15:1
    Matyáš BÁREK
    (Čech)

Wizards DDM SO Praha 10 - FBŠ Gorily Plzeň 15:1
branky: 8. Filip Černý, 11. Filip Černý, 20. Filip Černý, 22. Antonín Šubrt, 32. Tomáš Havelka, 32. Matěj Bednář, 34. Marek Sedliský, 37. Marek Sedliský, 39. Lukáš Hadač, 40. Matěj Bednář, 42. Antonín Šubrt, 49. Filip Černý, 52. Antonín Šubrt, 52. Lukáš Hadač, 56. Filip Černý - 60. Matyáš Bárek; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Eduard Vladař 13 - Filip Šrámek 19; po třetinách: 3:0, 7:0, 5:1
60:00 Komentář hostů Vybíral Miroslav (Trenér): Musíme dále pracovat na sobě, na hře a hrát po celou dobu utkání. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Hlinák Jan (Asistent trenéra): Zápas nám pomohl v tom procvičit si zakončení. To nás v první třetině trápilo a i přes velké množství šancí bylo ještě utkání otevřené. Od druhé třetiny už to bylo mnohem lepší a to se odrazilo na konečném skóre. Škoda inkasované branky z totální nedůslednosti, která kazí dojem z utkání. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 9:5
59:48 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 15:1
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #77 Matyáš Bárek, asistoval #75 Lukáš Čech (15:1)
59:48 Vladařovi nula utekla jen o kousek.
56:39 Göpfert se při pressu dopustil faulu.
55:02 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 15:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý bez asistence (15:0)
55:02 Černý si po úspěšném pressu připisuje pátou branku.
54:54 Wizards zkouší press.
53:30 Vladař stále drží nulu.
51:47 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 14:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #27 Lukáš Hadač, asistoval #30 Kryštof Pitoňák (14:0)
51:47 Hadač se prosazuje nepovedenou střelou po zemi.
51:31 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 13:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #20 Antonín Šubrt, asistoval #88 Matěj Bednář (13:0)
51:31 Šubrt se v situaci 2 na 1 nemýlil.
49:25 Timeout FBŠ Gorily Plzeň
49:25 Plzeň se bude ještě snažit vytěžit z utkání aspoň něco.
48:42 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 12:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #19 Tomáš Havelka (12:0)
45:00 Domácí vstoupili do třetiny ospale.
41:04 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 11:0
40:00 Střely ve 2. části: 11:5
39:34 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 10:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #88 Matěj Bednář, asistoval #22 Jáchym Holý (10:0)
39:34 Bednář měl už práci lehkou po průnikovce Holého.
38:01 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 9:0
38:01 Hadač zavěsil perfektní střelu na zadní.
36:55 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Marek Sedliský, asistoval #25 Marek Bauer (8:0)
36:55 Hosté tuto branku domácím doslova darovali domácím po velmi pomalém backcheckingu.
33:38 Černý se zatím podílel na 5 ze 7 gólů domácích, dneska mu to opravdu lepí.
33:13 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Marek Sedliský, asistoval #81 Filip Černý (7:0)
32:40 Lukáš Čech trefil pouze tyč.
31:57 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:0
31:57 Po nahrávce od Holého to měl Bednář už jednoduché.
31:25 Šubrt se z dobré šance neprosadil.
31:12 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #19 Tomáš Havelka, asistoval #81 Filip Černý (5:0)
30:00 Göpfert si připisuje první střídání.
28:23 Šrámek vychytal Bauera před brankou.
26:07 Havelka balonek ve vzduchu netrefil ideálně.
26:02 Dvořákova střela zblokována.
24:55 Wizards vstoupili do třetiny ospale.
24:55 Pitoňák si připisuje blok.
23:45 Vladař stále stoprocentní.
21:56 Göpfert z dorážky trefil pouze tyč.
21:35 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:0
21:00 Holý skvěle zastavil brejk hostů.
20:00 Střely v 1. části: 14:4
19:45 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:0
19:45 Hattrick v první třetině? Pro Černého žádný problém.
17:45 Šrámek vykryl Vachatův pokus.
16:32 Nához Smitky Hadač ztečoval jen těsně vedle branky.
15:41 Přesilovka se domácím vůbec nepovedla.
13:41 Vyloučen hráč #33 Tomáš Bolda družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
10:59 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:0
10:59 Černý proměnil tutovku po skvělé nahrávce Havelky.
10:05 Vladař chytá střelu bez problému.
07:18 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #27 Lukáš Hadač (1:0)
07:18 Černý se v úniku na gólmana nemýlil a otevřel skóre utkání.
06:38 Domácí nevyužili standardku z bezprostřední blízkosti.
06:30 Šubrtovi ve výběhu sjel balonek.
05:28 Šrámek skvěle vychytal Černého.
04:36 Wizards jsou zatím střelecky aktivnější.
04:09 Bednář nevyužil nahrávku od Pitoňáka.
01:41 Zeiner chyboval při rozehrávce.
00:41 Bednář nenašel skulinku u tyče.