11:1
    Lukáš VOTOČEK
    ()

Florbal Chomutov - Horní Počernice Orka 12:1
branky: 3. Václav Kordulík, 10. Tobiáš Fojtík, 21. Jan Fator, 33. Adam Fišer, 35. Tobiáš Fojtík, 37. Matěj Dolejší, 48. Vít Sobek, 49. Václav Kordulík, 53. Adam Fišer, 54. Tomáš Podubecký, 58. Tobiáš Fojtík, 59. Filip Žižka - 59. Lukáš Votoček; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 3 + Martin Pretl 4:1; využití: 1:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Matěj Somol 17 - Petr Šotola 15, Adam Woller 17; po třetinách: 2:0, 4:0, 6:1
60:00 Komentář domácích Sýkora Libor (Asistent trenéra): Očekávaný vývoj utkání, ve kterém jsme naší nedisciplinovastí dovolili soupeři zbytečně mnoho. Doufám, že se z toho do budoucna poučíme. Díky soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Dragounová Zuzana (Trenér): Děkujeme soupeřům za utkání, s výbornou atmosférou, kterou na konci nám bohužel došli síly, nicméně výborná zkušenost pro naše hráče, děkuju.
60:00 Střely ve 3. části: 20:7
58:37 GÓL Florbal Chomutov! 12:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #72 Filip Žižka, asistoval #29 Vít Sobek (12:1)
58:04 GÓL Horní Počernice Orka! 11:1
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #67 Lukáš Votoček bez asistence (11:1)
57:19 GÓL Florbal Chomutov! 11:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Tobiáš Fojtík, asistoval #24 Mikuláš Novotný (11:0)
54:54 Kordulík se probojoval k míčku a rovnou se stahuje do obrany, aby si šel vystřídat.
53:31 GÓL Florbal Chomutov! 10:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #32 Tomáš Podubecký, asistoval #14 Tobiáš Fojtík (10:0)
52:02 Po samostatné akci Adama Fišera, který běžel přes půli hřiště sám na brankáře si Chomutov připdává devátou branku.
52:01 GÓL Florbal Chomutov! 9:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #25 Adam Fišer bez asistence (9:0)
51:26 Standardka hostujícího týmu nevyšla, jak měli v plánu a míček hned získává Sobek.
49:37 Orka v útoku na míčku a Chomutov se brání před jejich střelami.
48:41 Vyloučen hráč #24 Mikuláš Novotný družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
48:20 Dvě rychle proměnné domácího týmu, po kterýh si Orka brala oddychový čas.
48:16 Timeout Horní Počernice Orka
48:16 GÓL Florbal Chomutov! 8:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Václav Kordulík bez asistence (8:0)
47:41 GÓL Florbal Chomutov! 7:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #29 Vít Sobek, asistoval #91 Matěj Dolejší (7:0)
46:42 Mikuláš Novotný málem Chomutovu nadělil další vstřelenou branku, ale tentokrát to nevyšlo..
45:15 Opravdu účinný zákrok hostujícího Wollera, který levou rukou vyráží míček mimo brankové pásmo.
44:55 Chomutov kombinuje přihrávky přes střed a roztahuje si hostující.
43:45 Fišer v souboji získává míček, ale nebylo to čisté a Orka ho dostává nazpět.
43:15 Dolejší dohrává do zad a rozhodčí mu to píská.
42:49 Podubecký přihrává na Ibla a hned si běží do útoku pro přihrávku.
42:18 Výhoda pro Orku, která má standardku ze středu hřiště.
41:50 Chomutov prostřídal a zakládá rychlý útok.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál opět tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 11:7
39:01 Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:34 Orka získala šanci na útok a hned ji bez váhání využívá.
37:37 Holovej pokouší proměnit střelu, ale hostující obránci mu v tom brání.
36:35 Opravdu velmi rychlá třetina, ve které se Chomutovu v útoku jednoznačně daří.
36:10 GÓL Florbal Chomutov! 6:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Matěj Dolejší, asistoval #24 Mikuláš Novotný (6:0)
34:33 GÓL Florbal Chomutov! 5:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Tobiáš Fojtík, asistoval #19 Jan Holovej (5:0)
33:51 Došlo ke zranění hostujícího brankáře a v bráně ho zastoupí jeho nástupník Adam Woller.
33:50 Střídání brankáře. Nový brankář #34 Adam Woller družstva Horní Počernice Orka
33:07 Stačilo ukončit hru v oslabení a Chomutov se intenzivně vrhá do útoku a hned navyšuje.
32:15 GÓL Florbal Chomutov! 4:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #25 Adam Fišer, asistoval #90 Kryštof Josef Kalijanko (4:0)
31:28 Jak už je vidno tak Orka ani této exkluzivní šance nezvládla využít svých přesilových her a Chomutov už jim vrací protiútok.
31:08 Poslední sekundy do ukončení přesilové hry Orky.
29:56 Chomutov se stále drží v ofenzivní obraně, ale Orka Chomutovu sází střelu za střelou.
29:28 Velmi nadějná přesilová hra pro hostující Orku, která teď hraje 5 na 3.
28:45 Vyloučen hráč #9 Jáchym Chalupný družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání
27:15 Orka si teď zahraje dlouhou přesilovou hru.
27:14 Vyloučen hráč #7 Martin Pretl družstva Florbal Chomutov na 2+2 minuty za nedovolené vrážení
26:30 Žižka přišel o míček, ale rapidně rychle se vrhal po hráči, aby ho získal zpět.
25:51 Od ukončení přesilové hry se Orka nezvládá dostat k míčku a Chomutov toho aktivně využívá.
24:27 Orka nevyužila své přesilové hry a Chomutov je zpátky ve hře.
23:55 Orka se dostává do útoku a zatahuje Chomutov do obranného pásma.
23:22 Přesilovou hru si zahraje i Orka, ale v útoku v oslabení hraje Chomutov.
22:15 Vyloučen hráč #7 Martin Pretl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
20:52 Orka přišla příliš pozdě na hřiště a Chomutov v rámci přesilové hry zvládá navýšit na brankovém účtě.
20:51 GÓL Florbal Chomutov! 3:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #36 Jan Fator, asistoval #92 Tomáš Urban (3:0)
20:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích.
20:00 Vyloučen hráč #75 Marek Pavlovič družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za zdržování hry
20:00 Střely v 1. části: 13:4
19:24 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:46 Pretl zpracoval přihrávku v před brankovém prostoru, ale při střele mu míček odjel z čepele.
17:15 Chomutov se stáhnul do obrany, ale rychle zase pokračuje do útoku.
16:14 Chomutov faulován v útočícím rohu, nastává standardka.
14:22 Podubecký vytvořil vysoký nátlak na hráče s míčkem, který se ho poté zbavil.
12:27 Nadějný útok Macka málem snížil brankové skóre, ale Somol opět pohlídal.
10:05 Fišer se s míčkem přes dva útočníky probojovat nezvládl.
09:35 GÓL Florbal Chomutov! 2:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Tobiáš Fojtík, asistoval #98 Petr Kříž (2:0)
08:38 Urban Tomáš měl teď skvělou šanci vstřelit branku, ale míček zpracovat nezvládl.
07:32 Tehle útok už pro Orku vypadal nadějně, ale střelu zblokoval Dolejší, který zabránil brankové situaci.
07:02 Další střela pro Chomutov, Orka zůstává v obraně.
05:19 U hostující střídačky fauloval Kříž, Orka získává míček.
04:11 Tohle už byl perfektní zákrok domácího Somola, který helmou odhlavičkoval míček.
03:49 Domácí Fojtík se zpoza domácí brány dostává až na útočnou polovinu, kde už ho míčku zbavuje obránce Landa.
02:30 Brankové konto zápasu po přihrávce od Fišera otevírá Václav Kordulík.
02:29 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Václav Kordulík, asistoval #25 Adam Fišer (1:0)
01:27 Kříž zkouší na Sobka, který už otevírá útok Chomutova.
00:52 Martin Pretl ted v obraně na Kalijanka, který už zakládá útok.
00:24 Chomutov stále na míčku a v útoku ted Dolejší.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrává tým domácích.