• 60 59:59
    5:9
    (Svatoň)

Asper Šumperk - Bulldogs Brno 5:9
branky: 5. Matěj Ivo Pírek, 10. Tomáš Macák, 44. Matěj Ivo Pírek, 49. Jan Jarmar, 55. Vojtěch Vaníček - 7. Jan Morávek, 24. Daniel Mazáč, 25. Jan Morávek, 30. Jakub Továrek, 51. Daniel Mazáč, 51. Martin Svatoň, 55. Jakub Továrek, 60. Martin Svatoň, 60. Matyáš Bohuslav Vidaillac; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 3:1; využití: 1:3; diváků: 76; zásahy brankářů: Ondřej Žák 19 - Martin Koudelka 25; po třetinách: 2:1, 0:3, 3:5
60:00 Komentář domácích Mrázek Ondřej (Trenér): Já sem teda viděl ten zápas trochu jinak, ale souhlasím, že euforie rozhodovala v tom, kdo měl převahu ve hře. My bohužel děláme některé chyby, které na tuhle úroveň nepatří, a nedaří nám se z nich poučit. Škoda polevení v koncentraci ve druhé třetině. Díky soupeři a rozhodčím za zápas a našim divákům za podporu.
60:00 Komentář hostů Kyzlink David (Trenér): Dnes děkuji hráčům za výkon a tři body. Bylo klasické juniorské utkání kdy euforie lítala nahoru a dolů. Byly fáze hry kdy jsme domácí jasně přehrávali, ale vytěžili jsme z toho málo branek. Naopak soupeř využil každou naši chybu ke skórování.
60:00 Střely ve 3. části: 9:10
59:59 GÓL Bulldogs Brno! 5:9
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #10 Matyáš Bohuslav Vidaillac, asistoval #14 Radim Svatoň (5:9)
59:55 GÓL Bulldogs Brno! 5:8
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň bez asistence (5:8)
54:07 GÓL Asper Šumperk! 5:7
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #80 Vojtěch Vaníček, asistoval #44 Jan Jarmar (5:7)
54:00 GÓL Bulldogs Brno! 4:7
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #91 Jakub Továrek bez asistence (4:7)
52:16 Vyloučen hráč #5 Matěj Ivo Pírek družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
50:23 GÓL Bulldogs Brno! 4:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #17 Jakub Tesárek (4:6)
50:12 GÓL Bulldogs Brno! 4:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #94 Daniel Mazáč, asistoval #10 Matyáš Bohuslav Vidaillac (4:5)
48:36 GÓL Asper Šumperk! 4:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #44 Jan Jarmar, asistoval #38 Matyáš Valenta (4:4)
43:32 GÓL Asper Šumperk! 3:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #99 Matěj Šíma (3:4)
40:00 Střely ve 2. části: 11:10
29:00 GÓL Bulldogs Brno! 2:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #91 Jakub Továrek, asistoval #75 Richard Kalousek (2:4)
27:59 Vyloučen hráč #62 Filip Černohous družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:33 GÓL Bulldogs Brno! 2:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #69 Jan Morávek, asistoval #94 Daniel Mazáč (2:3)
23:01 GÓL Bulldogs Brno! 2:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #94 Daniel Mazáč, asistoval #61 Martin Svatoň (2:2)
20:00 Střely v 1. části: 10:8
09:37 GÓL Asper Šumperk! 2:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #21 Tomáš Macák, asistoval #99 Matěj Šíma (2:1)
06:45 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #69 Jan Morávek, asistoval #75 Richard Kalousek (1:1)
05:55 Vyloučen hráč #21 Tomáš Macák družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:56 GÓL Asper Šumperk! 1:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #44 Jan Jarmar (1:0)
04:15 Vyloučen hráč #10 Matyáš Bohuslav Vidaillac družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení