• 63 62:25
    7:8
    (Borovka)

SK Meťák České Budějovice - FBC Štíři Č. Budějovice B 7:8p
branky: 5. Tomáš Zelinka, 11. Matěj Beniačik, 14. Matěj Hladík, 15. Michal Vernarec, 24. Michal Vernarec, 29. Michal Vernarec, 51. Matěj Hladík - 3. Matyáš Křivský, 8. Jáchym Peprný, 30. Matyáš Křivský, 33. Dominik Březina, 45. Ondřej Havelka, 53. Samuel Starčevský, 56. Michal Borovka, 63. Samuel Starčevský; rozhodčí: Jan Korábek - Jan Lukáč; vyloučení: 4 + Vojtěch Motz 4:2; využití: 1:3; diváků: 75; zásahy brankářů: Daniel Švec 28 - Lukáš Bicek 15; po třetinách: 4:2, 2:2, 1:3, 0:1
65:00 Komentář hostů Kratochvíl Jiří (Trenér): Klidný zápas, ve kterém jsme byli lepší ve hře na balonku, ale domácí nás dlouho trestali efektivitou, nakonec ale neustáli náš stupňující se tlak. Mohli a měli jsme vyhrát už v normální hrací době, ale i výhru v prodloužení bereme.
65:00 Komentář domácích Janoušek Ivan (Trenér): Dnes bylo znát,že se hraje budějovické derby. Divácká kulisa byla pěkná. O výsledku rozhodlo, že jsme za stavu 6:2 nedokázali soupeře dorazit a dali jsme mu šanci vrátit se v zápasu. Obrat také způsobilo časté vyloučení našich hráčů
65:00 Střely v prodloužení: 0:4
62:25 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 7:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #20 Samuel Starčevský, asistoval #13 Michal Borovka (7:8)
62:25 Utkání nakonec končí v prodloužení. Více bodů berou Štíři po velké stíhací koncovce
61:23 Meťák bez šancí
60:00 Základní hrací doba nerozhodla. jdeme do prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 2:18
59:19 Kdo na dnešní zápas nepřišel, tak prohloupil
58:24 Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice B neproměnil #10 Khac Nhat Trinh.
57:18 Vyloučen hráč #7 Matyáš Křivský družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za bránění ve hře
55:35 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 7:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #13 Michal Borovka, asistoval #7 Matyáš Křivský (7:7)
54:45 Na dnešním derby je 75 diváků. Děkujeme
54:06 Švec je hlavním faktorem proč je stav 7:6. Drží svůj tým
53:00 Meťák dramatizuje zápas dvojitým vyloučením
52:48 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 7:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #20 Samuel Starčevský, asistoval #92 Jáchym Peprný (7:6)
52:32 Vyloučen hráč #63 Tomáš Zelinka družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:32 Vyloučen hráč #24 Matěj Hladík družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za vysoká florbalka
51:33 Hra se hodně vyostřila. Vidíme hraniční zákroky na obou stranach
50:20 Meťák první střelu v třetinu ihned využil
50:18 GÓL SK Meťák České Budějovice! 7:5
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #24 Matěj Hladík, asistoval #73 Vojtěch Motz (7:5)
50:07 Štíři tlačí
47:10 Švec pokryl Trinha
44:23 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 6:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #24 Ondřej Havelka, asistoval #13 Michal Borovka (6:5)
44:23 Štíři využívají přesilovku 2+2. Havelka golfem prostřelil všechno co stálo v cestě před brankou
43:39 První dvě minuty přesilovky Štírů opět bez větší šance
41:46 Motz za úder do obličeje na 2+2
41:21 Vyloučen hráč #73 Vojtěch Motz družstva SK Meťák České Budějovice na 2+2 minuty za vysoká florbalka
32:35 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 6:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #3 Dominik Březina, asistoval #20 Samuel Starčevský (6:4)
32:16 Vyloučen hráč #3 Josef Chrt družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
31:52 Cajthaml se po zákroku vzteká, ale je mu to k ničemu
30:00 Křivský vstřelil gol při signalizovaném vyloučení
29:50 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 6:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #7 Matyáš Křivský, asistoval #26 Lukáš Michal (6:3)
29:00 Vernarec zapisuje hattrick
28:19 GÓL SK Meťák České Budějovice! 6:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #52 Michal Vernarec, asistoval #77 Pavel Procházka (6:2)
26:35 Kořenský fauloval. Štíři v přesilovce bez střely na branku
25:32 Vyloučen hráč #35 Martin Kořenský družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
25:10 Vernarec nastřelil břevno
23:50 Vernarec projel celou obranou Štírů a dal krásný gol
23:30 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #52 Michal Vernarec, asistoval #96 Michal Tibitancl (5:2)
14:00 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #52 Michal Vernarec bez asistence (4:2)
13:12 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:2
10:47 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #12 Matěj Beniačik, asistoval #73 Vojtěch Motz (2:2)
10:43 Burda dost nepěkným zákrokem zastavil Dvořáčka. Beniačik potom ihned využil přesilovku svého týmu
10:29 Vyloučen hráč #87 Dominik Burda družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za bránění ve hře
09:46 Hra se po uvodním tlaku z obou stran uklidnila
08:38 Štírům do branky Meťáku padají jenom střely z půlky
07:25 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #92 Jáchym Peprný, asistoval #87 Dominik Burda (1:2)
05:20 Po chvíli tu máme vyrovnáno
04:52 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #63 Tomáš Zelinka, asistoval #35 Martin Kořenský (1:1)
04:33 Bicek vytáhl parádní zákrok proti střele Hladíka
04:00 Hra z obou stran se hned od začátku vyostřuje
02:43 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 0:1
02:35 Vernarec vymíchal obranu hostů. Gol z toho bohužel nebyl
02:01 Utkání zatím bez střel na bránu
00:01 První bule pro hosty
00:00 Dobrý večer, vítame Vás u dnešního přenosu