Štíři
  • 60 59:11
    Panthers Praha

FBC Štíři Č. Budějovice B - Panthers Praha Boys U23 9:3
branky: 10. Václav Strouhal, 11. Petr Ballák, 22. David Caha, 25. Michal Borovka, 30. Šimon Perek, 34. Šimon Perek, 50. Josef Čížek, 54. Josef Čížek, 56. David Caha - 7. Jiří Hadamovský, 18. Ondřej Bendík, 45. Jakub Petr; rozhodčí: David Novák - Kamil Vraspír; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 107; zásahy brankářů: Radek Kulhan 22 - Denis Ali 20; po třetinách: 2:2, 4:0, 3:1
60:00 Komentář hostů Sysel Jan (Trenér): Tak jsme u konce, sezóna ve které byli zápasy naprosto rozdílné a rozhodovalo většinou složení naší sestavy. Všem hráčům patří obrovské poděkování, mnohokrát jsme hráli na hraně sil, v nejisté sestavě a nekomfortním prostředí. Soupeři gratuluji k sestupu a to je od nás letos vše. OS.
60:00 Komentář domácích Kratochvíl Jiří (Trenér): Na závěr divize zasloužené vítězství, budeme čekat do večera, jestli to dotáhneme aspoň na předposlední místo.
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
59:11 Timeout Panthers Praha Boys U23
59:10 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
58:02 Vyloučen hráč #83 Jakub Černík družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za sekání
58:00 Právě probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:21 Domácí to dnes rozjeli ve velkém.
55:57 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 9:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #72 David Caha, asistoval #9 Zdeněk Valdauf (9:3)
53:09 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 8:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #27 Josef Čížek, asistoval #9 Zdeněk Valdauf (8:3)
51:23 Vyloučen hráč #60 Jan Sysel družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za hrubost
49:56 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 7:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #27 Josef Čížek, asistoval #36 Adam Severin (7:3)
47:40 Hra je v klidném tempu.
44:56 GÓL Panthers Praha Boys U23! 6:3
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #19 Jakub Petr, asistoval #74 Kryštof Malý (6:3)
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
33:41 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 6:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #10 Šimon Perek, asistoval #15 Lukáš Froněk (6:2)
33:13 Fišer, Cuřín a Strouhal předvádí totální freestyle kdy bojují o míček a všechny souboje svým stylem vyhráli.
31:41 Golman domácích provedl zatím jeho nejlepší zákork za celé utkání a krásně vylapal střelu.
31:03 Mánek přestřeluje.
29:46 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 5:2
27:01 Hra se přeůévá ze strany na stranu
24:04 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 4:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #13 Michal Borovka, asistoval #10 Šimon Perek (4:2)
24:04 Domácí využili přesilové hry.
23:09 Vyloučen hráč #60 Jan Sysel družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za sekání
21:54 Caha svým ukázkovým nájezdem dostává svůj tým do vedení.
21:35 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #72 David Caha z trestného střílení (3:2)
20:01 Úvodní buly vyhráli domácí.
20:00 Střely v 1. části: 9:9
17:44 GÓL Panthers Praha Boys U23! 2:2
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #64 Ondřej Bendík, asistoval #60 Jan Sysel (2:2)
17:44 Bedník vyrovnal.
12:21 Strouhal V. střílí a málem svůj tým dostal do vedení o dva góly.
10:21 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #69 Petr Ballák, asistoval #13 Michal Borovka (2:1)
10:21 Ballák střílí a je to gól. Domácí se tímto gólem dostávají do vedení.
09:23 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #3 Václav Strouhal bez asistence (1:1)
09:23 A Strouhal dává první gól domácích a zároveň dorovnává.
08:14 Domácí teď měli šanci vyrovnat, ale míček do branky nedošťouchali.
06:14 GÓL Panthers Praha Boys U23! 0:1
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #44 Jiří Hadamovský, asistoval #94 Marek Urban (0:1)
06:14 A máme tady první gól dnešního zápasu autor branky je Hadamovský.
01:54 Zápas vypadá zatím vyrovaně, hra se přelévá ze strany na stranu.
00:00 Úvodní buly vyhráli domácí.