• 60 59:57
    2
    Vojtěch SPOUSTA

SOKOLI Pardubice - FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 4:6
branky: 9. Matěj Tlučhoř, 31. Ondřej Kubeš, 32. Tomáš Macháček, 42. Max Malátek - 5. Michal Malec, 6. Kryštof Milichovský, 11. Michal Malec, 13. Matěj Tkadlec, 37. Matěj Tkadlec, 57. Matěj Tkadlec; rozhodčí: Radek Hrdlička - Maximilián Mako; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Vojtěch Ujec 8 - Ondřej Málek 14; po třetinách: 1:4, 2:1, 1:1
60:00 Komentář domácích Krejčí Tomáš (Vedoucí): Dnes jsme si zápas prohráli v první třetině, kde jsme vyrobili neuvěřitelné chyby, které soupeř trestal. Od druhé třetiny zlepšený výkon, ale nakonec nedotažený. K bojovnost a nasazení, které nám nechybí a jsme za to rádi, musíme přidat větší kvalitu. Jdeme se připravit na další zápas.
60:00 Komentář hostů Paták Lukáš (Asistent trenéra): V průběhu celého zápasu jsme se trápili s vlastní nekvalitou na balonku. Momentů, kdy jsme hráli dobře rychle od hokejky bylo málo. I přesto si vážíme si výhry z venku a toho jak jsme mákli a odbránili třetí třetinu. Díky soupeři, divákům a rozhodčím za utkání, my jedeme domů, vyspíme se a zítra budeme lepší.
60:00 Střely ve 3. části: 8:5
59:59 Macháček míjí bránu a to je konec utkání. Hattrick si odváží z Pardubic 3 body
59:57 Vyloučen hráč #83 Vojtěch Spousta družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za sekání
56:20 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 4:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #79 Matěj Tkadlec, asistoval #64 Jiří Dorazil (4:6)
41:44 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #73 Max Malátek, asistoval #49 Matěj Tlučhoř (4:5)
41:24 Jeřáb se snažil natlačit před Málka, ten to však nohou porkyl
40:00 Střely ve 2. části: 4:2
39:42 Šimák zakončoval zajímavou standartní situaci, ale Málek byl připraven
37:57 Domácí blokují nebezpečnou střelu hostů
36:59 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 3:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #79 Matěj Tkadlec, asistoval #8 Patrik Neterder (3:5)
33:53 Hattrick trefuje pouze spojnici
31:18 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček, asistoval #25 Petr Kvasil (3:4)
31:18 Macháček se prosazuje z výběhu
30:23 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #6 Ondřej Kubeš, asistoval #68 Sebastian Ševeček (2:4)
30:23 Kubešova střela se nejprve odrazila nad Málka a pak zapadla za jeho záda
29:20 Malec se zkoušel vytočit před Ujcem, ale bylo tam moc hokejek
25:35 Kvasil zblokoval střelu hostů, ale ti brejk domácích stihli doběhnout a pokrýt
22:35 Kvasil zkoušel zakončit mezi nohy Málka
20:50 Hattrick čtyřmi rychlými přihrávkami přehrál Sokoli, ale zakončil pouze do spojnice
20:00 Střely v 1. části: 6:7
16:22 další brejk domácích doběhl a překazil hráč Hattricku
14:58 slibný brejk domácích přeazil Klusoň
12:36 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #79 Matěj Tkadlec, asistoval #22 Daniel Málek (1:4)
12:36 Domácím se nepovedla rozehra z rohu a Hattrick dává gól z brejku
11:47 Macháček se snažil míček usměrnit za Málka, ten si na něj ale počkal a předvedl dobrý zákrok
10:50 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #83 Vojtěch Spousta (1:3)
10:11 Hattrick nejprve střílí nad a následně předvedl skvělý zákrok Málek
10:01 Vyloučen hráč #8 Tomáš Macháček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
08:07 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #49 Matěj Tlučhoř, asistoval #57 Ondřej Machatý (1:2)
05:08 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 0:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #4 Kryštof Milichovský, asistoval #83 Vojtěch Spousta (0:2)
04:34 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 0:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #17 Matyáš Gryc (0:1)
03:45 Machatého střelu hosté zblokovali
02:00 Švadlenka přestřeluje bránu hostí