• 59 58:24
    2
    Marek SEDLÁČEK

FBC DOŠWICH MILEVSKO - Horní Počernice Orka 8:3
branky: 9. Daniel Dolejš, 13. Jan Sedlák, 18. Jakub Trojáček, 29. Patrik Novotný, 29. Jindřich Král, 42. Patrik Novotný, 53. Jakub Trojáček, 55. Patrik Novotný - 24. Šimon Mestek, 30. Šimon Mestek, 37. Matyáš Míka; rozhodčí: Jan Korábek - Patrik Reindl; vyloučení: 5:4; využití: 2:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Matěj Habart 14 - Adam Woller 20; po třetinách: 3:0, 2:3, 3:0
60:00 Komentář hostů Hejtík Filip (Vedoucí): Herně i výsledkově  zatím naše nejlepší utkání v kvalifikaci, škoda zbytečných chyb, mohlo to být dramatičtější. Díky soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér): První dvě třetiny se nám nedařilo naskočit do tempa.Přesto jsme kontrolovali vývoj zápasu. Ve třetí třetině se už povedlo hrát hru kterou jsme chtěli. Chtěli jsme tři body a ty máme takže splněno. Děkuji klukům za výkon.Soupeři také děkuji a přeji hezkou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 13:6
59:00 Pravě probíhá poslední minuta zápasu a domácí mají míček pod kontrolou
58:24 Vyloučen hráč #18 Marek Sedláček družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za sekání
57:36 Timeout Horní Počernice Orka
55:01 Domácí tým má přesilovou pod kontrolou,k tomu dokázali dát gol
54:25 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 8:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #95 Jindřich Král (8:3)
53:42 Vyloučen hráč #17 Jakub Trojáček družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:50 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #17 Jakub Trojáček, asistoval #38 Petr Heřmánek (7:3)
51:36 Dnešní utkání sleduje 49 diváků
49:05 Zápas se začal více přiostřovat
45:50 Hosté začali více střílet,ale domácí brankář Habart je vždy na svém místě
45:17 Vyloučen hráč #6 Filip Prokop družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:47 Domácí rychlým protiútokem zvyšují skore ve svůj prospěch
41:25 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #6 Filip Prokop (6:3)
40:43 Hosté začali třetí třetinu aktivně
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
39:23 Domácí v plném počtu
38:30 Domácí se uspěšně brání přesilové hře hostů
37:20 Vyloučen hráč #68 Jan Sedlák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
36:51 GÓL Horní Počernice Orka! 5:3
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #10 Matyáš Míka, asistoval #74 Jan Vrba (5:3)
36:30 Klidná část v podání obou týmů
29:26 Neskutečná golová přestřelka 3 goly v rozmezí dvou minut
29:06 GÓL Horní Počernice Orka! 5:2
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #81 Šimon Mestek bez asistence (5:2)
28:43 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #95 Jindřich Král bez asistence (5:1)
28:26 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #68 Jan Sedlák (4:1)
27:25 Hra se začala přiostřovat ,vidíme spoustu individuálních chyb
27:05 Vyloučen hráč #58 Matěj Podávka družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za bránění ve hře
26:23 Vyloučen hráč #6 Filip Prokop družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost
26:23 Vyloučen hráč #69 Václav Třešňák družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za hrubost
23:23 Hosté se rychlým protiútokem poprvé prosazují
23:22 GÓL Horní Počernice Orka! 3:1
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #81 Šimon Mestek, asistoval #69 Václav Třešňák (3:1)
20:37 Hned od začátku druhé třetiny domácí vyvíjejí na hosty tlak
20:00 Střely v 1. části: 8:4
17:33 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #17 Jakub Trojáček, asistoval #97 Eduard Chalupa (3:0)
14:55 Hra se přesouvá ze strany na stranu
12:48 Domácí rychle využili přesilovou hru a dostávají se do dvou brankového vedení
12:25 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #68 Jan Sedlák, asistoval #17 Jakub Trojáček (2:0)
11:50 Vyloučen hráč #81 Šimon Mestek družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za špatné střídání
10:49 Hosté zatím z přesilové hry nemají žádnou větší šanci
09:59 Vyloučen hráč #14 Jakub Kraus družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře
08:45 Domácí vyvíjejí větší tlak a dávají první gol
08:40 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #17 Jakub Trojáček (1:0)
05:21 Poprvé zahrozili i hosté, Habart byl však připraven
01:30 Začátek zápasu, začal ve svižném tempu ,na balonku se zatím více drží domácí