1:5
    Martin TYLL
    ()

Bulldogs Brno - FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 1:5
branky: 4. Tadeáš Svozil - 11. Daniel Málek, 50. Matyáš Gryc, 51. Michal Malec, 56. Michal Malec, 60. Martin Tyll; rozhodčí: Radek Olšina - Petr Stoklásek; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 144; zásahy brankářů: Martin Koudelka 18 - Ondřej Málek 23; po třetinách: 1:1, 0:0, 0:4
60:00 Komentář domácích Kyzlink David (Trenér): Dnes velmi vyrovnané utkání, které rozhodly maličkosti a individuální chyby. Bohužel po dobrém nástupu do třetí třetiny jsme měli branku vstřeli místo inkasovat, což z velké části rozhodlo zápas. Do zítřejšího zápasu musíme jít s klidnou hlavou a rozvahou.
60:00 Komentář hostů Fiala Marek (Trenér): První kvalifikační utkání, z naší strany poměrně nervózní výkon z pohledu hry na míčku a zakončování vyložených brankových příležitostí. Vyrvnané utkání rozhodly dva slepené góly v poslední části hry. Vážím si odpracovaného výkonu s kvalitně odehranou závěrečnou částí 5v6 na konci. Zítra ale potřebujeme náš výkon na míčku zvednout. Soupeři díky za pěkné derby!
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
60:00 Konec utkání
59:43 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #69 Martin Tyll bez asistence (1:5)
57:00 Poslední 3 minuty utkání
55:46 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec bez asistence (1:4)
55:25 Domací tým jde opět do 6
52:38 Domací jsou opět v 5
51:42 Tým hostí je v plném počtu
50:06 Domací tým jde do 6
50:01 Timeout Bulldogs Brno
50:01 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:3
49:34 Vyloučen hráč #4 Kryštof Milichovský družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za bránění ve hře
49:13 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #17 Matyáš Gryc, asistoval #31 Michal Malec (1:2)
46:09 Výborný blok Svozila
43:50 Krasná střela Zemánka
41:03 Martin Koudelka vytáhl neskutečný zákrok
40:00 Střely ve 2. části: 6:5
35:50 Atmosféra domacích je neskutečná
30:35 Vyloučen hráč #83 Vojtěch Spousta družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za bránění ve hře
30:35 Vyloučen hráč #10 Matyáš Bohuslav Vidaillac družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
30:30 Nebezpečná střela od týmu Bulldogs Brno
27:13 Tým hostů vyvíjí velký tlak
24:56 Tým hostů v plném počtu
23:40 nebezpečná střela od týmu Bulldogs Brno
22:56 Vyloučen hráč #83 Vojtěch Spousta družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 9:8
19:00 probíhá poslední minuta 1 třetiny
18:25 Výborný zákrok Martina Koudelky
16:05 Domací tým úspěšně ubránil oslabení
15:40 Tým domací zatím dobře braní oslabení
14:26 Vyloučen hráč #91 Jakub Továrek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:24 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #22 Daniel Málek, asistoval #17 Matyáš Gryc (1:1)
09:30 Velká šance pro domací
08:40 Další dobrý zákrok Martina Koudelky
05:45 úžasný zákrok Martina Koudelky
05:39 zápas je velmi vyrovnaný
03:18 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #60 Tadeáš Svozil, asistoval #14 Radim Svatoň (1:0)
02:40 první střela utkaní pro tým Hattrick Brno