• 61 60:46
    6:5
    (Svatoň)

Bulldogs Brno - SOKOLI Pardubice 6:5p
branky: 15. Martin Svatoň, 17. Richard Kalousek, 19. Richard Kalousek, 23. Jan Morávek, 41. Martin Svatoň, 61. Richard Kalousek - 4. Matyáš Vašíček, 13. Ondřej Machatý, 26. Ondřej Machatý, 48. Tomáš Macháček, 58. Šimon Lazarák; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Matěj Plšek 22 - Vojtěch Ujec 21; po třetinách: 3:2, 1:1, 1:2, 1:0
70:00 Komentář domácích Kyzlink David (Trenér): Další vyrovnané utkání kvalifikace. Dobrý a koncentrovaný výkon všech hráčů po celé utkání. Výhru za dva body bereme. Děkuji hráčům za dnešní zápas a jdeme se připravit na další.
70:00 Komentář hostů Třískala Jan (Trenér): Zápas rozhodl Martin Svatoň, smekám před jeho výkonem. nV Hipposu odvedli fantastickou práci a vychovali rozdílového hráče. nZa nás odpracované, ale nestačilo více než na jeden bod. nPříští týden budeme lepší. nDěkujeme pořadatelům za vstřícný přístup.
70:00 Střely v prodloužení: 2:1
70:00 Ukončení prodloužení
60:46 GÓL Bulldogs Brno! 6:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #75 Richard Kalousek, asistoval #61 Martin Svatoň (6:5)
60:46 Výborná kombinace Kalouska a Martina Svatoňe.
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
59:19 A bude prodloužení.
59:17 Plšek se výborně přesunul a chytá střelu.
57:49 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #61 Šimon Lazarák, asistoval #13 Petr Vávra (5:5)
57:48 A máme vyrovnáno.
57:00 Doupovec trefuje tyčku.
54:14 Matěj Plšek si připisuje další zákrok.
51:22 Vyloučen hráč #75 Richard Kalousek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
51:22 Pardubice můžou dorovnat.
49:59 Malátek zkusil vystřelit do branky domácích ale branku netrefil.
49:06 Kalousek zkusil vystřelit,ale golman střelu chytil.
47:22 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček, asistoval #37 Vojtěch Král (5:4)
47:21 Pardubice snižují skóre na 5:4.
46:57 Tesárek měl šanci, ale branká mu míček vykopl.
40:18 GÓL Bulldogs Brno! 5:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #12 David Zemánek (5:3)
40:17 Martin Svatoň dává další gól.
40:00 Střely ve 2. části: 7:6
38:50 Svozil dvakrát promáchl.
37:42 Matěj Plšek zachránil protiútok!
32:23 Vyloučen hráč #60 Tadeáš Svozil družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
32:23 Pardubice si také zahrají přesilovou hru.
30:20 Oba týmy měli protiútok, ale gól ani z jednoho nepadl.
29:00 Buldoci mají míček pod kontrolou.
26:41 Zápas je vyhrocený víc než se zdá.
25:30 Plšek další skvělý zákrok.
25:16 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #57 Ondřej Machatý, asistoval #73 Max Malátek (4:3)
22:22 GÓL Bulldogs Brno! 4:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #69 Jan Morávek, asistoval #17 Jakub Tesárek (4:2)
22:21 Morávek dokázal dostat míček pod svoji kontrolu před bránou Pardubic a dát gól.
21:30 Pardubice přesilovou hru zvládli bez gólu.
20:00 Střely v 1. části: 10:9
19:35 Buldoci si zahrají druhou přesilovou hru.
18:22 GÓL Bulldogs Brno! 3:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #75 Richard Kalousek, asistoval #12 David Zemánek (3:2)
18:21 Richard Kalousek dokzál prostřelit brankáře hostí a tím zvyšuje skóre na 3:2!
17:00 Martin Svatoň dokázal sebrat míček běžícimu protihráčovi a udělat protiútok, ale gól z toho není.
16:29 Vyloučen hráč #39 Jan Vosáhlo družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:26 Vyloučen hráč #8 Tomáš Macháček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
16:19 GÓL Bulldogs Brno! 2:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #75 Richard Kalousek, asistoval #10 Matyáš Bohuslav Vidaillac (2:2)
16:18 Kalousek srovnává skóre na 2:2!
15:44 Pardubická obrana nenechává jen tak volný prostory na protiútoky.
14:07 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #60 Tadeáš Svozil (1:2)
14:06 Martin Svatoň snižuje po přesné střele do šibenice. Stavutkání 1:2.
12:51 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #57 Ondřej Machatý, asistoval #88 Matyáš Vašíček (0:2)
12:50 Protiútok Pardubic byl úspěšný.
12:11 Plšek dvakrát za sebou vychytal střelu.
11:47 Pardubice si připisují další zblokovanou střelu.
09:36 Zblokovaná střela Vidaillace.
06:23 Výborný zákrok Plška.
03:20 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #88 Matyáš Vašíček, asistoval #39 Jan Vosáhlo (0:1)
03:19 Gól pro Pardubice, Vašíček stihl před bránou doklepnout bálonek do branky domácích
00:01 Úvodní buly patří týmu Bulldogs Brno