• 58 57:57
    11:3
    (Camrda)

Florbal Jindřichův Hradec - SK Meťák České Budějovice 11:3
branky: 12. Vít Hovorka, 16. David Camrda, 16. Jan Cihlář, 21. Jakub Šimek, 24. Karel Matějka, 25. Jakub Hybš, 30. Jaromír Žák, 47. Damián Drefko, 55. Jan Cihlář, 56. Jakub Tejnor, 58. Jakub Tejnor - 13. Tomáš Příhoda, 29. Tomáš Bezpalec, 38. Tomáš Bezpalec; rozhodčí: Jan Koten - Jiří Kučera; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Jakub Rytíř 36 - Jindřich Zettner 31; po třetinách: 3:1, 4:2, 4:0
60:00 Komentář domácích Prokýšek Jiří (Trenér): Většinu utkání jsme měli pod kontrolou. Dařilo se nám soupeře přehrávat a dostávat se do šancí. Škoda jen výpadků a zbytečných gólů. Na závěr důstojné zakončení sezony. Děkuji soupeři.
60:00 Komentář hostů Janoušek Ivan (Trenér): Jedno české přísloví říká ,,musíš padnout na hubu, abys mohl vstát". nPoprvé v historii klubu jsme si okusili divizi a nyní se musíme připravit na to, abychom se mohli příští rok  vrátit. Domácím přeji úspěchy v dalších utkáních.
60:00 Střely ve 3. části: 14:18
57:57 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 11:3
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor, asistoval #54 David Camrda (11:3)
57:57 Camrda opět čaroval s balónkem a Tejnor měl po jeho vyborné nahrávce už práci jednoduchou
55:00 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 10:3
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor bez asistence (10:3)
55:00 Tejnor střílí desátý gól domácích a týmová kasa tak bude zase o něco bohatší
54:09 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 9:3
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #13 Jan Cihlář, asistoval #26 Filip Kopřiva (9:3)
49:59 Timeout SK Meťák České Budějovice
49:59 Vyloučen hráč #14 Jakub Tejnor družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za sekání
49:27 Hra je teď dost nahoru-dolu a oba se týmy se dostali do slibných šancí z brejkových situací
46:25 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 8:3
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #11 Damián Drefko, asistoval #77 Daniel Danyi (8:3)
44:22 Trestné střílení družstva Florbal Jindřichův Hradec neproměnil #26 Filip Kopřiva.
44:20 Drefko ďělá svou rychlostí soupeři obrovksé problémy a vybojoval už druhé trestné střílení v tomto zápase
42:15 Rytíř je dnes velmi jistý šance soupeře bez problému likviduje
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
37:12 GÓL SK Meťák České Budějovice! 7:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #44 Jan Tomaško (7:3)
37:12 Tomaško krásným passem vysunul Bezpalce, který se v souboji 1 na 1 proti Rytířovi nemýlil
33:17 Camrda se nebojí přitvrdit
30:12 Bezpalec zkoušel Michigan, ale neúspěšně
29:25 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 7:2
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #66 Jaromír Žák, asistoval #21 Jiří Šustr (7:2)
28:24 GÓL SK Meťák České Budějovice! 6:2
24:24 Tomaško ukázal svoje šikovné ruce a předložil Bezpalcovi ukázkovou nahrávku, který se při zakončení do odkryté brány nemýlil
24:19 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 6:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #44 Jakub Hybš, asistoval #52 Jakub Šimek (6:1)
24:19 Šimek zkušeně předložil balónekHabšovi a ten neměl se zakončením do prázdné brány žádný problém
23:07 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 5:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #6 Karel Matějka bez asistence (5:1)
23:07 Matějkova skrytá střela ve vlastním oslabení přešla za Zettnerova záda. Skóre 5:1
21:47 Vyloučen hráč #14 Jakub Tejnor družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:29 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 4:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #52 Jakub Šimek, asistoval #13 Jan Cihlář (4:1)
20:29 Šimek zůstal nekrytý v předbrankovém prostoru a z dorážky zvyšuje na 4:1
20:00 Střely v 1. části: 17:13
15:53 Nejprve se v přesilovce dostal k dorážce Camrda, který tak ukázal, že v Portugalsku nic ze svého umu neztratil. O pouhých 10 sekund později se prosadil Cihlář a domácí tak vedou o 2 branky.
15:45 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 3:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #13 Jan Cihlář, asistoval #22 Vít Hovorka (3:1)
15:35 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #54 David Camrda, asistoval #3 Kryštof Ille (2:1)
14:40 Vyloučen hráč #3 Josef Chrt družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
12:53 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #80 Tomáš Příhoda, asistoval #11 Petr Jindra (1:1)
12:53 Příhoda z brejku vyrovnává
11:16 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 1:0
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #22 Vít Hovorka z trestného střílení (1:0)
11:16 Hovorka s ledovým klidem vykoupal gólmana a dostává svůj tým do vedení
11:04 Hosté si v přesilovce važnější šanci nevytvořili a následně se Drefko dostal do úniku při kterém byl faulován a uvidíme tak trestné stříléní pro domácí
09:03 Vyloučen hráč #74 Jonáš Řípa družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:00 Více na balónku jsou domácí a hosté hrozí zejména z brejkových situací. Takový obraz nejspís můžeme očekávat i ve zbytku utkání
05:31 Bezpalec v obrovské šanci orazítkoval břevno
01:52 Dnešní utkání je pro domácí speciální, jelikož po dlouhých pěti měsících v jejich řadách nastupuje David Camrda a zároveň svůj první zápas za A tým  hraje posila z českobudějovických Štírů Damian Drefko.