• 60 59:52
    13:2
    (Bureš)

PSN Tatran Střešovice - FBC DOŠWICH MILEVSKO 13:2
branky: 9. Lukáš Mühlfait, 10. Matěj Hejzlar, 15. Adam Karel, 22. Adam Bureš, 23. Jakub Klápa, 30. Matěj Čelakovský, 36. Adam Bureš, 41. Tomáš Macháček, 43. Jakub Klápa, 53. Marek Hozman, 54. Lukáš Mühlfait, 58. Marek Hozman, 60. Matěj Čelakovský - 12. Daniel Dolejš, 44. Patrik Novotný; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Viktor Dvořák 6 - Matěj Habart 25, Jan Ivan Kittner 3; po třetinách: 3:1, 4:0, 6:1
60:00 Komentář domácích Šindelář Milan (Trenér): Dnes konečně projev hry, který si představujeme. Kontrola zápasu od začátku do konce a k tomu hodně vstřelených gólů. Děkuji týmu za předvedenou hru, divákům za podporu a soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Dolejš Lukáš (Trenér): Dneska vyhrál jasně lepší soupeř a já mu k tomu blahopřeji. Našim klukům děkuji za velmi statečný výkon a těším se na příští víkend. Díky.
60:00 Střely ve 3. části: 15:4
59:52 GÓL PSN Tatran Střešovice! 13:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #8 Adam Bureš (13:2)
59:51 Čelakovský se těsně před koncem trefuje pod břevno a o vítězi dnešního utkání je už rozhodnuto.
59:45 Oba týmy se teď o míček přetahují ve středním pásmu.
58:17 Kittner si připisuje veledůležitou sérii zákroků.
57:27 GÓL PSN Tatran Střešovice! 12:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #92 Matěj Čelakovský (12:2)
57:26 Úplně si nemyslím, že takhle to bylo plánované. Nicméně souhra Hozmana a Čelakovského byla k pokoukání.
56:46 Čelakovského přihrávka k zadní tyči na Hozmana, ten promachuje.
56:24 Vyloučen hráč #6 Filip Prokop družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:46 GÓL PSN Tatran Střešovice! 11:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #16 Lukáš Mühlfait, asistoval #92 Matěj Čelakovský (11:2)
52:43 GÓL PSN Tatran Střešovice! 10:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #25 Tomáš Macháček (10:2)
52:43 Střídání brankáře. Nový brankář #45 Jan Ivan Kittner družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO
52:42 První střela od Macháčka nekončí v brance, nicméně Hozman je z dorážky úspěšný.
52:00 Bureš si chtěl pokoupat Habarta, nicméně míček nechal za sebou a gól z téhle situace už nevznikne.
50:20 Vyloučen hráč #10 Matěj Hejzlar družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
49:59 Dvořák přidává trochu drama do hry - vyráží nohou míček skoro až sobě do branky.
48:33 Hozman versus Prokop. Hozman se vykašlal na kličku a střílí. Bohužel tentokrát se netrefuje.
46:30 Mistr ve vedení míčku jednou rukou - Péc - úřaduje a i v oslabení si protihráče namazal.
45:13 Vyloučen hráč #27 Matěj Kučera družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
43:54 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 9:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #32 Adam Dvořák (9:2)
43:53 Hezká souhra hostů. Dvořák přesně na Novotného a ten z první do branky.
42:00 GÓL PSN Tatran Střešovice! 9:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #36 Jakub Klápa, asistoval #10 Matěj Hejzlar (9:1)
41:59 Klápa se ze vzduchu trefuje a posíá míček Habartovi do branky.
40:21 GÓL PSN Tatran Střešovice! 8:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #25 Tomáš Macháček, asistoval #27 Matěj Kučera (8:1)
40:20 Macháčkova střela sice nekončí přímo v brance, ale se stěštím se odráží od Habarrta zpět do branky.
40:01 První buly poslední třetiny vyhrávají hosté. Ovšem Panuška ihned získává míček a tlačí se do střely.
40:00 Střely ve 2. části: 19:1
38:25 Karel posílá slušnou přihrávku na Klápu, ten téměř trestuhodně přestřeluje.
38:02 Klápa trefuje tyčku.
37:36 Domácí si míček točí kolem bránící čtyřky, nicméně zatím jsme tu měli pouze jednu střelu.
36:18 Vyloučen hráč #7 Patrik Novotný družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:35 GÓL PSN Tatran Střešovice! 7:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #16 Lukáš Mühlfait (7:1)
35:34 Mühlfait na střed na volného Bureše, který pálí. Míček sice tečuje rameno Habarta, ale i tak končí v síti.
33:03 Hejzlar si poradil s tvrdým soubojem v rohu a domácí jdou do rychlého protiútoku.
32:01 Bureš zkouší backhandem proťuknou míček do branky. Netrefuje.
31:33 Panuška tohle střídání zvládl dva kotouly. To je opravdu uctihodný výkon.
29:23 GÓL PSN Tatran Střešovice! 6:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #20 Adam Karel (6:1)
29:22 Čelakovský za půlkou natahuje a tentokrát jeho bomba prošla až do branky.
28:39 Bureš vypichuje míček a přihrává jej na volného Čelakovského. Ten se trefuje do Habarta.
24:05 Mühlfait od branky hostů na Bureše, který trefuje břevno.
22:28 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #36 Jakub Klápa, asistoval #4 David Kryl (5:1)
22:27 Kryl od mantinelu na Klápu, který z první proměňuje.
21:40 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:1
21:39 Bureš na střed na Mühlfaita. Míček se odráží a Bureš jej doťuková do branky.
20:57 Standardka domácích v rohu. Čelakovský z výběhu těsně netrefuje branku.
20:56 První minuta pod kontrolou domácích. Hejzlar se pokouší prosadit z dorážky.
20:01 Buly pro Milevsko.
20:00 Střely v 1. části: 7:3
19:55 Klement v posledních sekundách ustál tělíčko Heřmánka a Trojáčka.
18:30 Domácí na míčku. Tempo hry se trochu zpomalilo.
17:10 Péc blokuje střelu Chalupy a jde do brejku, na půlce zabržďuje a střílí.
14:51 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #20 Adam Karel, asistoval #16 Lukáš Mühlfait (3:1)
14:50 Karel se z první od levého mantinelu prosazuje na bližší tyč.
14:09 Standardka Milevska. Dolejš jde do výběhu a i přes dvě bránící florbalky střílí.
12:58 Kučera od mantinelu na Hozmana, ten z první bombí přímo do Habarta.
12:19 Kryl zpoza branky na Klápu ve velkém brankovišti. Míček mu bohužel uskakuje.
11:34 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #6 Filip Prokop (2:1)
11:33 Prokop z obrany vykopává na Dolejše a ten si už sám poradil s Dvořákem.
09:49 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Matěj Hejzlar, asistoval #36 Jakub Klápa (2:0)
09:49 Tak Hejzlar k tomuto gólu přišel jak slepý k houslím. Klement míček vybojoval v rohu, nahrává na Klápu, který zakončuje. Míček odskakuje a Hejzlar do nej lehce ťuká a míček skáče až do branky.
08:30 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:0
08:29 Čelakovský z rohu na Mühlfaita, který z velkého brankoviště bez problému proměňuje.
07:40 Domácí teď chvíli tahají za delší konec a hru kontrolují. Hozman střílí - Habart nohou tečuje.
06:20 Prokop posílá dlouhý pass na Háka, bohužel ten míček nestíhá doběhnout. Škoda, tohle mohla být super šance pro hosty.
03:54 Sedlákovu střelu blokuje Péc.
03:30 Dolejš zkouší střelu z půlky.
03:00 Vyloučen hráč #16 Lukáš Mühlfait družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
01:20 Čelakovský těsně za půlkou natahou a posílá bombu na Habarta. Ten packou vyráží.
00:01 Úvodní buly pro Milevsko. Nicméně Macháček ihned vráží vpřed a už, už se mu daří dostat míček do branky.
00:00 Zdravíme všechny, kteří nedorazili sem do Stodoly. Domácí dnes čeká odveta z minulého týdne, kdy Milevsko vyhrálo poměrem 7:3.