• 59 58:56
    7:5
    ()

PSN Tatran Střešovice - Florbal Chomutov 7:5
branky: 28. Marek Hozman, 34. Tomáš Macháček, 36. Tomáš Macháček, 38. Ondřej Vázler, 44. Kryštof Klement, 55. Jakub Klápa, 59. Kryštof Klement - 9. Mikuláš Novotný, 16. Jan Holovej, 20. Matěj Dolejší, 35. Martin Šulaj, 58. Adam Martin; rozhodčí: Vojtěch Kos - Jakub Kubašovský; vyloučení: 5:1; využití: 0:2; diváků: 63; zásahy brankářů: Filip Juzl 19 - Jan Leština 16, Matěj Somol 4; po třetinách: 0:3, 4:1, 3:1
60:00 Komentář domácích Šindelář Milan (Trenér): Opět hrozivá první třetina, kdy sice hrajeme s míčkem, ale soupeř dává góly z ničeho. Děkuji hráčům za velký obrat a zvládnití zápasu. Děkuji divákům za podporu a soupeři za dobré utkání.
60:00 Komentář hostů Sýkora Libor (Asistent trenéra): Po výborné první třetině jsme polevili v důrazu při obranné hře a soupeř zkušeně využil našich chyb i přes náš jinak úctyhodný výkon. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
59:59 Pleskač ještě v poslední vteřině zkouší přehonat Juzla.
59:47 Martin a jeho střela k tyči.
59:41 Dolejší v šanci. Juzl chytá.
59:41 Šulaj na zemi. Vypadá to na kotníček.
59:06 Hosté opět v 6.
58:56 GÓL PSN Tatran Střešovice! 7:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #14 Kryštof Klement bez asistence (7:5)
58:55 Klement zastavuje přihrávku a bez problému trefuje prázdnou bránu.
58:40 Hosté v 6.
58:02 Mühlfait z středu.
57:20 GÓL Florbal Chomutov! 6:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #32 Tomáš Podubecký (6:5)
57:19 Martin jde do výběhu a ze středu se prosazuje.
57:11 Malhocký vykopává až ke stropu.
56:57 Martin střílí k levé tyči těsně nad zem a jen těsně míjí.
56:41 Fator střílí, Vázler blokuje.
56:29 Vyloučen hráč #4 David Kryl družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
55:50 Fator se zkouší prosadit zpoza branky. Juzl se nenechal zahanbit a míček zastavuje.
54:59 Nahozený míček a Hozman jej ve vlekém brankovišti ze vzduchu trefuje. Míček proletěl kolem branky, ale hra stále pokračuje.
54:08 GÓL PSN Tatran Střešovice! 6:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #36 Jakub Klápa, asistoval #4 David Kryl (6:4)
54:05 Hejzlar vybojovává míček na půlce. Kryl jej posílá na Klápu, který z první posílá bombu do chomutovské branky.
52:32 Domácí v další šanci, tentokrát v podání Mühlfaita, Bureše a Hozmana.
51:23 Brejková situace domácích, která končí Hejzlarovou střelou. Ta těsně míjí branku.
49:04 Juzl chytá první střelu přesilovku. Ovšem následným výhozem si sám trochu zavařil.
48:34 Vyloučen hráč #8 Adam Bureš družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:50 Parádní situaci domácích zastavuje Pretl.
46:10 Střídání brankáře. Nový brankář #22 Matěj Somol družstva Florbal Chomutov
46:10 Leština leží, hra stojí.
46:00 Mühlfait obírá Dolejšího o míček a vzniká tak situace 2 na 0. Bohužel přihrávka na Panušku šla moc dopředu.
45:13 Martin z výběhu střílí k levé tyči. Juzl na poslední chvíli nohou vyráží.
43:49 Vyloučen hráč #16 Lukáš Mühlfait družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za držení
43:39 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #14 Kryštof Klement, asistoval #36 Jakub Klápa (5:4)
43:38 Klement první střelou nakouřil Leštinu do břicha, ovšem z dorážky tečuje vyražený míček mezi tři tyče.
41:50 Bureš se otočkou dostává do stelecké pozice a posílá bombu na branku. Míček je ztečován.
41:13 Malhocký z první - jeho střela se těsně před brankou odráží od blokujícího hráče.
40:01 Buly pro Chomutov. Ovšem domácí míček brzo získávají pod kontrolu.
40:00 Střely ve 2. části: 13:5
39:25 Vyloučen hráč #24 Mikuláš Novotný družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
37:59 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #79 Ondřej Vázler, asistoval #8 Adam Bureš (4:4)
37:58 Burešova přihrávka byla ztečována a už, už to vypadalo beznadějně. Výzler ovšem trefuje míček ze vzduchu a ten se ještě s jedním odrazem končí za Leštinou.
36:30 Klement ze středu na Klápu, který mohl zakončovat do odkryté branky.
35:59 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #25 Tomáš Macháček, asistoval #79 Ondřej Vázler (3:4)
35:58 Macháček ze středu bombou prostřelil Leštinu.
35:33 Ovšem trochu divočiny před brankou hostů.
35:17 Standardka domácích v rohu. Bez střely.
34:23 GÓL Florbal Chomutov! 2:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #52 Martin Šulaj, asistoval #51 Adam Martin (2:4)
34:22 Tak jak se první přesilovka Chomutovu nevydařila, tuhle velmi rychle využili a opět navyšují vedení.
34:05 Vyloučen hráč #4 David Kryl družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky
33:04 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #25 Tomáš Macháček bez asistence (2:3)
33:03 Macháček z předbrankového prostoru posílá míček za Leštinu.
32:55 Šílený tlak první lajny domácích.
32:11 Macháček zachytává vypressovaný míček a jde na útoku.
31:06 Bureš s Hozmanem tlačí hráče Chomutova, kteří nemohou v klidu rozehrát.
30:18 Hozman teď během chvíle dvakrát zakončuje. Bohužel obě jeho šance jsou zblokované.
30:12 Macháček ve střele, bohužel míček mu trochu ujíždí a končí v rohu.
30:07 Domácí teď při chuti a obrana Chomutova má teď celkem dost práce.
29:40 Martin v šanci. Bureš mu míček elegantně bere a hra se přesouvá na druhou stranu. Bureš střílí, ovšem branku o kousek netrefuje.
27:46 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #8 Adam Bureš (1:3)
27:45 Hozman si Leštinu vychutnává a míček posílá backhandem pod.
27:30 Mühlfait nejprve zneškodnil šanci domácích a o chvíli později přidává bombu na druhou branku. Těsně netrefuje.
26:44 Klápa naznačuje a střílí. Leština vyráží.
25:55 Novotný sám na Juzla, na kterého nevyzrál.
25:47 Bureš zkouší zakončit zpoza branky. Bohužel jediné co, tak láme florbalku.
25:23 Domácí při chuti. Tentokrát od mantinelu Hejzlar. Míček se odráží a domácí budou mít standardku z rohu.
25:07 Kučera od mantinelu na Klementa, který ze středu zakončuje. Bohužel jeho střela je tečována.
24:11 Žižka v brejku. Ovšem těsně před zakončením mu zdivočel míček a střela mu nevyšla podle představ. Juzl chytá a domácí opět na míčku.
23:32 Tak tohle jsem nestihla. Novotný na zemi a hra opět přerušena. Nicméně taktéž se zvedá a zdá se být OK.
23:30 Novotný běží s míčkem po mantinelu, Kryl mu znemožuje střelu i přihrávku.
22:34 Fišer z divočiny nevyšel zcela v pořádku a hra se přerušuje. Ovšem zvedá se a odchází na střídačku.
22:25 Chyba v rozehrávce domácích na polovině a před Juzlovou brankou nastalo trochu drama.
22:05 Domácí kontrolují míček a zdá se, že domácích pauza prospěla.
21:23 Dlouhá přihrávka z Chomutovské obrany. Hejzlar míček ve vzduhcu tečuje a zabraňuje tak nebezpečné situaci.
21:10 Klement získává míček a domácí v protiútoku. Klement na Klápu, kterého v obrovské šanci bohužel sjíždí míček.
20:01 První buly druhé třetiny pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 5:9
19:38 GÓL Florbal Chomutov! 0:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Matěj Dolejší bez asistence (0:3)
19:37 Dolejší z rohu rozehrává střelou a míček prochází mezi Juzlem a tyčí až do branky.
17:59 Martin sám na Juzla. Juzl tuhle situaci s klidem zvládl.
17:37 Krosovka na Martina na levém mantinelu. Juzl se přesouvá a střelu čape.
16:55 Nepřesnost ve zpracování a domácí jsou na míčku.
16:42 Vyloučen hráč #20 Adam Karel družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
15:14 GÓL Florbal Chomutov! 0:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #19 Jan Holovej, asistoval #51 Adam Martin (0:2)
15:13 Holovej u velkého brankoviště trefuje odražený míček z předchozí šance Martina do pravého horního rohu. Hosté navyšují náskok.
15:10 Martin v samostatném úniku, netrefuje bránu.
14:02 Klápa vybojovává míček a přihrává krosem na Karla, který bombi z první posílá do vnější síťky. Škoda, tohle mohl být hezký gól pro domácí.
13:10 Domácí v protiútoku a Vázler tečuje, ovšem netrefuje branku.
12:35 Fatálek v rozehrávce domácích a Chomutov v šanci, kterou hosté nevyužívají.
11:52 Fator je zasažen do intimních partií. Ovšem stojí a hra může pokračovat.
11:34 Klement ve velkém brankovišti backhandem zakončuje. Ani on není úspěšný.
10:07 Rada vysoko presuje. Chyba v rozehrávce a Zach zkouší míček tečovat za Leštinu.
09:32 Martin tentokrát od pravého mantinelu zkouší pozornost domácích.
08:51 Bureš z rohu na Hozmana, který z výběhu střílí od mantinelu k zadní tyči. Leština nohou tečuje.
08:42 GÓL Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #24 Mikuláš Novotný, asistoval #19 Jan Holovej (0:1)
08:41 Novotný od levého mantinelu pálí a otvírá skóre dnešního zápasu.
07:25 Krosovka na Zacha. Bohužel ani jemu míček nesedl a nestřílí.
05:15 Domácí trápí sjíždějící míčky. Tentokrát Klápovi ve střele sjíždí míček.
02:02 Standardka domácích na hraně velkého brankoviště. Malhocký bohužel netrefuje míček a domácí tak šanci na gól nevyužívají.
00:55 Přihrávka z obrany na volného Novotného na středu, který posílá bombu na domácí branku.
00:15 Domácí na míčku, nicméně vytažený Ibl zněmožňuje klidnou rozehrávku.
00:01 Krásnou sobotu všem, které láká juniorský florbal. Úvodní hvizd zazněl Stodolou a první buly vyhrávají domácí.