• 56 55:42
    14:3
    (Staňo)

FBC Kutná Hora - SPORT CLUB Klatovy 14:3
branky: 2. Šimon Trpišovský, 4. Josef Chalupa, 7. Michal Trník, 9. Antonín Tvrdík, 10. Josef Chalupa, 14. Marek Trník, 15. Martin Zelený, 18. Petr Vávra, 28. Antonín Tvrdík, 32. Lukáš Martin, 33. Jiří Schwarz, 33. Lukáš Martin, 38. Antonín Tvrdík, 56. Josef Chalupa - 25. Filip Cipra, 52. Filip Cipra, 55. Martin Benda; rozhodčí: Filip Ryant - Radek Hrdlička; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 92; zásahy brankářů: Jaroslav Dlouhý 26 - Michael Petelík 29; po třetinách: 8:0, 5:1, 1:2
60:00 Komentář domácích Rowe Adam (Trenér): V první třetině jsme si zastříleli a takřka byl zápas rozhodnut. Druhou třetinu jsme vydrželi v tempu. Poslední třetina splašenost. Škoda, že jsme neměli těžšího soupeře pro lepší přípravu na play-up. Musíme se odrazit z prvních dvou třetin. Začíná úplně jiná soutěž. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou domů.
60:00 Komentář hostů Klán Martin (Trenér): Dnešní první třetina postrádala veškeré aspekty, bez kterých se nedá hrát florbal natož divize. Po zbytek utkání jsme soupeři umožnili trénovat na blížící se play up. Pro nás splněný cíl - udržení soutěže. Ale takhle to příští rok hrát nemůžeme. Díky soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 10:12
59:04 Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:49 Zelený opět v akci, ze standartky od Jedličky, přestřeluje.
58:11 Šance na gól pro hosty, bylo to jen o kousek.
57:13 Hosté na míčku, opět zastaveni domácím hráčem.
55:42 GÓL FBC Kutná Hora ! 14:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #4 Josef Chalupa, asistoval #10 Lukáš Staňo (14:3)
55:34 Navýšení skóre hostů!! Benda trefuje zatáhlou střelou z půlky.
54:37 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 13:3
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #12 Martin Benda, asistoval #3 Jaroslav Jiřík (13:3)
52:50 K dnešnímu utkání přihlíží 92 úžasných diváků. Děkujeme!
51:28 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 13:2
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #47 Filip Cipra, asistoval #10 Jan Holý (13:2)
50:41 Utkání nechybí ani pár ostrých soubojů.
45:46 Úžasný zákrok Dlouhého, rychlý přesun zachraňuje domácí před brankovým navýšením hostů.
43:21 Domácí nejsou teď moc na míčku, hosté se snaží navýšit své skóre.
40:00 Střely ve 2. části: 18:7
38:20 Další gól, další krásná akce, tentokrát duo Trpišovský Tvrdík.
37:39 GÓL FBC Kutná Hora ! 13:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #97 Antonín Tvrdík, asistoval #26 Šimon Trpišovský (13:1)
35:39 Hosté v šanci, míček končí těsně vedle brány.
33:04 Tak to bylo rychlý, hned odskok o 2 góly.
32:38 GÓL FBC Kutná Hora ! 12:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #15 Lukáš Martin, asistoval #27 Martin Zelený (12:1)
32:07 GÓL FBC Kutná Hora ! 11:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #10 Lukáš Staňo (11:1)
31:10 Krásná souhra Zeleného a Martina.
31:05 GÓL FBC Kutná Hora ! 10:1
31:01 Domácí jsou většinu času na míčku, hostům se nedáří dostat na útočnou polovinu.
29:05 Domácí se vrací zpátky do zápasového módu, Tvrdík střílí ze středu.
27:53 GÓL FBC Kutná Hora ! 9:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #97 Antonín Tvrdík, asistoval #13 Petr Vávra (9:1)
25:23 Domácí zvolnili tempo své hry a máme tu potrestání v podobě gólu.
24:46 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 8:1
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #47 Filip Cipra, asistoval #91 Patrik Hrubý (8:1)
24:35 V této třetině je hra nahoru dolu.
21:57 Martin střílí, bohužel mimo.
21:08 Hosté zvýšili tempo své hry.
20:00 Střely v 1. části: 15:10
18:12 Vávra zastavuje útok hostů a zakončil to krásnou střelou.
17:47 GÓL FBC Kutná Hora ! 8:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #13 Petr Vávra bez asistence (8:0)
16:24 Jedlička v šanci, gólman zachraňuje.
15:02 Nedal Vojtěch, dává Zelený, únikem navyšuje skóre.
14:48 GÓL FBC Kutná Hora ! 7:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #27 Martin Zelený, asistoval #60 Marek Trník (7:0)
14:20 Hostující brankář zachraňuje svůj tým krásnou střelou od Vojtěcha.
13:47 GÓL FBC Kutná Hora ! 6:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #60 Marek Trník, asistoval #13 Petr Vávra (6:0)
13:12 Dlouhý zachraňuje svůj tým užasným zákrokem.
11:23 První větší zákrok Dlouhého, hned posílá na Schwarze, bohužel tam míček nedojel.
10:07 Už nestíhám ani psát zápis, domácí hrají luxusní zápas. Jen tak dál.
09:30 GÓL FBC Kutná Hora ! 5:0
08:52 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:0
07:56 První přesilovka pro domácí, uspějou domácí v přečíslení?
07:10 Vyloučen hráč #44 Matyáš Moller družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání
06:29 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #57 Michal Trník, asistoval #60 Marek Trník (3:0)
05:54 Domácí opět v šanci, míček končí za bránou.
03:35 Vyborný vstup do zápasu, domácí navyšují skóre zkušenou střelou od Chalupy.
03:15 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #4 Josef Chalupa, asistoval #21 Jan Novotný (2:0)
02:57 Hosté v šanci, jsou opět zastaveni.
01:32 První střela od domácích a hned taková krásá, Trpišovský vymetl roh brány hostů.
01:11 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #26 Šimon Trpišovský, asistoval #57 Michal Trník (1:0)
00:42 Hosté kombinují... Jsou zastaveni Zeleným
00:10 Úvodní buly pro hosty.
00:00 Dobrý večer, vítáme vás na 22. kole Divize mužů, kdy se proti sobě utkájí domácí FBC Kutná Hora proti SPORT CLUB Klatovy. Dnešní výsledek bude rozhodující pro první kolo play-off.