobiáš Hude, asistoval #94 Daniel Mazáč (3:4)
57:34 Životní gól Hudeho.
52:38 Další dobrá šance domácích.
44:53 V dobré šanci se ocitl Horák.
42:03 Neproměněná šance domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 7:6
36:50 Skvěle sehraná druhá lajna domácích.
34:30 Střela Milichovského a následně dobrý zákrok hostujícího brankáře.
33:09 Velká šance domácích.
31:31 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 3:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec bez asistence (3:3)
31:31 Fanoušci hostujícího týmu ženou své hráče vpřed.
28:30 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 2:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #17 Matyáš Gryc, asistoval #80 Jaromír Hala (2:3)
26:35 Dobrá střela domácích.
25:26 GÓL Bulldogs Brno! 1:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #69 Jan Morávek, asistoval #94 Daniel Mazáč (1:3)
24:12 Další dobrý zákrok domácího brankáře.
20:00 Střely v 1. části: 4:6
18:55 Gryc střílí mimo.
18:19 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #79 Matěj Tkadlec, asistoval #8 Patrik Neterder (1:2)
18:09 Nádherná akce druhé lajny domácích.
14:07 GÓL Bulldogs Brno! 0:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #60 Tadeáš Svozil, asistoval #69 Jan Morávek (0:2)
12:46 Další dobrý zákrok domácího brankáře po dobré střele hostujícího Svatoňe.
09:29 Dobrou střelu Klusoně chytá hostující brankář.
08:34 Skvělý zákrok domácího brankáře.
05:51 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #75 Richard Kalousek, asistoval #91 Jakub Továrek (0:1)
05:40 Bulldoci mají tlak na bránu.
03:51 Vyloučen hráč #31 Michal Malec družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za bránění ve hře