• 60 59:49
    7:3
    ()

FBC DOŠWICH MILEVSKO - PSN Tatran Střešovice 7:3
branky: 14. Patrik Novotný, 31. Vojtěch Kodad, 35. Jakub Trojáček, 37. Daniel Dolejš, 39. Patrik Novotný, 53. Patrik Novotný, 60. Patrik Novotný - 29. Jakub Klápa, 39. Matěj Čelakovský, 44. Jakub Klápa; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 4:5 + Michal Antonín Malhocký OS; využití: 2:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Matěj Habart 23 - Adam Draslar 19; po třetinách: 1:0, 4:2, 2:1
60:00 Komentář hostů Šindelář Milan (Trenér): Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér): Lepší start do nové sezony jsme si nemohli přát. Porazit úřadujícího mistra ligy a přitom předvést velmi kvalitní výkon se opravdu cení. Kluci mají obrovskou pochvalu a věřím, že to nebyl poslední krásný výkon. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
59:49 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný bez asistence (7:3)
58:18 Timeout PSN Tatran Střešovice
58:00 Tatran zkouší hrát bez golmana, aby měl ještě šanci  dohnat náskok.
55:34 Domácí jsou v této hře jasně dominantní a soupeře si vedou jak loutky.
54:45 Vyloučen hráč #77 Jan Karel Matějka družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za zdržování hry
52:04 V poslední vteřině přesilovky vstřelilo Milevsko v pořadí šestý gol.
52:03 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #32 Adam Dvořák (6:3)
50:05 Vyloučen hráč #6 Michal Antonín Malhocký družstva PSN Tatran Střešovice - osobní trest
50:05 Vyloučen hráč #6 Michal Antonín Malhocký družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování
45:34 Ve třetí třetině hráči více vstupují do osobních soubojů. Snaha změnit skore je veliká.
44:24 Vyloučen hráč #7 Patrik Novotný družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře
43:41 Vyloučen hráč #36 Jakub Klápa družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování
43:14 Hosté nabrali druhý den a pomalu dotahují náskok domácích.
43:13 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #36 Jakub Klápa, asistoval #53 Daniel Péc (5:3)
42:44 Vyloučen hráč #37 Jakub Trojáček družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za blokování florbalky
40:00 Střely ve 2. části: 9:9
39:03 Vyloučen hráč #48 Hynek Hák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře
38:23 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #25 Tomáš Macháček (5:2)
38:18 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #9 Matěj Šerák (5:1)
36:43 Došwich se naplno rozjel a plně navýšil svůj náskok oproti Tatranu.
36:42 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #37 Jakub Trojáček (4:1)
35:21 Vyloučen hráč #5 Marek Hozman družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za vysoká florbalka
34:58 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #37 Jakub Trojáček, asistoval #32 Adam Dvořák (3:1)
30:30 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #93 Vojtěch Kodad, asistoval #91 Jindřich Král (2:1)
28:34 Po napjatých situacích a pressu hosté poprvé zaskorovali do branky domácích.
28:33 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #36 Jakub Klápa, asistoval #25 Tomáš Macháček (1:1)
27:13 Vyloučen hráč #65 Filip Prokop družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost
27:13 Vyloučen hráč #53 Daniel Péc družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
25:40 Hosté jsou stále překvapeni z golu hostů. Hrají tvrdě a co nejvíc přesně, aby si taky mohli přidat bod.
20:00 Střely v 1. části: 6:10
17:19 Největší výhodou domácích je jejich golman, Habart. Zatím drží tým na nulovém stavu.
13:04 Došwich tvrdě zaútočil a vstřelil první gol utkání.
13:03 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #65 Filip Prokop (1:0)
11:28 Domácí začli v půlce třetiny více střílet, snaží se jako první zakončit.
06:04 Tatran hraje sehraně, mají málo chyb a mají nájezdy na branku. Domácí využívají každé chyby a snaží se dostat přes jejich obranu.
02:18 Začátek zápasu se rozjel velmi vyrovnaně. Tatran zatím více střílí.